18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
johjohnson 2012-11-28, 12:16
barszczzuszkami napisał/a:

Cierpienie bezbronnych - kwintesencja sadola. Jak zwykle spina jak chuj. Co się stało to się nie odstanie. Sadystę powinno bawić cierpienie innych więc jak macie z tym problem, że jakiś gnojek dostaje wpierdol to omijać takie filmiki, albo wypierdalać na kwejka albo joemonstera. Taki życie i świat jest zbudowany, że najbardziej cierpią ci niewinni i bezbronni.


a srasz?
Zgłoś
Avatar
l................t 2012-11-28, 12:36
Aż takie oburzenie jest zwykłą funkcją instynktu zachowania gatunku. To dlatego klient, który przed chwilą podniecał się czyimś połamanym karkiem, teraz będzie włosy z głowy rwał na myśl o niewinnych i bezbronnych dzieciąteczkach.

Taką mamy konstrukcję psychiczną.
Zgłoś
Avatar
wojcieszek 2012-11-28, 12:56
Zadzwoniłbym po policje..a gdy już swoje zrobia...przekopał bym taką babke tak by się bała na ulice wychodzić.
Zgłoś
Avatar
l................e 2012-11-28, 12:58 2
mateusz1923 napisał/a:

@up
Na tym portalu nie można z czymś "przesadzić". Dlatego go lubię, żadnego tabu, żadnych skrupułów czy też sumienia. Czysty sadyzm. Może wybrałeś złą stronę.



podgor5 napisał/a:

uprzedzając wpisy wszystkich potencjalnych bohaterów i obrońców: GÓWNO byście zrobili!



Kurwa znowu to pierdolenie Jacy to nie jesteście twardzi, męscy i sadystyczni w chuj. A w rzeczywistości okazało by się, że to Wy jesteście miękkimi chujami i pierwsi byś cie wymiękli.
Nie rusza was to jak tak kurwa skacze po tym dziecku? Okej -macie problem ze sobą.
Ja osobiście gdybym zauważył coś takiego zapierdolił bym jej w pysk i napierdalał do puki ktoś by mnie nie odciągnął

Już możecie pisać dla kilku piw, że gówno bym zrobił, pizdeczki pode mną
Zgłoś
Avatar
Ankane 2012-11-28, 13:02
Dlatego nie każdy powinien mieć dziecko, a instynkt macierzyński to puste słowa. Człowiek jest tylko człowiekiem, jak widać niektórym nerwy biorą górę.
Tym paniom wróżę świetlaną przyszłość celebrytek. W końcu rączka mogła być śliska itepe.
A bicia dziecka nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem. Podobnie ma się sprawa ze zwierzętami. I tu i tu nie mają za bardzo możliwości obrony. A to, że człowiek to przypadek beznadziejny wiadomo nie od dzisiaj.

Filmik brutalny, ale... No właśnie. Być może nawet teraz, za ścianą u sąsiadów, jakieś dziecko jest poniewierane.
Zgłoś
Avatar
kolosialdo 2012-11-28, 13:17
aż sie w mnei zagotowalo... tępa suka
Zgłoś
Avatar
Błażej1111 2012-11-28, 13:19
Dla takich "LUDZI" to wagonik z torami prowadzącymi do Oświęcimia i do pieca z nimi a nie do pierdla.
Zgłoś
Avatar
empirel 2012-11-28, 13:52 1
Jestem spokojnym człowiekiem ale oglądając takie filmiki mam ochotę , wyfiletować te wszystkie kurwy.
Jak można tak postępować z dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-11-28, 14:17
pierdolone pizdy bez wyobraźni i uczuć

wg. mnie dobrze, że te filmiki ktoś wrzucił, może to da wyobrażenie niektórym osobom co może dziać się za ścianą lub w mieszkaniu na klatce obok gdy słychać krzyki i płacz, może to skłoni kogoś do zareagowania.
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-11-28, 14:58
Nic nie zrobiby ten kto bałby sie ze baba i jemu wpierdoli, gwarantuje wam ze jesli to byloby wasze dziecko a wy jako ojcowie nie zrobilibyscie nic rownie dobrze moglibyscie sobie ojcostwo darowac, ojciec ma bronic rodziny!za wszelka cene!
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2012-11-28, 15:40 1
Kurwa mać, sadistic - sama nazwa mówi na siebie.
flaki, krew, flaki, seks i flaki, krew i seks, śmierć i poniżanie.

Ale kurwa granice jakieś trzeba mieć, przecież jakby moje dziecko takie coś spotkało to ja bym z tej pizdy zrobił miesięczny materiał na harda. Reszty nawet nie oglądam bo to jest kurwa tak chore, jak wszyscy Ci którzy się z tego śmieją.

Jakby wam się takie coś jebańce przytrafiło, to ciekawe czy byście dalej pisali, że w końcu jesteśmy na SADISTICU.
Zgłoś
Avatar
leciptaszek 2012-11-28, 15:59
Dla takiego i wielu podobnych przypadków powinna być przywrócona kara śmierci. Jakoś przez setki lat była praktykowana, złodziejom obcinano ręce i napiętnowano ich znakiem wypalanym w widocznym miejscu na skórze jak dawniej u bydła. Po prostu taki margines społeczny był likwidowany bądź odsuwany na dobre od społeczeństwa. Ciekawi mnie jak by w sejmie Ci wszyscy posłowie wduszali swoje guziczki podczas głosowania bez rąk Kodeks Hammurabiego nie był taki zły
Zgłoś
Avatar
g................o 2012-11-28, 18:19
No więc tak. Jakbym zobaczył taki film z moim dzieckiem to pierwsze co to bym zrobił opiekunce to zapierdolił z buta w ryj i jeszcze ze 30 razy pod rząd. Pomyślcię co by u nas było opiekunka jeździła by nago na koniu przed reporterami. Jakby ktoś pokazał film w sieci tej opiekunki to by go oskarżyli o to ze nielegalnie przedstawia wizerunek oprawcy.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-11-28, 19:22
Jakoś mnie nie ruszył ten filmik, ani żaden inny, bo widziałem już tego typu.

To nie mój problem, a przetrwanie gatunku jak tam ktoś wyżej napisał.. Także chuj mnie obchodzi. Osobiście nic bym dziecku nie zrobił, ale jebie mnie ten instynkt, ginie czy nie.. Co z tego?

Jest sadolowo i tak ma być, po to tu jestem.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-11-29, 11:05
Na sadolu w sumie jeszcze żaden filmik mnie specjalnie nie ruszył, lewackim obrońcą praw zwierząt czy inną pizdą nie jestem, ale oglądając ten filmik łezka mi się zakręciła. Nawet sobie nie wyobrażam co bym czuł jakby to było moje dziecko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie