18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:00
Avatar
Pojar 2010-01-03, 23:53 4
Ciekawe jak synek na osiemnastce tego kolegi mu przyjebał...
Stary nie potrzebnie się wtrącał, jak młodzi się bawią to się bawią. Jakoś ani ja, ani nikt z moich znajomych nie płakał jak dostawał pasy na osiemnastce. Taki zwyczaj i każdy musi przez to przejść.
Zgłoś
Avatar
Furronica 2010-01-04, 0:02
Śmiejcie się, śmiejcie, ale ten ''wąsaty pedał'' to wrażliwy na krzywdę swego dziecka ojciec, który woli zakończyć imprezę, niż skazać syna na bezsensowną przemoc w imię głupiej, 18-nastkowej tradycji.
Zgłoś
Avatar
yabos 2010-01-04, 0:03 24
Jednak jest coś w staropolskim powiedzeniu "wąsy to chuje".

I żeby się nikt nie czepiał. Wąsy to nie wygląd. Wąsy to stan umysłu.
Zgłoś
Avatar
smbdfromnowhere 2010-01-04, 0:05 1
A tam, jakoś nikomu kogo znam, ze mną włącznie, lanie pasem na 18 psychiki nie wypaczyło, więc o czym wy pieprzycie. Tacy nagle wszyscy kur.. delikatni.
Zgłoś
Avatar
Spanky 2010-01-04, 0:07 7
Furronica napisał/a:

Śmiejcie się, śmiejcie, ale ten ''wąsaty pedał'' to wrażliwy na krzywdę swego dziecka ojciec, który woli zakończyć imprezę, niż skazać syna na bezsensowną przemoc w imię głupiej, 18-nastkowej tradycji.

Powiem Ci tak, każdy obchodzi 18stke jak chce. Nikt go nie przyciskał kolanem do pufy. Sam solenizant na 18stkach znajomych do pasa na pewno pierwszy się brał. Dupa nie szklanka!
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-01-04, 0:10
Ja nie miałem lania, :/ niestety byłem ponad 1000 km od Polski i znajomych i ominęło mnie to.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-01-04, 0:10 1
yabos napisał/a:

Wąsy to nie wygląd. Wąsy to stan umysłu.


True True
Zgłoś
Avatar
muzyk 2010-01-04, 0:11
hehe zastanawiam sie za co zlapalby dziewczyne (czy tak samo za twarz). Cooorciu corciu ! ehh zaloze sie ze w dziecinstwie pan mors lal go piec razy mocniej.
Zgłoś
Avatar
W 2010-01-04, 0:13
to nie wszędzie jest tak, że solenizant dostaje 'po razie' każdego z gości na 18 urodziny?
Zgłoś
Avatar
Perlo 2010-01-04, 0:16
zal ojca , ale solenizant tez powinien sie postawic i wyjasnic tatusiowi, ze to taka tradycja ze sie napierdala az dupsko spuchnie. ja po swoim biciu osiemnastkowym nie moglem na fotalu usiasc ze lzami w oczach ale przynajmniej bylo zabawnie dla gosci dla mnie w sumie tez, bo potem kto inny ma osiemnache i sie oddaje
Zgłoś
Avatar
Góral 2010-01-04, 0:17
No i nie zlali mu dupy. Przewrażliwiony ojciec poszalał nieźle. Jak dla mnie to bezpodstawnie się tak uniósł. Naskoczenie na kumpla pokazuje, że nie jest troskliwy tylko cham i prostak. Parę szczałów mogło tylko poprawić tą huczną mieszkaniową bibkę xD. Ja dostałem pasem na 18tke tyle razy ilu gości. A było ponad 30.
Zgłoś
Avatar
t................s 2010-01-04, 0:28
współczuję, jeśli solenizant sadistica odwiedza...
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2010-01-04, 0:32 9
Ja z takim nadpobudliwym człowiekiem miałem styczność przez 18 lat, nim się wyprowadziłem w cholerę z domu.
Może jego problem nie tkwił w nadopiekuńczości,ale po prostu przez chwile poczułem się jak w "rodzinnym domu".
Szczerze mi kurwa szkoda chłopaka, bo jeszcze mu ten jutub spierdoli opinie - jakby dosć wstydu najadł się wsród znajomych.
Zgłoś
Avatar
Xerten 2010-01-04, 1:07
jestem w szoku!!!
chlopak to miał bezstresowe dzieciństwo ;p
Zgłoś
Avatar
eles 2010-01-04, 1:50
ta jasne, stary go pewnie napierdala za byle gowno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie