18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jak wiadomo organizacja igrzysk olimpijskich to nie tylko prestiż dla miasta, ale także duże koszty nie tylko przygotowania obiektów, ale także ich utrzymania po igrzyskach. Do rzeczy - tak dzisiaj wyglądają obiekty przygotowane na igrzyska w Sarajewie w 1984r.

Opuszczony tor bobslejowy:


Skocznia Narciarska:


Hotel dla sportowców:


Tor saneczkarski:


Podium (skoki narciarskie):


Dlatego przygotujcie się moi drodzy, że nie tylko będziecie utrzymywać te stadiony po euro 2012, ale także dojdzie nam kilka pięknych obiektów do utrzymania z naszych podatków, jeśli "dostaniemy" olimpiadę w 2022r

PS: swoją drogą fajnie obalić z kumplami jabola na podium olimpijskim
Zgłoś
Avatar
FzgW 2014-02-16, 13:05
Skoro jeden wojewoda z drugim zamykają je na polecenie ryżego chuj to nie ma co się dziwić.
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2014-02-16, 13:12 1
A ja bym tam się przejechał na event asg...
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-02-16, 13:13 47
Mam prośbę do większości komentujących: nie rozmnażajcie się.

Polecam poczytać niezależne raporty dot. Euro 2012 i spółek organizatorskich, które wciąż, po 2 latach od Euro...działają[!!!!] i biorą kasę z podatków. Polecam poczytać o powstałych spółkach "Wrocław 2012" etc. Pierwsze decyzje jakie podejmowali to zakup samochodów dla spółki, kupno lokali etc. To idealna okazja dla naszych umiłowanych przywódców do drenażu waszych pieniędzy. Ilu z was było na Euro 2012? No ilu? Jakie korzyści z tego odnieśliście? Do kurwy nędzy przestańcie być lemingami i zastanówcie się nad tym, że Ukraina zrobiła Euro głównie z prywatnych pieniędzy i Ci, którzy zainwestowali w stadiony i hotele, dokładają teraz WSZELKICH starań, by były one dochodowe. Myślicie, że u nas kogoś obchodzi to, że wszystkie stadiony tracą kasę? Nie, bo to nie ich kasa, a wasza. Wszystko co u nas się zbuduje zarośnie i będzie do zburzenia za 5 lat. Nasza władza się pobawi na igrzyskach, posiedzi w loży dla VIP'ów, nażre się za darmo, pobryluje w tv, upchnie swoich pociotków w spółkach państwowych, wyciągnie sporo kasy i tyle. TYLKO o to chodzi w igrzyskach. W państwie, którego obsługa długu przekracza już prawie budżet resortu zdrowia, w państwie, gdzie emerytury za kilka lat nie będą wypłacane, w państwie, z którego uciekają wszyscy młodzi i zdolni ludzi...chcecie dodatkowo wyrzucić w błoto kolejne dziesiątki miliardów. Idźcie wszyscy w chuj, wyciągnijcie kurwa swoje pieniądze z portfela i dotujcie igrzyska, dlaczego kurwa ja mam za nie płacić z podatków. Ceny gazu skąd takie wysokie czy "stałe-zmienne", wzrost cen energii, wzrost cen paliwa, rabowanie lasów państwowych, rabowanie z pieniędzy OFE? Skąd to kurwa wszystko się wzięło? Ano stąd, iż nasz rząd zwyczajnie już przepuścił całą kasę i szuka kolejnej i kolejnej.
Zgłoś
Avatar
demonzly 2014-02-16, 13:17 1
Się pytam gdzie jest więcej zdjęć urwa !!!!
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-02-16, 13:18 3
W Polsce wszystko jest możliwe - u nas autostrady budowane na płaskich jak stół terenach, bez bagien, pustyń i terenów wiecznej zmarźliny są najdroższe na świecie, droższe niż w zimnej Szwecji i Rosji, pustynnej Australii i Arabii Saudyjskiej, bagnistych terenach w Rumunii czy górach w Szwajcarii i Austrii, u nas przynosi straty nawet koncert Madonny, która wydała 300 milionów płyt i od czasu "Like a Virgin" nigdy nie zagrała koncertu który by się nie sprzedał w co najmniej 90% i nie przyniósł zysku Mój kraj - taki piękny!
Zgłoś
Avatar
s................r 2014-02-16, 13:20 3
Tak się właśnie robi interesy w Polsce z państwowych pieniędzy. W przetargach wygrają spółki kumpli, którzy po'89 zamienili stołki państwowe na stołki prywatne. Wyjebie się tony pieniędzy na ulokowanie i rozkręcenie przeróżnych komitetów, spółek organizatorskich (jak słusznie podkreślił przedmówca), ludziom będzie się mydlić oczy o dofinansowaniach etc., no raj.

No i nie zapominajmy, że oprócz ubicia sporej kasy, jest jeszcze elegancki temat zastępczy, który bedzie można bić przez kilka lat durnej masie do łba.
Zgłoś
Avatar
agv 2014-02-16, 13:24 3
@autor tematu

Myślisz że to przez brak pieniędzy te obiekty w Sarajewie wyglądają tak jak wyglądają? Od 1992 do 96 Sarajewo było oblężone przez Serbów i to między innymi Serbowie zniszczyli i rozgrabili te obiekty. Wojska serbskie w miedzy innymi miały tam swoją miały swoją bazę czy też stanowisko skąd ostrzeliwali Sarajewo przez 4 lata. Btw Sarajewo jest jednym z piękniejszych miast w Europie według mnie.
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2014-02-16, 13:24 3
Ludzie, do jasnej kurwy nędzy, rozumiem walkę z tą organizacją igrzysk, bo pryz obecnym stanie kraju to wszystko nas rozjebie, ale co jeśli ci marnotrawcy dojdą do swojego i zorganizują to - co mamy zrobić, powyburzać stadiony, obiekty sportowe, hotele, drogi? Nie, trzeba z tym żyć, bo dopuszczając do organizacji takiej imprezy zasługujemy żeby później to utrzymywać. Tylko po chuj narzekać, jeśli można to wszystko potem wykorzystać? Do igrzysk rząd w tym kraju zmieni się dwa razy - i to z samych wyborów, nie wspominam o możliwości odjebania drugiej Ukrainy. Pomyślcie - a gdyby tak w 2022 był inny rząd, sprawny, wybrany przez naród, a nie postkomuchów z okrągłego stołu - który wcześniej wprowadziłby podstawy do rozwoju gospodarki, zmieniłby system podatkowy i emerytalny - słowem, odwróciłby sytuację gospodarczą kraju z CHUJOWEJ na NORMALNĄ - ile dobrego mogłyby wtedy te igrzyska przynieść - nie byłoby przekrętów przy budowie autostrad, stadionów, obiektów olimpijskich (jak to się działo przy Ojro '12) - jaki zapewniłoby to nam rozwój. Widzicie co się dzieje obecnie - strażak pokonał ludzi, którzy parają się swoją dyscypliną zawodowo, którzy są gwiazdami w swoim kraju, to jakby taka Rosa Radom pokonała Miami Heat w kosza - przy normalnych warunkach, takich jakie mają np. Holendrzy, Norwegowie, Austriacy, czy inne zimowe potęgi, takich Bródek mogłoby być 10 albo i więcej. Igrzyska w Krk mogą być zajebistą sprawą, ale tylko w normalnym kraju, a takim Polska by się stała gdyby na Wiejskiej nie ostała się ani jedna CZERWONA KURWA.
Zgłoś
Avatar
s................g 2014-02-16, 13:24
jebani złodzieje chcą zrobić sobie kolejną imprezkę, bo do każdego wybudowanego obiektu będzie można przydzielić a to spółkę, a to dyrektora, kierownika sryka itp i doić kasę z naszych podatków. no i oczywiście nachapać się łapówek za x przetargów związanych z igrzyskami.

złodzieje zabierają ludziom chleb, żeby dać igrzyska, bo to idealna okazja do pokątnego napychania kieszeni naszymi pieniędzmi. kradzież, tyle, że w majestacie prawa
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-02-16, 13:26 1
@sard cóż za wspaniała propaganda wprost z Tuskostanu!
Działać działają, ale generują ogromne straty. Zarobić z pewnością zarabiają gwiazdy dające koncerty, organizatorzy, ochroniarze i sprzątaczki. Sam stadion jest państwowy co oznacza, że ma przynosić profity jedynie osobom z nim ściśle powiązanym, a państwo niech dopłaca.
Do czasu kiedy poziom polskiej piłki nożnej nie zrówna się i spopularyzuje do tej, która jest np w Wielkiej Brytanii czy Włoszech - sens budowania tylu stadionów to zwykły strzał w stopę - niestety obywateli Polski...
Zgłoś
Avatar
sard 2014-02-16, 13:50 1
Garrone napisał/a:

@Up: Czyli mówisz, że masz tyle i tyle lat i łykasz propagandę, że wszystko jest cacy i się zwraca jak małe dziecko?


Propagandę?
Młody jestem za stary na łykanie propagandy
Ale ty idź zjedź sobie maka, obejrzyć dzisiejsze chujMTV i ciesz się, że wiesz co to "propaganda"
Dodatkowo widzę, że jak za starych czasów modnym i słusznym i zbawiennym jest przeciwnikowi zarzucić to co samemu się robi, ale cóż niby czasy się zmieniają - ale łykanie badziewia przez młodych już nie. Poczytaj poszperaj a się dowiesz jak wygląda prawda.

quanticox napisał/a:

@sard cóż za wspaniała propaganda wprost z Tuskostanu!
Działać działają, ale generują ogromne straty. Zarobić z pewnością zarabiają gwiazdy dające koncerty, organizatorzy, ochroniarze i sprzątaczki. Sam stadion jest państwowy co oznacza, że ma przynosić profity jedynie osobom z nim ściśle powiązanym, a państwo niech dopłaca.
Do czasu kiedy poziom polskiej piłki nożnej nie zrówna się i spopularyzuje do tej, która jest np w Wielkiej Brytanii czy Włoszech - sens budowania tylu stadionów to zwykły strzał w stopę - niestety obywateli Polski...


Ja piszę to co widzę i z czego korzystam - na paru koncertach w pytkę byłem, lodowiskownia cały czas, targi książki wreszcie nie w pajacu, gdzie był taki tłok i ścisk że nie szło przejść, różne widowiska byłem widziałem itp.
Co do strat - gdyby choćby PZPN wreszcie się tam osiedlił itd. Nie byłoby takich strat.

I swoją drogą wolę straty narodowego, niż musieć na koncerty zapierdalać na stadion w Chorzowie
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-16, 14:01
@Up2: Z jednej strony powołujesz się na swój "dojrzały wiek" w każdej swojej wypowiedzi, z drugiej zaś zaczynasz dyskusje od nazwania mnie "pipką która nie wychodzi z domu", wyzywasz od pożeraczy maków i widzów chujMTV. Ten tekst o "zarzucaniu przeciwnikowi to, co samemu się robi" brzmi jak kula w stopę, więc idź stąd i sobie poćwicz, najlepiej na narodowym
Zgłoś
Avatar
Mathek 2014-02-16, 14:13
I to samo będzie z Soczi. Tam nadal są lata 50...
Zgłoś
Avatar
nixson 2014-02-16, 14:38
Nasi olimpijczycy mogliby tu trenować
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-02-16, 14:49
sard napisał/a:

Poczytaj poszperaj a się dowiesz jak wygląda prawda.



Nie ma sensu, żebyś się wysilał i tłumaczył. Sadistic już od jakiegoś czasu napełnił się gimnazjalnymi debilami, którzy poza monitorem niewiele w życiu widzieli, a prawda wg nich to jest to, co mówi Kórwin, ewentualnie łysy oprych z flagą z celtyckim krzyżem ("prawdziwy polak").

Mathek napisał/a:

I to samo będzie z Soczi. Tam nadal są lata 50...



W twoim przypadku sprawdza się powiedzenie - w dupie byłeś i gówno widziałeś. Ale nie twoja wina, że jesteś kretynem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie