18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-03-10, 22:07 3
W sumie żałosne w chuj!
Zgłoś
Avatar
krz2 2015-03-10, 22:09 6
No jego na krzesło ale chyba elektryczne
Zgłoś
Avatar
osa79 2015-03-10, 22:13 2
Bronek to pajac ale te żałosne bydlęta tylko ryj potraficie drzeć pedały ^^
Zgłoś
Avatar
extrachomik 2015-03-10, 22:27
up
Oni na komputer krzesło nie siedzi chociaż...
Zgłoś
Avatar
Pańcio 2015-03-10, 22:42
Normalny facet z jajami to by zawował tego szoguna skoro chcieli i pogadał z uśmiechem na mordzie. Taki polityk na papierowym stołku by miał moje poparcie.
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-03-10, 22:51 2
kurwa debile czy nierozzumieją czegoś : to jest nasz reprezentant jaki jest taki jest ale kurwa mać należy się szacunek debile nie poto umierali od islandi do kamczatki abyście wy kurwy na polskiego prezydęta gwizdali co z was za patryjocie,, gówno a nie patryjoci...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-03-10, 22:52 1
@Szajba_Man

masz rację ale to mały pikuś w porównaniu z tym co ten gość odpierdala reprezentując Polskę na świecie.

@qurantanty

on ma i ich w dupie i Ciebie też ma w zasadzie w dupie bo i tak wygra wybory a potem kolejnych podwyżek i skracania łańcucha Polakom ciąg dalszy.

@Luqas95

prezydent prezydentem ale czy potrafiłbyś wymienić coś pozytywnego co dla Polski on zrobił ? Bo jak wiadomo wszem i wobec to spełnienia nawet jednej obietnicy jego partii się nie doczekaliśmy. Za to podpisuje wszystko pod dyktando obcych interesów niszcząc ten uciśniony już na maxa kraj. A to nie bardzo przemawia za jego "patriotyzmem".
Zgłoś
Avatar
r................u 2015-03-10, 23:11 1
@Lucas 95 nie wycieraj sobie gęby patriotami i patriotyzmem (nie patryjotyzmem). Prezydent ma byc silnym skurwielem dbającym o interesy Polski. Komorowski taki nie jest. Howk!
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-03-10, 23:20
RockyWood napisał/a:

@Szajba_Man

masz rację ale to mały pikuś w porównaniu z tym co ten gość odpierdala reprezentując Polskę na świecie.



Ale co to zmieni? Przecież są inne formy protestu (pójść na wybory i zagłosować na kogoś innego na przykład) niż darcie ryja i robienie z siebie jeszcze większego idioty niż cel tego ataku.
Jaki by nie był to i tak w tv zostanie to odpowiednio pokazane więc elektorat Bronisława bedzie miał tylko kolejne powody aby zagłosować. Coś jak "Donek matole..." odniosło to jakiś skutek? Nie. Więc po chuj?
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-03-11, 0:02
Ludzie co u nas może prezydent już podpowiem GÓWNO

Prezydent ma po pierwsze się ładnie usmiechać i wyglądać i spełniać wrażenie dobrego wujka

Jak konstytucja nie zostanie zmieniona to nie liczcie na silnorękiego prezydenta
Zgłoś
Avatar
Gwandolin 2015-03-11, 11:39
Heh, co zabawne on wcale wtedy nie wszedł na krzesło, tylko na podest do robienia zdjęć. Japończycy go zdjęli stamtąd właśnie po to, by zaprosił "szoguna" do zdjęcia. Ale ludzie podłapali temat, bo fajnie się miesza z błotem kogoś i robią z siebie kretynów właśnie w taki sposób.

Żeby uprzedzić pytania- nie, nie jestem zwolennikiem PO. Po prostu wkurwia mnie jak ludzie podłapują takie kłamstwa, niezależnie od opcji politycznej.
Zgłoś
Avatar
baltor2004 2015-03-11, 13:44
Gwandolin napisał/a:

Heh, co zabawne on wcale wtedy nie wszedł na krzesło, tylko na podest do robienia zdjęć. Japończycy go zdjęli stamtąd właśnie po to, by zaprosił "szoguna" do zdjęcia. Ale ludzie podłapali temat, bo fajnie się miesza z błotem kogoś i robią z siebie kretynów właśnie w taki sposób.

Żeby uprzedzić pytania- nie, nie jestem zwolennikiem PO. Po prostu wkurwia mnie jak ludzie podłapują takie kłamstwa, niezależnie od opcji politycznej.



wpolityce.pl/polityka/235917-a-jednak-komorowski-wlazl-na-fotel-spiker...

Weź nie pierdol...
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-03-11, 14:49
kuhwa baltazar twoje wiarygodne źródło opiera się na "świadku tvn" więc co ty pierdolisz
Jak narazie widziałem kilka zdjęć z podestem, a nie widziałem żadnego z żadnym krzesłem :C

BTW
wpolityce.pl/polityka/236785-kampania-komorowskiego-w-oborze-prezydent...
Zgłoś
Avatar
baltor2004 2015-03-11, 17:36 1
elBiaauawy napisał/a:

kuhwa baltazar twoje wiarygodne źródło opiera się na "świadku tvn" więc co ty pierdolisz
Jak narazie widziałem kilka zdjęć z podestem, a nie widziałem żadnego z żadnym krzesłem :C


różowawy, widocznie mało w życiu widziałeś..
Dlatego jest tym bardziej wiarygodne.W analogicznej sytuacji, gdyby np. wSieci pocisnęłoby coś na Jarka, też byłoby to dla mnie bardziej wiarygodne...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie