18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Ordynarny mały skurwiel
j................a • 2013-07-18, 21:09
Ciocia opowiedziała mi sytuację, która miała miejsce niedawno. Ciocia ma czteroletniego synka, który chodzi do przedszkola i przynosi z niego coraz to bardziej wyrafinowane słowa. "Kurwa" i "ja pierdolę" są u niego na porządku dziennym. Pewnego razu jechała ze swoim mężem i z młodym po zakupach do domu. Młody zmęczony przejażdżką i niekomfortowymi warunkami (gorąc, uwięzienie w foteliku, brak możliwości ruchu) zaczął rzucać do rodziców tekstami w stylu "Kurwa, mam już tego dosyć", "Zapierdalaj szybciej" czy "Ja tu kurwa nie wytrzymam". Stara zasada wychowywania dzieci mówi o tym, że gdy szczeniak przeklina, należy go zignorować. Starali się to robić, jednak po kolejnym niewybrednym tekście nie wytrzymali i oboje parsknęli śmiechem. Śmiali się do rozpuku, ciotka się poryczała ze śmiechu. Kiedy się uspokoili młody zapytał ich z wrednym uśmieszkiem:
- I z czego się chuje śmiejecie?

materiał własny, jak chujowe to wyjebać.
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-07-18, 21:18 3
Eh...czasy się zmieniły. Ja w wieku 4 lat na chleb mówiłem jeszcze pep, nie w głowie były mi przekleństwa..
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-07-18, 21:22 192
Cytat:

Stara zasada wychowywania dzieci mówi o tym, że gdy szczeniak przeklina, należy go zignorować.

Stara zasada wychowywania dzieci mówi o tym, że gdy szczeniak przeklina, należy go zapoznać z paskiem od spodni.
Zgłoś
Avatar
j................a 2013-07-18, 21:27 37
Cyrk napisał/a:

Stara zasada wychowywania dzieci mówi o tym, że gdy szczeniak przeklina, należy go zapoznać z paskiem od spodni.


też jestem za tą zasadą, u mnie w domu się sprawdzała.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-07-18, 21:42 11
I pomyśleć, że ja jeszcze w wieku 18 lat zebrałem liścia od mamy, bo mi się wplotło do wypowiedzi tradycyjne polskie słowo-przecinek...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-18, 21:53
Jeżeli to nie fejk story to ,hhhhmmmm, to? No właśnie. Co?

A no to, że jak prawi
@mat88

Czasy się zmieniły....

Duży = Oli ...
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2013-07-18, 22:18 7
Ładnych rzeczy tam u was uczą w przedszkolach, ja pamiętam jak słowo "dupa" było bardzo brzydkie jeszcze po 10 roku życia
Zgłoś
Avatar
Skalniaczekk 2013-07-19, 0:08
Może i fejk ale i tak uśmiałam się z wyobrażenia młodego w foteliku z gburem na twarzy i takimi hasłami
Zgłoś
Avatar
Agnes90 2013-07-19, 0:15 8
Najgorsze jest to, że może i nawet nie być to fejk. Sama na ulicy słyszę jakie te bachory wiązanki puszczają. Najgorsi są ci rodzice co z tego się śmieją, buraki jebane..
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-19, 0:41
jagoodusia napisał/a:

Ciocia ma czteroletniego synka, który chodzi do przedszkola i przynosi z niego coraz to bardziej wyrafinowane słowa. "Kurwa" i "ja pierdolę" są u niego na porządku dziennym.



Znane jest już źródło, teraz tylko pójść do przedszkolanek i z nimi "porozmawiać".

jagoodusia napisał/a:

Stara zasada wychowywania dzieci mówi o tym, że gdy szczeniak przeklina, należy go zignorować.



Tak, ale to działa przy pojedynczych słowach, a nie kurwa przy całych wiązankach.

jagoodusia napisał/a:


- I z czego się chuje śmiejecie?



- Z tego ze przez tydzień na dupie nie usiądziesz.

Kiedyś, dzieciak dostał by soczysty wpierdol, i by się nauczył że niewolno przeklinać (przynajmniej w gronie rodzinnym), teraz zaraz by się poskarżył w przedszkolu, i rodzice mają przejebane.

Co za szczęście że mamy państwo opiekuńcze.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-19, 0:44 5
Pierdolicie. Karanie, a później przeklinanie przy dziecku i pokazywanie, że to normalne. Tak samo z alkoholem i innymi rzeczami. Rodzic mówi, że nie wolno pić przy okazji wychylając kieliszek z wódą... I tak dziecko nie rozumie, że coś jest złe tylko, że rodzic to pierdolony hipokryta i zamiast mieć go za nauczyciela ma go za kata czy popierdoleńca.

Nigdy nie dostałem od własnego ojca/matki, a wyrosłem na ludzi
Zgłoś
Avatar
R................d 2013-07-19, 1:51 4
Cytat:

Nigdy nie dostałem od własnego ojca/matki, a wyrosłem na ludzi

Dlatego siedzisz na tym portalu?
Zgłoś
Avatar
hasegawa 2013-07-19, 1:56 3
Zarammoth napisał/a:


Nigdy nie dostałem od własnego ojca/matki, a wyrosłem na ludzi


Zarammoth a masz na to jakiś świadków? bo równie dobrze można powiedzieć że wyrosłeś na wielbłąda albo kozę od allahakbarów. Umiarkowany wpierdol od zawsze działał zbawiennie na fantazję młodych pokoleń. Dopiero niedawno wraz z wprowadzeniem mody na pedałów i pseudotolerancji to się próbuje zmieniać, co zazwyczaj kończy się wychowawczą katastrofą co widać po polskich gimnazjach. Ja tam ADHD nie miałem i jak było trzeba to wpierdol dostałem i kiedyś uważałem że niesłusznie ale z perspektywy czasu wiem że tak było trzeba i dziękuję za to Rodzicom
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-07-19, 3:19
Ignorować ? Pierwsze słyszę. Mój 14 letni kuzyn, jeszcze kilka lat temu za każde, nawet lżejsze przekleństwo dostawał bez ostrzeżenia w papę. Pomogło
Zgłoś
Avatar
miedziak 2013-07-19, 3:39
miałem podobnie, chłopaki pod blokiem mnie nauczyli. Później jakoś zapomniałem co to są przekleństwa i ich nie używałe. W ogóle karanie dzieci po niżej 5 roku życia mija się z celem bo i tak nic z tego nie zapamięta. Jest takie coś jak amnezja wczesnodziecięca i można co najwyżej zapamiętać jakieś traumatyczne przeżycia, ale tak na prawdę to zapamiętuje się dopiero od około 5 roku życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie