18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Od lokalnych eksploratorów często słyszę, że Polska niewiele ma do zaoferowania pod kątem eksploracyjnych perełek, że obiekty są mocno wyprute itp. itd. Nie do końca zgodzę się z tym stwierdzeniem. Owszem, o wiele trudniej dziś o coś ciekawego, ale nie jest to niemożliwe.
Dziś wracam do Sadoli z opuszczonym dworem, który może nie jest spektakularny aczkolwiek nadal ma sporo do zaoferowania.

Przekonajcie się sami.
Kilka fotek wrzucam na ruszt.

######
Miłośników opuszczonych, zapomnianych lokalizacji, którzy chcieliby zapoznać się z resztą moich albumów zapraszam na:

facebook.com/Addic7edEmpire/









Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-11-08, 20:16 23
To jest to miejsce gdzie zaprosiłem na randkę swoją pierwszą kochankę. Najtrudniej było ją wyciągnąć z przedszkola to musiałem ją nakręcić na klub przyjaciół myszki miki. Jakby kto jej szukał to jest w czerwonym tapczanie na czwartym zdjęciu.
Zgłoś
Avatar
piotrFr 2017-11-08, 20:42 6
DużyKutas napisał/a:

To jest to miejsce gdzie zaprosiłem na randkę swoją pierwszą kochankę. Najtrudniej było ją wyciągnąć z przedszkola to musiałem ją nakręcić na klub przyjaciół myszki miki. Jakby kto jej szukał to jest w czerwonym tapczanie na czwartym zdjęciu.


Dzwoniłem do w11, bagiety już po ciebie jadą
Zgłoś
Avatar
addic7ed 2017-11-08, 20:46 4
DużyKutas napisał/a:

To jest to miejsce gdzie zaprosiłem na randkę swoją pierwszą kochankę. Najtrudniej było ją wyciągnąć z przedszkola to musiałem ją nakręcić na klub przyjaciół myszki miki. Jakby kto jej szukał to jest w czerwonym tapczanie na czwartym zdjęciu.



romantyk pełną gębą
Zgłoś
Avatar
sdfg 2017-11-08, 20:49 1
@up ona pewnie też z pełną gębą
Zgłoś
Avatar
addic7ed 2017-11-08, 21:01
sdfg napisał/a:

@up ona pewnie też z pełną gębą

idąc tym tropem to bankowo
Zgłoś
Avatar
k................u 2017-11-08, 21:27 4
Jebany klub Myszki Miki musiał ścianę umazać.
Zgłoś
Avatar
Kveldulf 2017-11-08, 21:31
Fajna meblościanka, papnął bym.
Zgłoś
Avatar
addic7ed 2017-11-08, 22:16 5






Zgłoś
Avatar
h................o 2017-11-09, 5:57
Była tam jakaś miedź do opierdolenia?
Zgłoś
Avatar
addic7ed 2017-11-09, 10:53 1
hoszo napisał/a:

Była tam jakaś miedź do opierdolenia?



Myślę, że tak aczkolwiek nie param się tego typu pracą czyt. wyrywaniem kabli, kaloryferów i pokrewnych









Zgłoś
Avatar
p................a 2017-11-09, 11:38
Książeczka wojskowa i zdjęcia do wzięcia, meblościanka może by znalazła chętnego, książki przejrzeć czy w nich coś typu stare banknoty i kartki żywnościowe nie schowane. Niezniszczalne szkolne krzesła z drugiej ręki okazyjnie dla biedniejszych szkół. Ech zawsze robisz apetyt
Zgłoś