18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witam

Przeglądając internety natknąłem się na materiał Rafała Otoki-Frąckiewicza o zakłamaniu organizacji "Otwarte Klatki" Oczywiście jak można się było od początku domyśleć, że w cale nie chodzi o dobro biednych lisków i norek, ale o gruby hajs. Szczegóły załączam w filmiku.



Po prostu

Zostawiam to tutaj, żeby nagłośnić to jawne skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-06-08, 8:28 4
Fakt czy zarabia na tym procederze Janusz z utylizacji czy Seba z fermy średnio kogokolwiek interesi a podnieca jedynie bezrefleksyjnych sensatów...

Jezeli natomiast twórca tego filiku i ty uwazacie że lepiej bedzie zajebywać tysiące zwierzaków (dla kaprycha zblazowanych kutafonów) dajac przy tym zarobić Sebie - niż nie zajebywać tysiecy zwierzaków dając przy tym zarobić Januszowi - to chyba każdy normalny wybierze Janusza...
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2017-06-08, 8:34 72
up

Tępy jakiś jesteś? Czy napisałem gdzieś, że chcę by zabijano zwierzęta na futra? Chodzi o fakt, że organizacja która rzekomo walczy z ubojem tak naprawdę ma głęboko w dupie los tych istot. Jestem absolutnie przeciwny zabijaniu dla futer, a udostępniając materiał chciałem pokazać zakłamanie tych "prawych". Więc skończ pierdolić i zacznij pojmować świat szerzej niż tylko z poziomu swojego niedojebanego ego. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-06-08, 9:53 6
@up Widać że sadyści, chcą skóry na żywca pozyskiwać
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2017-06-08, 10:31 3
wrzucilem tej szmacie na fb linki pod postami i juz mnie zablokowali... wiem, ze to nic nie zmieni, ale wkurwiam sie jak jakas tępa sucz mysli, ze jest cwana i nie poniesie konsekwencji
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-06-08, 10:34 10
Nic nowego nie odkryliście. Od zawsze pośród grup niedorozwiniętych umysłowo znajdują się ludzie, którzy pod pretekstem walki z czymś zarabiają kupę kasy wykorzystując głupotę członków danej grupy. Jest tak z greenpeace, obrońcami praw zwierząt, feministkami, grupami homo, itp. Ile razy było tak, że debile przywiązywali się do drzew łańcuchami, żeby zablokować jakąs inwestycję, budowę.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-08, 10:41 33
O kurwa mać. Ja pierdolę.
Jestem w takim szoku!
Ekoterroryści wcale nie chcę dobra dla zwierząt/przyrody?
Niemożliwe!
Tu chodzi o pieniądze? NIEMOŻLIWE!
Zgłoś
Avatar
dzabel 2017-06-08, 10:53 6
Fermy to czyste skurwysyństwo. Robienie ludzi w chuja pod pretekstem czynienia dobra też, a "naprawdę" piszemy razem ty tępy chuju.
Zgłoś
Avatar
Adolf 2017-06-08, 11:05 15
SQRW3L_ponury napisał/a:

Fakt czy zarabia na tym procederze Janusz z utylizacji czy Seba z fermy średnio kogokolwiek interesi a podnieca jedynie bezrefleksyjnych sensatów...

Jezeli natomiast twórca tego filiku i ty uwazacie że lepiej bedzie zajebywać tysiące zwierzaków (dla kaprycha zblazowanych kutafonów) dajac przy tym zarobić Sebie - niż nie zajebywać tysiecy zwierzaków dając przy tym zarobić Januszowi - to chyba każdy normalny wybierze Janusza...



Powiązania z biznesem utylizacyjnym to jedno, a lobbying niemieckich i duńskich hodowców zwierząt futerkowych to drugie. Nie wiem czy wiesz ale Niemcy i Duńczycy masowo przenoszą swoje hodowle na Ukraine, gdzie nie ma durnych zakazów ani pseudoekologów, a koszty pracy są śmiesznie niskie. Biedne zwierzątka nad których losem tak ubolewasz będą ginęły nadal, żyjąc w jeszcze gorszych niż dotychczas warunkach, za to Polska straci ~2 mld zł z budżetu i około 50 tysięcy miejsc pracy, nie wspominając o zyskach hodowców którzy surowiec sprzedają głównie za granicę a pieniądze pompują w naszą gospodarkę. Stawka jest wysoka. Ukraińcy na pewno się ucieszą z tych miejsc pracy, a zyski przejmą zachodni hodowcy.

Chcecie żeby zwierząt nie zabijano? Walczcie z popytem na futra, a nie z hodowcami. Spadający popyt nie spowoduje katastrofy gospodarczej - zakaz hodowli za to, już tak. Ilu hodowców bydła mięsnego, ubojni, pośredników dostało w dupe przez zakaz uboju rytualnego, którego nie zniosły inne lobbujące za zakazem państwa zachodnie przejmując naszą część rynku? I niczego to tych durni nie nauczyło i za rok czy dwa w prawackich mediach odkryją, że ktos z zachodu pzejął rynek w kolejnej branży, w której Polska była mocna.
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-06-08, 12:51 2
No rzeczywiście skandaliczny materiał

Uratują zwierzaczki a przy okazji ktoś inny przejmie resztki padliny z ubojni. No skandal kurwa. Dzwonię na milicję.
Zgłoś
Avatar
booore 2017-06-08, 13:58
Ciekawe czy w Danii działa podobna organizacja i czy naciska na zamknięcie ferm. Ktoś coś wie?
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-06-08, 14:07 2
dziobak90 napisał/a:

up

Tępy jakiś jesteś? Czy napisałem gdzieś, że chcę by zabijano zwierzęta na futra? Chodzi o fakt, że organizacja która rzekomo walczy z ubojem tak naprawdę ma głęboko w dupie los tych istot. Jestem absolutnie przeciwny zabijaniu dla futer, a udostępniając materiał chciałem pokazać zakłamanie tych "prawych". Więc skończ pierdolić i zacznij pojmować świat szerzej niż tylko z poziomu swojego niedojebanego ego. Nie pozdrawiam.



Na podstawie czego wysnułeś swe przedebilne wnioski ? Bo autor podsunął ci taką tezę a ty łyknąłeś ją bez refleksji jak geisza pałe ? Gdzie w tym materiale jest pokazane że: "organizacja która rzekomo walczy z ubojem tak naprawdę ma głęboko w dupie los tych istot" - skoro to powycianane z kontekstu minutowej długości teksty JEDNEJ laski ? Nawet ci nie zaświtało pod tępą glacą że co najmniej równie prawdopodobne jest że kolo produkujący ten filimik robi to na zlecenie lobby futrzarskiego (za konkretny hajs) i jeszcze pierdolisz coś o niedojebanym ego...
Zgłoś
Avatar
Machol 2017-06-08, 14:43
Fermy działają przynajmniej jawnie.
Jebać kombinatorów i oszustów.
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2017-06-08, 17:07 1
@skurwol

Ech...

Zgłoś
Avatar
Klusekcs 2017-06-08, 17:17 2
@Taktyczny_Adolf Wolę by Polska straciła te 2 mld na zabijaniu zwierząt niż byśmy byli odpowiedzialni za to. Ludzie już na prawdę tracą jakąkolwiek empatię byle by hajs był - poza tym i tak politycy nas ruchają na hajs, więc dopóki to się nie zmieni to im mniej będą mieli do brania tym lepiej.
Co do uboju rytualnego to wolałbyś zginąć od strzału w głowę, który kończy życie w ułamku sekundy czy wykrwawiać się w bólu przez kilka minut? Jeżeli trzeba zabijać to róbmy to bezboleśnie i tylko gdy jest potrzeba.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie