18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
p................y 2012-11-27, 19:48 3
Mam nadzieję, że dzieci przeżyły , aż moje problemy zniknęły i ten problem okazał się mimo moich większy, nawet nie umiem sobie wyobrazić jak można być takim człowiekiem, a ona nim jest.
Zgłoś
Avatar
Pedo_bear 2012-11-27, 19:52 4
Spętane dzieci. Zdjęcia ze żłobka we Wrocławiu :


opiekunki do dzieci :

i matki:



..to juz pies lepiej sie zaopiekuje dzieckiem:
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-11-27, 20:43 35
Kurwa ludzie!! sadol, sadolem ale takie coś to już przesada.Wiem że to jest portal o flakach i takiego typu wynaturzeniach ale oglądając te filmiki staję się hitlerem bezprecedensowych kurw w postaci tych kobiet wyżywających swoje słabe emocje na bezbronnych niczego nie winnych i nie mogących się obronić DZIECI!!To jest Kurwa chore! Nawet w przyrodzie nie ma takich sytuacji.Sorki ale mnie poniosło i chyba płakać mi się chce.Aż kurwa nie wiem czy postawić piwo za filmik ? Bo nie wiem za co ?
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-11-27, 20:57 11
@up
Na tym portalu nie można z czymś "przesadzić". Dlatego go lubię, żadnego tabu, żadnych skrupułów czy też sumienia. Czysty sadyzm. Może wybrałeś złą stronę.
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-11-27, 21:14 4
mateusz1923 napisał/a:

@up
Na tym portalu nie można z czymś "przesadzić". Dlatego go lubię, żadnego tabu, żadnych skrupułów czy też sumienia. Czysty sadyzm. Może wybrałeś złą stronę.



Ale kurwa proszę Cię ...nie ruszyło Cię to ?? To chyba jesteś jednak prawdziwy kurwa sadol ,nikczemnik,bez skrupułów twardy chuj sadolowy do których ja się zaliczałem,a jednak jestem miętki i jestem do dupy...brawo kurwa!!
Zgłoś
Avatar
Gamge 2012-11-27, 21:43 5
wpierdolić jej to mało, proponuję osadzić ją w męskim więzieniu w Ekwadorze :]
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2012-11-27, 21:55 2
Ten bachor ewidentnie ja prowokowal ...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-27, 23:21
Dzisiejszy temat sponsoruje literka "B".
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-11-28, 11:47 2
uprzedzając wpisy wszystkich potencjalnych bohaterów i obrońców: GÓWNO byście zrobili!
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-11-28, 11:48 5
Nazywajcie mnie jak chcecie, ale takim szmatom to bym chętnie osobiście wpierdol spuścił. Rozumiem, że dziecko jest męczące i wkurwiające momentami, ale to nie powód do takiego bestialstwa.

podgor5 napisał/a:

uprzedzając wpisy wszystkich potencjalnych bohaterów i obrońców: GÓWNO byście zrobili!


Każdy mierzy własną miarą.
Zgłoś
Avatar
adam89pl 2012-11-28, 11:50 5
To ja się pytam gdzie są ojcowie? Skoro ja bym to przykładowo nagrywał i przy wieczornym browarku obejrzał ,czy aby opiekunka nie jest lewa i ujrzał coś takiego... Prosto bym wsiadł do auta i szczękę tej babie przetrącił ,i obawiam się ,iż na tym by to się nie skończyło.
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-11-28, 11:55
Mam 1,5 rocznego synka - obawiam się że po obejrzeniu tego filmu (gdyby to bylo u mnie) zgłoszenie na policję dała by rodzina tego ścierwa. Płoń janino campbell.
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2012-11-28, 12:01
Zajebać taką to mało...
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2012-11-28, 12:13 1
Cierpienie bezbronnych - kwintesencja sadola. Jak zwykle spina jak chuj. Co się stało to się nie odstanie. Sadystę powinno bawić cierpienie innych więc jak macie z tym problem, że jakiś gnojek dostaje wpierdol to omijać takie filmiki, albo wypierdalać na kwejka albo joemonstera. Taki życie i świat jest zbudowany, że najbardziej cierpią ci niewinni i bezbronni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie