18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Robajson 2013-06-19, 16:00 3
Dajesz

5 sztuk autorze a reszta w komentarzu









Zgłoś
Avatar
banshee 2013-06-19, 16:50 2
Mojito napisał/a:

Dajesz

5 sztuk autorze a reszta w komentarzu



Poniosło mnie

Uwaga, jest tego trochę, ale dla zainteresowanych na końcu wstawiam trochę informacji o miejscu.

















































Info za portalem mmtrojmiasto.pl:

Cytat:

W czasach funkcjonowania posiadał 160 miejsc noclegowych (w pokojach 1,2,3 i 4-osobowych o różnym standardzie). Teraz "Zdrowie" straszy.

Obecny stan Domu Profilaktyczno-Wypoczyn...

Autor: Mateusz Mikołajczyk / NaszaFotografia.pl

Organizowane tu były turnusy rehabilitacyjne, odchudzające i rekreacyjne, a także konferencje, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe (wesela, chrzciny).

Opuszczony Dom Profilaktyczno – Wypoczynkowy „ZDROWIE” znajduje się w Gdyni-Orłowie przy ul. Zacisznej 2A. Niestety budynek został kilka lat temu opuszczony i teraz „straszy” powybijanymi szybami, walającymi się wokół zdewastowanymi meblami czy śladami licznych podpaleń. Można do niego wejść bez problemu głównym wejściem – aczkolwiek wszystko na własną odpowiedzialność.

W środku możemy spotkać meneli (TAK), narkomanów (tylko wieczorami), a ostatnio i turystów zainteresowanych zwiedzaniem opuszczonego budynku. Ściany ośrodka zostały popisane przez graficiarzy, a złomiarze pokradli wszystko co się tylko dało. Budynek był wielokrotnie podpalany. Z tarasu widokowego „niechlubnej wizytówki Orłowa” rozpościera się piękną panorama Zatoki Gdańskiej.

Zgłoś
Avatar
ilves 2013-06-19, 18:16 4
Jechałabym na wakacje xD
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-06-19, 18:54 1
Najlepsze "Kto nasrał i rozmazał?" xDDD

W sumie wakacje w takim miejscu...czemu nie
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-06-19, 19:08 1
byłem tam kiedyś gdy ośrodek funkcjonował. teraz wygląda zdecydowanie ciekawiej
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2013-06-19, 20:28
Świetne! Ja ostatnio na forgotten.pl znalazłem zajebisty, opuszczony szpital w Legnicy. Mam pare fotek, może wrzucę Piwko
Zgłoś
Avatar
Poohx321 2013-06-19, 21:46
Będę miał gdzie się zabarykadować i zamieszkać jak nastanie apokalipsa zombie !!!
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2013-06-20, 0:48 7
Dosyć niedawno, bo 12 czerwca wybuchł tam pożar. W tym miejscu są jakieś plany na hotel, ale jakoś nie jestem przekonany żeby szybko coś tam powstało.
W siecie znalazłem zdjęcia tego obiektu zrobione jak jeszcze działał.





Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-06-20, 1:08 3
stoi i niszczeje, do niczego już się nie nadaje. Polska.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-20, 1:09 2
Musiały gówniarze to grafitti najebać :/
Zgłoś
Avatar
banshee 2013-06-20, 1:13 1
Stoi i niszczeje bo się inwestorzy z miastem nie mogą dogadać. Tak czy inaczej trzeba niby zburzyć ale pod spodem są schrony OC, więc niby nie do końca można... Tyle plotki, a prawda jest taka, że dopuki samo się nie zawali albo ktoś tam nie zginie to nikt nic nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
ossasi 2013-06-20, 1:21
Czemu takie coś upadło, jakieś informacje? Miejsce przecież piękne, budynek dość nowoczesny....?
Zgłoś
Avatar
ekh! 2013-06-20, 1:52 2
O, nawet się na ostatnim zdjęciu, na środku górnego rzędu okien jakiś wczasowicz załapał
Zgłoś
Avatar
wampir94 2013-06-20, 1:57 1
Gdynia moje miasto ;D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie