18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jak wiadomo organizacja igrzysk olimpijskich to nie tylko prestiż dla miasta, ale także duże koszty nie tylko przygotowania obiektów, ale także ich utrzymania po igrzyskach. Do rzeczy - tak dzisiaj wyglądają obiekty przygotowane na igrzyska w Sarajewie w 1984r.

Opuszczony tor bobslejowy:


Skocznia Narciarska:


Hotel dla sportowców:


Tor saneczkarski:


Podium (skoki narciarskie):


Dlatego przygotujcie się moi drodzy, że nie tylko będziecie utrzymywać te stadiony po euro 2012, ale także dojdzie nam kilka pięknych obiektów do utrzymania z naszych podatków, jeśli "dostaniemy" olimpiadę w 2022r

PS: swoją drogą fajnie obalić z kumplami jabola na podium olimpijskim
Zgłoś
Avatar
sard 2014-02-16, 12:04 18
Pierolisz - euro dawno się skończyło, a stadiony działają - koncerty, targi (w wawie książki na ten przykłąd, ale wiem, wiem książki to takie niemodne), różne szoł (w stylu Clarcsony i inne top geary), lodowisko, akcje sportowe itd.
Cóż Garrone to, że jesteś smutną 24-letnią pipką, która nie wychodzi z domu i nie korzysta ze stadionów to już twoja sprawa
Dodatkowo Sarajewo to był wybryk typowo komunistyczny - czyli tam nie liczyło się, czy to po olimpiadzie będzie miało sens, tam nie o to chodziło Miało być na czas, wielkie i pokazujące socjalizm jako coś dobrego.
Ja, jak i wiele osób z mojego pokolenia na pewno pamięta maskotkę Sarajewa - siakiś wilk skaczący ze skoczni i drący ryja "Sarajewooooooooo"
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-16, 12:09 205
@Up: Czyli mówisz, że masz tyle i tyle lat i łykasz propagandę, że wszystko jest cacy i się zwraca jak małe dziecko?
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2014-02-16, 12:10 23
Tak nam ta olimpiada potrzebna, że idz pan w chuj. I tak nie dostaniemy, ale zobacz, że ktoś kto robi te spoty reklamowe i wszystko związane z tym gównem nieźle na tym zarabia i dostaje furę hajsu. Ci co tak teraz krzyczą, żeby organizować IO w Krakowie, chcą sobie nazwisko wyrobić i posadkę na wiejskiej albo w jakieś innej państwowej spółeczce dostać. Szacunek dla Szwecji:
Cytat:

Z walki właśnie wycofali się bowiem faworyci ze Sztokholmu. Tamtejszy komitet organizacyjny uznał, że dla jednej z najbogatszych stolic Europy organizacja igrzysk byłaby jednak zbyt dużym wydatkiem.


I najlepiej, ze Szwedzi nie muszą budować od podstaw tylko mają większość obiektów do modernizacji...

źródło:
cytat pochodzi ze strony natemat.pl link: klik
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-02-16, 12:22 43
sard napisał/a:

Pierolisz - euro dawno się skończyło, a stadiony działają - koncerty, targi (w wawie książki na ten przykłąd, ale wiem, wiem książki to takie niemodne), różne szoł (w stylu Clarcsony i inne top geary), lodowisko, akcje sportowe itd.
Cóż Garrone to, że jesteś smutną 24-letnią pipką, która nie wychodzi z domu i nie korzysta ze stadionów to już twoja sprawa
Dodatkowo Sarajewo to był wybryk typowo komunistyczny - czyli tam nie liczyło się, czy to po olimpiadzie będzie miało sens, tam nie o to chodziło Miało być na czas, wielkie i pokazujące socjalizm jako coś dobrego.
Ja, jak i wiele osób z mojego pokolenia na pewno pamięta maskotkę Sarajewa - siakiś wilk skaczący ze skoczni i drący ryja "Sarajewooooooooo"



Stadiony działają..i mimo wszystko wciąż generują straty..
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-16, 12:26 3
ciezko zeby nie generowaly skoro nasza ministra doplaca do koncertow "gwiad"
hajs sie musi zgadzac, szaraki doplaca
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-02-16, 12:32 13
Pierdolenie...

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tamtych latach w Jugosławii mieli ciekawsze rzeczy na głowie, niż dbanie o obiekty olimpijskie.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2014-02-16, 12:33
to samo będzie w soczi, stadiony jakoś się utrzymają
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2014-02-16, 12:35 10
sard napisał/a:

Pierolisz - euro dawno się skończyło, a stadiony działają - koncerty, targi (w wawie książki na ten przykłąd, ale wiem, wiem książki to takie niemodne), różne szoł (w stylu Clarcsony i inne top geary), lodowisko, akcje sportowe itd.
Cóż Garrone to, że jesteś smutną 24-letnią pipką, która nie wychodzi z domu i nie korzysta ze stadionów to już twoja sprawa
Dodatkowo Sarajewo to był wybryk typowo komunistyczny - czyli tam nie liczyło się, czy to po olimpiadzie będzie miało sens, tam nie o to chodziło Miało być na czas, wielkie i pokazujące socjalizm jako coś dobrego.
Ja, jak i wiele osób z mojego pokolenia na pewno pamięta maskotkę Sarajewa - siakiś wilk skaczący ze skoczni i drący ryja "Sarajewooooooooo"



Np. koncert Madonny, do którego jeszcze dopłacili
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-02-16, 12:38 2
@up, ten koncert to była inwestycja;d;d;d

Żałuję tylko, że przez ten basen zabrali z Bemowa Sonisphere. Przecież to będzie jakaś masakra.
Jak można taki koncert na stadionie... Może jeszcze krzesełka dadzą ludziom jak na Watersie. Żenada.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2014-02-16, 12:39
Tak będą wyglądały nasze stadiony.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2014-02-16, 12:41
zsakuł napisał/a:

Tak nam ta olimpiada potrzebna, że idz pan w chuj. I tak nie dostaniemy, ale zobacz, że ktoś kto robi te spoty reklamowe i wszystko związane z tym gównem nieźle na tym zarabia i dostaje furę hajsu. Ci co tak teraz krzyczą, żeby organizować IO w Krakowie, chcą sobie nazwisko wyrobić i posadkę na wiejskiej albo w jakieś innej państwowej spółeczce dostać.


No dokładnie. Na euro 2012 jakaś czarna pizda wypromowała swoją płytę. Ale to i tak jest tylko (czarna) płotka.
Zgłoś
Avatar
gringo2412 2014-02-16, 12:46 4
Chciałem dodać że za kilka lat nasze dzieci na sadisticu będą oglądać materiały o opuszczonych stadionach z Euro 2012, ale jak widzę debata już trwa, od siebie dodam że nie wiem jak inne ale stadion poznański za 10 lat będzie zamknięty, bo już się sypie, wystarczy się przejść po wnętrzach trybun i widać że konstrukcja w wielu miejscach zaczyna niepokojąco pękać. No ale tak to jest jak się buduje w tempie ekspresowym z użyciem w "tańszych i wytrzymalszych materiałów" no bo przecież kurwa nie można w tym kraju nic uczciwie i dobrze zrobić, bez wałków i rozkradania państwowych pieniędzy...
Zgłoś
Avatar
l................9 2014-02-16, 12:51 4
Olimpiada to okres między igrzyskami !!!
Zgłoś
Avatar
Garrone 2014-02-16, 12:55 21
lubon0089 napisał/a:

Olimpiada to okres między igrzyskami !!!



Tak odmierzano czas w starożytności. Jednak czasy się zmieniają i dziś zwykliśmy określać igrzyska właśnie olimpiadą. Ten świat Cię zaskoczy, jednak nie obawiaj się przybyszu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie