18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 16:52 2
Baronessa napisał/a:

Tylko nie mów mi, że przeglądasz sadystyka na komputerze stacjonarnym, czy na tv, bo takie gównoportale to co najwyżej na telefonie na kiblu podczas srania się ogląda...



Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-08-10, 17:37 2
Jeśli ten dźwiek to oryginał to szacun dla pani a za pusty łeb.
Jeszcze za drugim razem była zaskoczona jakby powtórnie w totka wygrała
Zgłoś
Avatar
hasfar 2024-08-10, 17:37 2
Klasycznie: Dobrze, że twarz zamortyzowała uderzenie!
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-08-10, 17:46 2
W miarę spoko, miałem wystawić piwo, ale w sumie masz już z milion to po co kolejne ?
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-08-10, 20:15 1
Baronessa napisał/a:

Tylko nie mów mi, że przeglądasz sadystyka na komputerze stacjonarnym, czy na tv, bo takie gównoportale to co najwyżej na telefonie na kiblu podczas srania się ogląda...



Na ekranie najnowocześniejszej tesli przeglądam. Jak byś tego nie próbował bronić to zawsze będzie to obniżony standard. Natura już tak nas skonstruowała abyś my świat postrzegali poziomo. Filmujące w pionie półgłówki nigdy nie dostaną się do łódzkiej filmówki.

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 20:38 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Na ekranie najnowocześniejszej tesli przeglądam. Jak byś tego nie próbował bronić to zawsze będzie to obniżony standard. Natura już tak nas skonstruowała abyś my świat postrzegali poziomo. Filmujące w pionie półgłówki nigdy nie dostaną się do łódzkiej filmówki.


Tesli powiadasz?



[ Dodano: 2024-08-10, 21:05 ]
@dżonyłojlker

Dżony wiem że sobota to napewno pijesz. Masz coś białoruskiego co ci do serca przylgnie. Możesz sobie ze swoim alter ego @siriuz posłuchać i wolnego zatańczyć.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 22:25 1
baronturbina napisał/a:

Dżony wiem że sobota to napewno pijesz. Masz coś białoruskiego co ci do serca przylgnie. Możesz sobie ze swoim alter ego @Siriuz posłuchać i wolnego zatańczyć.



śmigło, ty chyba na serio chcesz oberwać kubkiem w łypę.

Tyle dobrego, że nie jestem już banderowcem.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 22:38 1
dżonyłojlker napisał/a:

śmigło, ty chyba na serio chcesz oberwać kubkiem w łypę.
Tyle dobrego, że nie jestem już banderowcem.


Chce. Zaskocz mnie. Tylko nie będzie się liczyć jak będziesz najebany bo będę miał za prosto. Nie jesteś banderowcem bo Podlasie to w sumie potomkowie bydła, które sowieci na wschód ściągnęli po wojnie. Więc porównując cię do banderowców to bym ich obraził.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 22:48 1
baronturbina napisał/a:

Chce. Zaskocz mnie. Tylko nie będzie się liczyć jak będziesz najebany bo będę miał za prosto. Nie jesteś banderowcem bo Podlasie to w sumie potomkowie bydła, które sowieci na wschód ściągnęli po wojnie. Więc porównując cię do banderowców to bym ich obraził.



Trzeba było tam nie jeździć. A nie, byłeś wtedy mały i przywieźli cię na to Podlasie w bańce po mleku z UPAdlinu. W sumie to nie miałeś nic do gadania, tylko z tym księdzem to niepotrzebnie... może był byś teraz zutylizowanym na froncie banderowcem, a tak - z Podlasia do zagłębiowskich podziemi, a tu stałeś się już zabawką siwego niedołęgi.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-10, 23:15 1
dżonyłojlker napisał/a:

Trzeba było tam nie jeździć. A nie, byłeś wtedy mały i przywieźli cię na to Podlasie w bańce po mleku z UPAdlinu. W sumie to nie miałeś nic do gadania, tylko z tym księdzem to niepotrzebnie... może był byś teraz zutylizowanym na froncie banderowcem, a tak - z Podlasia do zagłębiowskich podziemi, a tu stałeś się już zabawką siwego niedołęgi.


Bełkot alkoholika. Wiesz czemu taki Ukrainiec jest człowiekiem a Ty tylko podłym alkoholikiem? Ukrainiec pracuje i pije jak Ty ale Ty tylko siedzisz i napruty bzdury piszesz. Zacznij się leczyć bo chlanie kończy się zawsze tak samo.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-11, 0:57 1
Ja widzę to tak - w ostatniej chwili wysterowała łódkę wymionami.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2024-08-11, 13:35 1
Szczerbatek i przetala rumakować
Zgłoś
Avatar
Antebot 2024-08-11, 14:08 1
Siekacze poszły wpizdu, nie będzie haczyć przy obsmyczaniu pęta.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-08-11, 14:26 1
Mam znajomego, który pracuje w firmie organizujacej takie przejażdżki po morzu.
Mówi że za każdym razem trzeba tępym babom powtarzać ze to kurwa nie Titanic i nie będzie romantycznie stać na dziobie.
Ta niech się cieszy że tylko zęby poszły się jebać.
Przy dobrym zejściu z fali mogło ją za burte pierdolnac. A tam już czeka śrubka żeby pięknie zmielić na karmę dla ryb.
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-08-11, 15:59 1
Ja wypływam znacznie z większymi falami ale na pokład nie zabrał bym turystki z dzieckiem z takimi falami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie