18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
Jak wiadomo organizacja igrzysk olimpijskich to nie tylko prestiż dla miasta, ale także duże koszty nie tylko przygotowania obiektów, ale także ich utrzymania po igrzyskach. Do rzeczy - tak dzisiaj wyglądają obiekty przygotowane na igrzyska w Sarajewie w 1984r.

Opuszczony tor bobslejowy:


Skocznia Narciarska:


Hotel dla sportowców:


Tor saneczkarski:


Podium (skoki narciarskie):


Dlatego przygotujcie się moi drodzy, że nie tylko będziecie utrzymywać te stadiony po euro 2012, ale także dojdzie nam kilka pięknych obiektów do utrzymania z naszych podatków, jeśli "dostaniemy" olimpiadę w 2022r

PS: swoją drogą fajnie obalić z kumplami jabola na podium olimpijskim
Zgłoś
Avatar
Compatriot 2014-02-16, 15:11
Akurat w Sarajewie to raczej tamtejsza wojna przyczyniła się do zrujnowania tych obiektów.
Zgłoś
Avatar
mati94bu2 2014-02-16, 16:04
Według mnie jest to zły przykład, Jak wiadomo Sarajewo (obecna stolica Bośni i Hercegowiny) była na początku lat 90 arenom działań wojennych i nikt nie miał w tym czasie głowy do utrzymywania tych obiektów. Z resztom budowane były te obiekty przez Jugosławię której kondycja gospodarcza była w miarę dobra, a po wojnie kto miał odbudować zniszczoną i zaniedbaną infrastrukturę ? podzielona Bośnia która do dziś się nie może podnieść z gruzów. Co by nie było na olimpiadę średnio nas stać, a konkurencja jest silna więc i tak nie dostaniemy organizacji
Zgłoś
Avatar
vodoslav 2014-02-16, 17:16
Prosiłbym jednak o nie robienie drugiej Ukrainy. Ostatnie czasy są dość burzliwe, coraz wiecej ciapakow, hameryce konczy sie ropa, co chwile zmiany rządów na swiecie..
To wszystko wygląda na jakis wielki plan, który zapewne zmieni granice państw.
O IO w Polsce dowiedziałem sie z tego postu- fatalny pomysł, znów wstyd przed światem.
Chyba nikt nie liczy ze wybudowane obiekty sportowe bedą odzwierciedleniem slodkich zapewnien ryzego z ekipa.
Zgłoś
Avatar
kapitanbomba001 2014-02-16, 19:37
To jest Sadistic czy kurwa Kwejk. Bo już nie wiem. Chce tu widzieć krew, a nie smutne obrazki.

Tak w ogóle to fajne zdjęcia, tylko stronka zła, daj to na demoty.

Ma ktoś trochę maści?
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-16, 19:46
kapitanbomba001 napisał/a:

To jest Sadistic czy kurwa Kwejk. Bo już nie wiem. Chce tu widzieć krew, a nie smutne obrazki.



1. To jest Sadistic.
2. Smutne obrazki się tu pojawiają.
3. Krew i jedzenie gówna masz w odpowiednim dziale
Zgłoś
Avatar
Rafolz 2014-02-16, 20:40
Można by to odnowić
Zgłoś
Avatar
Szycha929 2014-02-17, 10:51 4
kolejna część zdjęć bazy olimpijskiej z Sarajewa

dodaje bo kolegi wstawka to można sobie o kant wstawić z tymi 5 zdjęciami
jak robić temat to konkretnie

































































































to by było na tyle mam nadzieję że ogarnąłem temat lepiej niż kolega Garrone stąd sadistic.pl/opuszczone-obiekty-olimpijskie-sarajewo-1984-vt270766.htm
Zgłoś
Avatar
Belthezer 2014-02-17, 10:56
Wstawiaj więcej.
Zgłoś
Avatar
Szycha929 2014-02-17, 11:01
moderacja przeniosła no cóż

Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-17, 23:56
Dobrze, że ktoś tutaj przeniósł twój temat. Dla porządku forum. Sam na to nie wpadłeś, żeby tutaj dokleić ?
dałem 5 zdjęć, bo uważałem, że dają pogląd na te obiekty i wyczerpują dogłębnie temat. Myślę, że właśnie tak jest. Po co setka zdjęć w sumie nieciekawych ruin? Oczywiście, jeśli by ktoś poprosił o więcej, to bym wkleil. Jednak 1 typek zaczął od hejtu, wiesz, sadol
Zgłoś