18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
... po kontakcie z Green Bottle.

Ale jak kto chce może jej ładowarkę swoja podpiąć
Jak to kurwa jest że pamięta żeby poprawić włosy a żeby gębę osłonić przed butelką to już nie pamięta ?
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-03-17, 11:37 2
T3RMINATOR napisał/a:

Jak to kurwa jest że pamięta żeby poprawić włosy a żeby gębę osłonić przed butelką to już nie pamięta ?


Bo one muszą dobrze wyglądać. Mogą się szmacić na chodniku, szczać na środku ulicy, rzygać w klubie gdzieś po kiblach, ale wszystko jest ok dopóki dobrze wygląda a tak to bez makijażu to z domu nie wyjdzie.

Fuck Logic!
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-03-17, 11:40
uwielbiam to w filmikach jak jakas panna dostaje mocny wpierdol... dostaje po glowe, jest kopana, dostaje wpierdol baseballem lub sztacheta i notorycznie kurwa za kazdym razem poprawia wlosy....
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2019-03-17, 11:48 3
Czyżby jakieś alternatywne zakończenie Piątego Elementu wyciekło?
Zgłoś
Avatar
Alicjontko 2019-03-17, 12:27 1
Kuzwa, ale to jest jakiś taki naturalny odruch, że skoro nie mam siły walczyć ani uciekać to się zwijam w kłębek i staram się to jakoś przetrzymać. Oni są tak zamroczeni, że siedzą ze zwieszoną głową czy się im żyć odechciało i myślą "Ech niech mnie już zabiją"?
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-03-17, 16:54 1

"Orange straciło zasięg ..."

a tu T-Mobile migruje dane do chmury

Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-03-17, 17:08
Gdy codziennie oglądam dziesiątki tego typu filmików z tych wszystkich miłosiernych, rozwiniętych, ciekawych kultur to coraz bardziej jestem przerażony rodzącym się białym nacjonalizmem. Chyba wyjade do brazylii albo afganistanu bo jak to powiedziała agnieszka hochland, tu się nie da oddychać.
Zgłoś
Avatar
neo2pro 2019-03-17, 20:31
Idealna do
Zgłoś