18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
WojtaZ 2013-06-20, 2:13 1
pojechać ekipą na paintballa
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-20, 7:01 4
"Czujesz tą aurę suko?"
Rozjebało mnie to
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-06-20, 7:16
Wybudowane za czasów tej "strasznej komuny", służyło zapewne tylko czerwonej elYcie.
Teraz proszę bardzo macie wolność i dostęp do ośrodków wczasowych.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-06-20, 9:11
naprawde, kurwa, fajne to jest.
Zgłoś
Avatar
AhTenAndy 2013-06-20, 9:25 2
Mieszkam w Orłowie nie cały kilometr od plaży - często tam bywam, ostatni raz weekend na spliffie. Popularne miejsce, w ładną pogodę przechodzą tam całe "wycieczki" dzieciaków robiąc sobie sweet focie na ostatnim piętrze(tarasie). Generalnie fotki fajne, ale widać że nie aktualne - na jednym ze zdjęć znajdują sie kraty na ww taras - juz od 2 lat ich nie ma i można swobodnie wchodzić na "dach". Ehh żeby tylko więcej było tam miłośników urban-exu a nie dzieciarni demolującej ostanie szyby...
Zgłoś
Avatar
slawek361 2013-06-20, 12:18
@Moijto - 3 zdjęcie od góry to zasadniczo mi się wydaje robota Mr.Drwala
Zgłoś
Avatar
hgh 2013-06-20, 12:58
Jak lubisz zdjęcia ruder, to kolo Sopot Kamienny Potok masz chyba Dancing/klub po pożarze.
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-06-20, 13:02 1
WojtaZ napisał/a:

pojechać ekipą na paintballa


Taniej kupić wiadro farby i wylać na ścianę, ale czy naprawdę chodzi o to by to niszczyć?
Zgłoś
Avatar
banshee 2013-06-20, 21:56
WojtaZ napisał/a:

pojechać ekipą na paintballa



Za dużo postronnych, na PB byliśmy tu

AhTenAndy napisał/a:

Generalnie fotki fajne, ale widać że nie aktualne - na jednym ze zdjęć znajdują sie kraty na ww taras - juz od 2 lat ich nie ma i można swobodnie wchodzić na "dach". Ehh żeby tylko więcej było tam miłośników urban-exu a nie dzieciarni demolującej ostanie szyby...



Kolego, nie wiem gdzie bywasz często, ale przyjżyj się dokładnie. Kraty były, są i będą dopóki złomiaże nie zdecydują inaczej Krata o której mówisz nie blokuje wejścia na taras, tylko zabezpiecza przed upadkiem na schody piętro niżej. To o czym mówisz nie zmieściło się w kadrze i faktycznie tamtej części krat brakuje.

AhTenAndy napisał/a:

miłośników urban-exu



A się przyczepię Chodzi Ci o urbex?

hgh napisał/a:

Jak lubisz zdjęcia ruder, to kolo Sopot Kamienny Potok masz chyba Dancing/klub po pożarze.



hgh, przyjacielu najdroższy, daj detale na PW.
Zgłoś
Avatar
Asper 2013-06-21, 2:04 1
Zgłoś
Avatar
aidzpanwchuj 2013-06-21, 23:22
Pamiętam jeszcze czasy świetności tego hotelu. Naprawdę było tam pięknie. Teraz pozostał tylko piękny widok na Orłowo i Zatokę. Szkoda, że w Polsce tak wszystko marnieje. Taki punkt - plaża, las, klif. W Orłowie nie ma zbyt wielu hoteli(chyba tylko jeden)ale z tego co mi wiadomo, dosyć drogi. Może jednak ktoś się tym zainteresuje.
Zgłoś