18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Leniwy Leonard 2014-06-26, 21:49 13
I jak w tym pięknym kraju ma być kurwa normalnie? Już chuj z Palikotem ale ci ludzie mają kurwa jego jebana mać płacone, z naszych podatków, dzięki którym za jebaną benzynę muszę płacić już prawie 6 zł, i sobie zwyczajnie wychodzą. Przecież jak ja bym tak pracował to nie miałbym co do gara włożyć.
Na pohybel skurwysynom.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-06-26, 21:53 6
Brawo dla PiSu że wyszli. Kto by chciał słuchać tego łosia
Zgłoś
Avatar
wojciechp1 2014-06-26, 21:54 1
No już gorzej kurwa Polaków to już chyba nie da się zgnoić !!
Prosty przykład - promocje w marketach - i te filmiki wrzucane po sieci ... z czego to, no przecież nie z dobrobytu.
To jest właśnie przykład naoczny na to jak ten naród jest ujebany, powiem więcej zgnojony przez naszych wielkich wielkich włodarzy !!
Dziękuje skończyłem bo się wkurwiłem na maksa już.
Zgłoś
Avatar
DGZwiro 2014-06-26, 22:10 2
To jest pojebany człowiek i wpuszczenie go do rządu to wielka głupota, ale tym razem aż tak strasznie nie pierdolił, co wy chcecie?
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-06-26, 22:12
na pohybel skurwysynom, nie zniszczyła nas komuna nie wykończy demokracja!!!
Zgłoś
Avatar
danke1111 2014-06-26, 22:13
Według mnie, bardzo dobrze, że wyszli, niech Palikot wypierdala.
Zgłoś
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-06-26, 22:18 5
Jeden z komentarzy pod filmem (22 polubienia):

"Janusz Palikot ma tutaj ogromną rację, PiS i KNP są realnym zagrożeniem dla naszego kraju i moim zdaniem na chwilę obecną tylko TR jest odpowiednią partią, która mogłaby rządzić naszym krajem. Mają bardzo dobry program, bardzo dobre postulaty a sam Palikot nie jest tutaj dla pieniędzy, jak inni politycy - nie pobiera wypłaty poselskiej. Takich ludzi trzeba w tym parlamencie, nie schizofreników z PiSu."

Ludzie są bezczelni głosując na wiadome partie, ale to, że media ostatnio pierdolą na okrągło o PiS + KNP to już przechodzi ludzkie pojęcie. Co oni za bzdury wymyślają?
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-06-26, 22:27 1
Co za warchoły... Wszyscy razem wzięci...
Zgłoś
Avatar
Oldschool1995 2014-06-26, 22:30 1
Tutaj nawet normalnie wyszedł, aż tak strasznie się nie zbłaźnił. Ale to dalej Palikot.
Zgłoś
Avatar
BPG 2014-06-26, 22:41 3
Raczej nie zostanie idolem gimbazy i niedojebów intelektualnych jak niektórzy... ale dałbym mu szanse... no bo alternatyw lepszych nie ma...
Zgłoś
Avatar
sard 2014-06-26, 22:54 1
Ale chyba tylko ten filozofujący oszołom zrzeka się swej pensji i w sumie nadaje się by kierować państwem, bo jego własny biznes, który prowadzi dobrze przędzie... cóż ma większe w tym doświadczenie i brak chęci nachapania się niż bezkontowy Jaruś, pierdolnięty smoleńsko Macierewicz, czy spaleni poprzez nieudolność prawie wszyscy pełowcy, nie wspominając o czerwonych mordach z lsd...
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2014-06-26, 23:06 1
@up sard - Poseł RP nie może mieć swoje biznesu...to raz. Dwa - Palikot to jebany chuj, ale nie debil. Trzy - wszystkie te kurwy w rządzie powinny wisieć oprócz grodzkiej bo TO zasługuje na pal. Cztery - może być ban, jebie mnie to bo te portal jest coraz nudniejszy i smutny ( czyżby polityka tutaj też wkroczyła ? Nazwanie Pana Jezusa brzydkim wyrazem jest spoko i w chuj hardcorowe, ale allach hujem być nie może a ciapaci co wyszli ze swoich lepianek z gówna na miasta europejskie są nietykalni a murzyni mają skórę przeźroczystą tylko wypełnioną gównę...itd itd )
Zgłoś
Avatar
zajka85 2014-06-26, 23:08
A dam PIWKO za tego cymbala niech ma!!
Zgłoś
Avatar
Darex 2014-06-26, 23:11
Skoro tylko skończony debil uzywa niecenzuralnych słow to co mamy myśleć o belce i sienkiewiczu ? I to nie była rozmowa o dupie maryni tylko zalatwiano sprawy Polski, Palikot tylko cytował.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie