18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Na zewnątrz 24 stopnie, piękna słoneczna pogoda, wczesny sobotni poranek na uniwerku w Maastricht. W poniedziałek zaczyna się sesja...



P.S. Tłum w większości składa się z Niemców (70%), Francuzów i Holendrów - wiem, bo to mój uniwerek.
Zgłoś
Avatar
analeusz 2011-04-04, 22:11 4
chciałeś przyszpanować studiami za granicą? bo filmik nie przedstawia nic ponad typową promocję w realu
Zgłoś
Avatar
Stato 2011-04-04, 22:15 3
Co za zjeby uczą się w bibliotece...
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-04-04, 22:27 6
analeusz napisał/a:

chciałeś przyszpanować studiami za granicą? bo filmik nie przedstawia nic ponad typową promocję w realu



Na tym polega koncept tego filmu. Poza tym zajeżdzasz żałosnym polaczkiem, który nienawidzi każdego, komu wiedzie się lepiej/inaczej od ciebie.
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-04-04, 22:43
@up

W tym momencie to właśnie Ty pochwaliłeś się polaczkowymi korzeniami. Nie irytuj się, studiuj - jest OK. Pozatym nigdy nie masz pewności czy analeusz nie ma miesięcznie 12kpln na rękę i nie jest szefem swojej firmy budowlanej.
Zgłoś
Avatar
Witkens 2011-04-04, 23:04 13
a wiesz,że codziennie na granicy niemcy ruchają milion polskich polek?
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-04-05, 0:42 1
ALTON napisał/a:

@up

W tym momencie to właśnie Ty pochwaliłeś się polaczkowymi korzeniami. Nie irytuj się, studiuj - jest OK. Pozatym nigdy nie masz pewności czy analeusz nie ma miesięcznie 12kpln na rękę i nie jest szefem swojej firmy budowlanej.


W jaki sposób? Że potwierdziłem, iż to nie jest jakiś flashmob (bo widziałem takie rzeczy in persona) czy inszy fejk (co mi zarzucano przy poprzednich artykułach)? Czy może, że bezinteresowna zawiść stanowi jedną z najgorszych cech wielu osób polskiego pochodzenia? Nie wiem jak ty, ale jak ja słyszę o bogatym Polaku, to nie wrzeszczę "ty złodziejski skurwielu" tylko gratuluję ciężkiej pracy przynoszącej efekty. Chyba, że chodzi o człowieka, który dzięki swojej prokomunistycznej przeszłości kosztem innych się wzbogacił.
Xenomorph08 napisał/a:

P.S. Tłum w większości składa się z Niemców (70%), Francuzów i Holendrów - wiem, bo to mój uniwerek.

TY SZWABIE PIERDOLONY!!!


Naucz się rozróżniać pojęcie większości, a całości
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-04-05, 1:10 15
Temu kto ośmielił się zremiksować Crazy Train Osbourne'a należy jaja kurwa łyżeczką do herbaty upierdolić ! Toż to czystej postaci profanacja do chuja jego mać

btw filmik ssie ...
Zgłoś
Avatar
mar1321 2011-04-05, 2:16
Co oni internetu nie mają albo domu, żeby się uczyć?
Zgłoś
Avatar
Stachustach187 2011-04-05, 9:40
chyba im internet odłączyli...
Zgłoś
Avatar
sobo21 2011-04-05, 11:06 2
Trafiła Ci się dobra praca.
P.S. A co dokładnie tam robisz w tej bibliotece?
Zgłoś
Avatar
Zgredor87 2011-04-05, 15:07 4
To na pewno nie jest biblioteka! Byłem raz w bibliotece w podstawówce i na pewno ci wszyscy ludzie by się tam nie zmieścili -_-
Zgłoś
Avatar
landryn86 2011-04-05, 18:15
meszamorum napisał/a:

P.S. Tłum w większości składa się z Niemców (70%), Francuzów i Holendrów - wiem, bo to mój uniwerek.


wow! chwalisz się czy żalisz??
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-04-05, 23:14
Kurwa, ten meszamorum was prowokuje a wy się dajecie. Nie tolerujmy trollów na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Daman-99 2011-04-05, 23:44
kurwa... crazy train jak spierdolony, juz lepiej trzeba bylo oryginała dac lub chuj wi co.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie