18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
rattt 2021-07-18, 13:55 5
Nie wiem czy się do garów nadaje. Czy to tylko jednofunkcyjna zmywarka.
Zgłoś
Avatar
silesian171 2021-07-18, 14:11 1
Ja bym jej ani do garów ani do zmywania nie używał.
Wyspecjalizował bym ją w innych czynnościach domowych.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-07-18, 14:20 11
Bez bimbałów to taka trochę nie ona.
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2021-07-18, 14:21
Ona ćwiczy mięsień mózgowy!! Raczej działa bo po takim czymś będzie bardziej uważała.
Zgłoś
Avatar
0700zglossie 2021-07-18, 14:42 128
Kurde, polecę januszowym "kiedyś to było". Kiedyś ktoś szedł na siłownie, zjeść, na spacer czy chuj wie gdzie to zajmował się przede wszystkim danym zajęciem. Teraz? Teraz pierw nim zjedzą pierdyliard fotek żarcia i wstawka w neta, siłownia to samo, chuja tam ćwiczy, zrobi z dwa czy trzy instakurwastory wrzuci i wizyta na siłce kończy się po opublikowaniu posta. Teraz nawet jak się napierdolisz to ci fotę czy filmik zrobią i w neta wrzucą, może się starzeje, może nie rozumiem tej pojebanej mody ale serio kiedyś było chyba jakoś fajniej.
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-07-18, 15:24 45
0700zglossie napisał/a:

Kurde, polecę januszowym "kiedyś to było". Kiedyś ktoś szedł na siłownie, zjeść, na spacer czy chuj wie gdzie to zajmował się przede wszystkim danym zajęciem. Teraz? Teraz pierw nim zjedzą pierdyliard fotek żarcia i wstawka w neta, siłownia to samo, chuja tam ćwiczy, zrobi z dwa czy trzy instakurwastory wrzuci i wizyta na siłce kończy się po opublikowaniu posta. Teraz nawet jak się napierdolisz to ci fotę czy filmik zrobią i w neta wrzucą, może się starzeje, może nie rozumiem tej pojebanej mody ale serio kiedyś było chyba jakoś fajniej.



Bo ludzie to próżne istoty. Zauważ zasadność, czym większy gołodupiec, tym więcej świruje pawiana jakie to on ma kolorowe i bajeczne życie. Takie kurwa pizdowate towarzystwo teraz jest, które musi obwieścić całemu światu, że zameldowało się w kinie, klubie, plaży, siłowni, hotelu i na kurwa sraczu. Kiedyś na siłowni mężczyźni mieli luźny drech i koszulkę ramionkę - wpierdolkę, dzis ta banda jebanych ciot obciska się jakimś spandexem, aż się człowiek czuje nieswojo. Zmywaki natomiast idą rewię mody i sesje odpierdolić, że się na seriach skupić nie można, bo dama musi odpowiednio ułożyć ciało do foteczki. Popierdolony świat pełny idiotów, którym można powtarzać w kółko "wytrzymajmy jeszcze tylko dwa tygodnie".
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-07-18, 15:27 22
0700zglossie napisał/a:

Kurde, polecę januszowym "kiedyś to było". Kiedyś ktoś szedł na siłownie, zjeść, na spacer czy chuj wie gdzie to zajmował się przede wszystkim danym zajęciem. Teraz? Teraz pierw nim zjedzą pierdyliard fotek żarcia i wstawka w neta, siłownia to samo, chuja tam ćwiczy, zrobi z dwa czy trzy instakurwastory wrzuci i wizyta na siłce kończy się po opublikowaniu posta. Teraz nawet jak się napierdolisz to ci fotę czy filmik zrobią i w neta wrzucą, może się starzeje, może nie rozumiem tej pojebanej mody ale serio kiedyś było chyba jakoś fajniej.



Tak , kiedyś to było

Osy w sklepach po pączkach latały,
latające stada wróbli były, motyli pełno było, nawet te oryginalne brązowe,
sarny to się widziało na polach wsi z kilu kilometrów,
upierdolonymi rękami jadło się placek ziemniaczany,
jak się pizło w głowę to był guz nabity dziś nie ma tego zjawiska,
srało się normalnym stolcem a dziś jak kot rzadkim,
To były czasy
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2021-07-18, 15:45 13
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Tak , kiedyś to było
Osy w sklepach po pączkach latały,
latające stada wróbli były, motyli pełno było, nawet te oryginalne brązowe,
sarny to się widziało na polach wsi z kilu kilometrów,
upierdolonymi rękami jadło się placek ziemniaczany,
jak się pizło w głowę to był guz nabity dziś nie ma tego zjawiska,
srało się normalnym stolcem a dziś jak kot rzadkim,
To były czasy



Składam wniosek formalny o wypierdolenie stąd tego ziemniaka.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-18, 15:57 10
Czerstwy napisał/a:

Składam wniosek formalny o wypierdolenie stąd tego ziemniaka.


wniosek odrzucony.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2021-07-18, 16:09 12
Halman napisał/a:

wniosek odrzucony.



Odrzucam, odrzucenie wniosku. Wniosek podtrzymany...

Zgłoś
Avatar
Isakpm 2021-07-18, 16:13 1
Ani cyca ani dupy ,w tych czasach to pewnie jakis ttans..

Ani cyca ani dupy ,w tych czasach to pewnie jakis trans..
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2021-07-18, 16:16 9
Forma w lesie, wychudzona, ale chuj nagram sobie jak robię poślady na smifie. Nie kumam dzisiejszych pizd. Jak ja idę cisnąć trening, to słuchaki na łeb i lecę z tematem. Jak mam ciężkie serie, to jeszcze kaptur zakładam żeby nikt mi nie przeszkadzał a te kurwy to muszą rozstawić statywy, anteny, namiot, materac dmuchany i chuj wie co jeszcze zanim zaczną robić serię a po skończonej serii pierdolą teksty typu "co się z Tobą dzieje? Jak to nie dasz rady? Wstawaj i walcz!". Tfu!
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-07-18, 16:17 1
DMT napisał/a:

Odrzucam, odrzucenie wniosku. Wniosek podtrzymany...



chcecie wyrwać ten piękny umysł?
Zgłoś
Avatar
35i 2021-07-18, 16:29 1
Halman napisał/a:

chcecie wyrwać ten piękny umysł?



Wreszcie mamy nasz własny, sadolowy reality show "Rolnik z Elbląga". No może niekoniecznie rolnik, ale piłem do wiadomego programu.

Krzysztof_Elbląg napisał/a:

srało się normalnym stolcem a dziś jak kot rzadkim



Przepraszam najmocniej. Mój kot srał twardym stolcem. Pamiętam jak zeżarł "anielski włos" z choinki, to wysrał później różaniec.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie