18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-11, 0:17 16
UberEats?? Po kolorze obstawiam Warszawkę
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-11, 9:50 4
I dla tego pracownik powinien mieć żarcie za darmo w restauracji. Bo właściciel co przyżydzi, później nawet nie wie że jego np. pizzeria słynie z pizzy o 7 kawałkach
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-12-11, 10:00 3
A to jebany skurwysyn
Zgłoś
Avatar
a................h 2018-12-11, 10:00 1
Hmmm, to dlatego styropian zaczęli dodatkowo zawijać w papier i zaklejać.

@janlew Teraz co raz popularniejszy staje sie Uber dostawczy, np Deliveroo, więc niekoniecznie to jest pracownik lokalu.
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2018-12-11, 11:27 2
Hranipex napisał/a:

UberEats?? Po kolorze obstawiam Warszawkę


Moim zdaniem raczej Indie, czy jakiś kraj podobny.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2018-12-11, 12:28 2
Hranipex napisał/a:

UberEats?? Po kolorze obstawiam Warszawkę



wygląda jak twój ojciec, więc raczej wiochmenia mała
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-12-11, 12:29
on nie podjada, on kontroluje jakość
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-11, 12:44 2
agoth napisał/a:

@janlew Teraz co raz popularniejszy staje sie Uber dostawczy, np Deliveroo, więc niekoniecznie to jest pracownik lokalu.


Serio? Ja pierdole. Przecież to jak wysłać żula albo cygana spod śmietnika, po bułki do sklepu.

Edit: Ło kurwa faktycznie...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-11, 13:30
dashadow napisał/a:



wygląda jak twój ojciec, więc raczej wiochmenia mała



bardziej twoja zcwelona matka po zmianie płci...
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-12-11, 20:31 2
Ja z UberEats miałem nieprzyjemność skorzystać 2 razy na czyjąś prośbę. W obu przypadkach braki, znikający w mroku opalony dżentelmen i "bujaj się polaczku". Tak się zastanawiam nawet, czy ci dwaj kierowcy bąbofcy nie dorabiają sobie na sadolu pod dwoma przesławnymi pseudonimami...

W każdym razie nigdy więcej UberEats. Choćby mi dopłacali.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-12, 10:50 4
W Krakowie takie małpiszony roznoszą w ubereats... Ja bym się nie odważył, żeby mi taki rękami jedzenie podał.
Wysra się gdzieś na środku ulicy, prześpi na melinie a później hamburgera przyniesie.
Albo zamawiam ze sprawdzonego lokalu gdzie pracują biali ludzie albo wsiadam w auto i sam podjeżdżam.
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2018-12-15, 13:10
Caramon napisał/a:

Ja z UberEats miałem nieprzyjemność skorzystać 2 razy na czyjąś prośbę. W obu przypadkach braki, znikający w mroku opalony dżentelmen i "bujaj się polaczku". Tak się zastanawiam nawet, czy ci dwaj kierowcy bąbofcy nie dorabiają sobie na sadolu pod dwoma przesławnymi pseudonimami...

W każdym razie nigdy więcej UberEats. Choćby mi dopłacali.



Jeśli wybierasz dobrą i sprawdzoną restaurację, to przede wszystkim zaklejają jedzenie swoją firmową taśmą, albo pudełko zaklejają folią. Nie da się tego otworzyć bez widocznego uszkodzenia.
Zgłoś