18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
OpenStreetMaps 2024-08-10, 12:10 6
Jeden debil nie wie jak kamerę trzymać , drugi udostępnia gówno nagrane w pionie, a piwa dają tylko gamonie. IDIOKRACJA !

Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-10, 12:13 7
OpenStreetMaps napisał/a:

piwa dają tylko gamonie.


Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-08-10, 12:19 5
Halman napisał/a:

- pomogłem modom już ponad: 1700 razy



Dobry z ciebie sygnalista , ale także współtwórca portalu.
Nie mam o to żalu, tylko zawsze i wszędzie pionowy format jebany będzie.
Za pionowe nagrywanie nikt piwa o de mnie nie dostanie.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-10, 12:24 8
OpenStreetMaps napisał/a:

Za pionowe nagrywanie nikt piwa o de mnie nie dostanie.



o kurwa, wiesz, będzie mi brakować tego piwa w mojej kolekcji 2,6 miliona piw
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 12:36 5
Halman napisał/a:

o kurwa, wiesz, będzie mi brakować tego piwa w mojej kolekcji 2,6 miliona piw



Ważne aby kto inny nie zgarnął homo-piwek sadistic.pl/dzienny-limit-pieciu-tematow-vt584790,15.htm
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-10, 12:39 2
dżonyłojlker napisał/a:

Ważne aby kto inny nie zgarnął homo-piwek



w chuju strzykło. co?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-10, 12:41 1
Halman napisał/a:

w chuju strzykło. co?



Niby co?
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-08-10, 13:36 6
Halman napisał/a:

o kurwa, wiesz, będzie mi brakować tego piwa w mojej kolekcji 2,6 miliona piw



Od dawna podejrzewam cię o niepełnosprawność ruchową, którą rekompensujesz sobie osiągnięciami w intrenecie. Bycie najlepszym wśród tysięcy innych użytkowników to jest spore osiągniecie. Determinacja, z jaką się tym szczycisz świadczy o tym, że to dla ciebie bardzo ważne. Można cię lubić albo nienawidzić, ale prawda jest taka, że bez ciebie nie było by połowy Sadola. W sumie dobrze, że znalazłeś sobie takie hobby i poświęcasz znaczną część swego życia dla innych na wyszukiwanie głupot. Prawd a jest taka, że mało kogo obchodzą twoje wirtualne osiągnięcia, a hejterzy z twego narcyzmu i chełpienia się osiągnięciami jeszcze pocisną bekę, mając głęboko w dupie, że dla nich nie przesypiasz nocy, łowiąc w sieci nowe śmieci.

Rób dalej to co robisz nie trać zapału.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-10, 13:49 2
OpenStreetMaps napisał/a:

Od dawna podejrzewam cię o niepełnosprawność ruchową, którą rekompensujesz sobie osiągnięciami w intrenecie. Bycie najlepszym wśród tysięcy innych użytkowników to jest spore osiągniecie. Determinacja, z jaką się tym szczycisz świadczy o tym, że to dla ciebie bardzo ważne. Można cię lubić albo nienawidzić, ale prawda jest taka, że bez ciebie nie było by połowy Sadola. W sumie dobrze, że znalazłeś sobie takie hobby i poświęcasz znaczną część swego życia dla innych na wyszukiwanie głupot. Prawd a jest taka, że mało kogo obchodzą twoje wirtualne osiągnięcia, a hejterzy z twego narcyzmu i chełpienia się osiągnięciami jeszcze pocisną bekę, mając głęboko w dupie, że dla nich nie przesypiasz nocy, łowiąc w sieci nowe śmieci.
Rób dalej to co robisz nie trać zapału.



Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-10, 13:52 3
kobiety i ich legendarnie słabe ręce...
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-10, 15:06 2
Coś jakoś nagle przestała się świetnie bawić. Kobieta zmienną jest.
Zgłoś
Avatar
siabada 2024-08-10, 15:13 2
Srogo, jebnęła w puste czy pustym? Jakiś specjalista się wypowie?
Zgłoś
Avatar
Kamaellos 2024-08-10, 15:21 1
wróżka zębuszka zapłaci
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-10, 15:48 9
OpenStreetMaps napisał/a:

Jeden debil nie wie jak kamerę trzymać , drugi udostępnia gówno nagrane w pionie, a piwa dają tylko gamonie. IDIOKRACJA !


Boomerze, kiedy w końcu zrozumiesz, że pionowy format (vertical) to już jest od kilku lat standard współistniejący razem z formatem poziomym (landscape) który został wypromowany dzięki smartfonom i takim aplikacjom, jak srik-srok, czy youtube shorts.
Adminy tej strony się dwoją troją i ulepszają wersję mobilną sadistica dla takich płaczących cipek, jak ty.
Kup sobie dobrego, topowego Samsunga, np. S23+, włącz w przeglądarce wersję mobilną, potem jeden klik (pełny ekran) i masz filmik na całym ekranie smartfona.
Tylko nie mów mi, że przeglądasz sadystyka na komputerze stacjonarnym, czy na tv, bo takie gównoportale to co najwyżej na telefonie na kiblu podczas srania się ogląda...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie