18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
Avatar
bajzel98 2021-07-31, 11:04 1
Zimny łokieć do samego końca
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-07-31, 17:59 1
co to za muza dej kto linka.

Policeman napisał/a:

No i kurwa prawidłowo. Tego samego życzę wszystkim kretynom co to tam 3-4 lufki, jedno piwko i można hehe dalej prowadzić. Wszystkim wiejskim gonzo w starych rzęchach, które żyją mentalnie w latach 90-tych i myślą, że e-36 to fest limuzyna do zapierdalania po wsi 150 km/h na zakrętach. Wszystkim, którzy myślą, że "aaa mam koci refeks, chuj tam zakręt czy wzniesienie, zdążę zareagować podczas wyprzedzania". Wszystkim "halyna, spokojnie, mam nowe opony, ledwo 5 sezon, to żaden deszcz dla mojego batmobilu, mogę spokojnie zapierdalać 120 km/h"
Oczywiście opaski na słupach czy drzewach.



e-36 zadbane swoje stoi czy coś zadbanego z lat 90 tylko mówię tu o zadbanych sztukach, a e36 to już nie długo klasyk wiec ty też stoisz mętalnie .jak tobie każde e-36 jest gruzem e 30 pewnie też xD wątpię ze znasz temat nie mierz wszystkich swoja miarą...i nie jestem posiadaczem bmw sam też takowym nie jeżdżę ale tematu nie ogarniasz za chiny jak tobie każde auto z lat 90 to gruz
Zgłoś
Avatar
Morgotheron 2021-08-01, 12:28
Szkoda, że nie ma najlepszego momentu :{
Zgłoś