18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pralpunkt 2021-10-04, 15:36 1
Chyba jednak nie oszukal
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2021-10-04, 15:54 20
Jakim trzeba być idiotą skończonym, żeby patrzeć się na nadjeżdżający samochód, którego kierowca się nie zatrzymuje,

nie reaguje na przejście dla pieszych, a mimo to dalej konsekwetnie kroczyć przed siebie

Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2021-10-04, 16:03 7
Ten pieszy był głupi i jednego głupka mniej
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2021-10-04, 16:27 34
Psa szkoda, bo to nie jego wina, że miał pana bałwana.
Zgłoś
Avatar
Smolar12 2021-10-04, 16:35 3
Piwko za opis xD
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2021-10-04, 17:08 4
Driver19cm napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą skończonym, żeby patrzeć się na nadjeżdżający samochód, którego kierowca się nie zatrzymuje,
nie reaguje na przejście dla pieszych, a mimo to dalej konsekwetnie kroczyć przed siebie



Zaraz zaraz na pasach jestem i mam pierwszeństwo więc korzystam z tego prawa nie rozglądam się bo mam prawo. Znam swoje prawa. Jak w sklepie resztę liczy dwa razy bo nie ufa sprzedawcy i nie chce stracić kilku groszy to na pasach lezie jak krowa bo ufa kierowcy że się zatrzyma bo on ma prawo
Zgłoś
Avatar
htp 2021-10-04, 17:26 2
Pantaran napisał/a:

Zaraz zaraz na pasach jestem i mam pierwszeństwo więc korzystam z tego prawa nie rozglądam się bo mam prawo. Znam swoje prawa. Jak w sklepie resztę liczy dwa razy bo nie ufa sprzedawcy i nie chce stracić kilku groszy to na pasach lezie jak krowa bo ufa kierowcy że się zatrzyma bo on ma prawo



Ale trzeba brać pod uwagę, że się mieszka w Rosji, a nie np. w Kanadzie.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2021-10-04, 17:53 4
htp napisał/a:

Ale trzeba brać pod uwagę, że się mieszka w Rosji, a nie np. w Kanadzie.



Co ma do tego Rosja?
Żyję w UK i tutaj ostatnią osobą ktora ma jakiekolwiek pierwszenstwo na drodze, nawet na przejsciu bez sygnalizacji swietlnej, jest pieszy.
Dzieki temu ludzie sa ostrozniejsi.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-10-04, 19:36
Z tym oszukać przeznaczenie to Ci się Flodzia udało
Zgłoś
Avatar
CebulaTsunami 2021-10-04, 20:06
Driver19cm napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą skończonym, żeby patrzeć się na nadjeżdżający samochód, którego kierowca się nie zatrzymuje,
nie reaguje na przejście dla pieszych, a mimo to dalej konsekwetnie kroczyć przed siebie



generalnie zalezy od przyzwyczajenia i kultury jazdy np Norwegia, mowi sie czasem ze jak by wyslalo sie Norwegow do Polski to polowa by na drogach zginela
Zgłoś
Avatar
Oponka 2021-10-04, 20:12
CebulaTsunami napisał/a:

generalnie zalezy od przyzwyczajenia i kultury jazdy np Norwegia, mowi sie czasem ze jak by wyslalo sie Norwegow do Polski to polowa by na drogach zginela



bo u nas na kursach uczą cię "kierować pojazdem", a nie jeździć po drodze
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-10-05, 1:01 1
Nadal będą tacy, którzy będą z uporem brać stronę durnego przepisu, który warunkuje bezwzględne pierwszeństwo niecałych stu kilo przed rozpędzoną ponad toną masy.
Zgłoś
Avatar
cuki3 2021-10-06, 20:01 1
Bardzo dobre jest to prawo, że pieszy ma pierwszeństwo. Może w ten sposób wyeliminuje się elektorat PiS-u. Bo tylko głupi pcha się pod auto i głosuje na PiS.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-10-10, 2:00
cuki3 napisał/a:

Bardzo dobre jest to prawo, że pieszy ma pierwszeństwo. Może w ten sposób wyeliminuje się elektorat PiS-u. Bo tylko głupi pcha się pod auto i głosuje na PiS.


Skończ pierdolić. Dałeś się wciągnąć w polaryzację poglądów, które nawet nie są twoje.
Zgłoś