18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
🔥 Historia zdjęcia - teraz popularne
Avatar
kaelem 2014-01-26, 1:50
Akcja gaśnicza parodia. Wodą w palącą się ropę...
Zgłoś
Avatar
baddave 2014-01-26, 1:55
Panowie powyżej...

Ile wy macie lat?
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2014-01-26, 1:55 1
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2014-01-26, 2:01
^haha^ A tak serio to mogli mu coś dać do picia...
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-01-26, 2:28
było tak nie zapierdalać

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2014-01-26, 2:29
Ku@wa, ale zajebiste!
Więcej takich filmików!
Szkoda tylko, że nagrywane cegła i że nikt nie zrobił zoom'a na gościa jak się fajcył, tylko bezczynnie stał sobie z daleka
Tak czy siak leci piwko, zajebi@te i chcę więcej!
Zgłoś
Avatar
B................o 2014-01-26, 2:44
Zajebiście by było gdyby mnie coś takiego nie spotkało, bo jak widać po nastrojach, połowa by nagrywała, druga połowa kłóciłaby się czym gasić, a kiero ciężarówki która mnie zharmonijkowała nawet nie próbowałby cofnąć, że o pomocy nie wzpomnę... Życie.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-01-26, 3:38
hennesi napisał/a:

Kurwa, gaśnice w samochodach to tylko po to by mandatu nie dostac sie wozi? Tyle kiermanów obojętnie przejeżdża obok, zamiast sie zatrzymać i próbować to gasic. Huje.



Owszem mogliby się zatrzymać ale tylko na tyle żeby mu użyczyć własną gaśnicę , nikt ci nie podejdzie do płonącego kolosa , gdzie w każdej chwili ogień dotrze do oparów paliwa , oleju silnikowego i buchnie w górę podpalając gaszących .

Jeszcze co innego jakby w kabinie dalej siedział człowiek i potrzebował pomocy , to myślę że sam osobiście zdołałbym się przełamać żeby podbiec , ale tak skoro nikomu nic nie grozi to pieprzyłbym tego starego tira , niech płonie .
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-01-26, 4:39
Gdyby kózka nie skakała, to cierpiałaby z innego powodu.

______________

Zgłoś
Avatar
damian212 2014-01-26, 5:21 1
bravoteampolska napisał/a:



Owszem mogliby się zatrzymać ale tylko na tyle żeby mu użyczyć własną gaśnicę , nikt ci nie podejdzie do płonącego kolosa , gdzie w każdej chwili ogień dotrze do oparów paliwa , oleju silnikowego i buchnie w górę podpalając gaszących .

Jeszcze co innego jakby w kabinie dalej siedział człowiek i potrzebował pomocy , to myślę że sam osobiście zdołałbym się przełamać żeby podbiec , ale tak skoro nikomu nic nie grozi to pieprzyłbym tego starego tira , niech płonie .


Ty w ogóle kurwa oglądałeś ten film? Nie oglądają a komentują kurwa
Zgłoś
Avatar
gucio926 2014-01-26, 9:09 1
Nic wam nie chce mówić i psuć zabawy ale ja już ten film tutaj widziałem.
Zgłoś
Avatar
xjan 2014-01-26, 9:19
Kierowca tira za brak udzielenia pierwszej pomocy (gaszenia) powinien dostać karę jak za próbę zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-01-26, 10:04
pierdolicie o gaśnicach a nikt o grubym, który naprawdę się kurwa starał pomóc
Zgłoś
Avatar
Gossu1988 2014-01-26, 10:26
w Rosji nie ma obowiązku wożenia gaśnic, poza tym jeśli ktoś uważa ze ugasi małą gasnicą taki pożar to jest wybitnym debilem
Zgłoś
Avatar
enFuego 2014-01-26, 10:33
hennesi napisał/a:

Kurwa, gaśnice w samochodach to tylko po to by mandatu nie dostac sie wozi? Tyle kiermanów obojętnie przejeżdża obok, zamiast sie zatrzymać i próbować to gasic. Huje.



Taka gaśnica piernie raz i gówno zrobi. Poza tym mało kto pewnie wie jak się tym posługiwać bo od razu po wyciągnięciu zawleczki dźwignie by wcisnęli na max i trzymali, a tu chuj. Zresztą tak jak mówiłem, taką zajebaną małą gaśnicą to możesz sobie gaz na kuchence w domu zgasić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów