18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
k................7 2009-12-20, 9:49
SzaMoon napisał/a:

Czyli wg Ciebie dzieciak nie kupi tego w sklepie tak jak to jest z alkoholem?



Raz na 5 przypadków nie kupi..

Boże, ludzie czy wy jesteście aż tak ograniczeni ?
Co jak co ale Sadistic chyba nie powinien być ostoją praw i moralności (przynajmniej według mnie...)
Zajmijcie się do cholery swoim życiem.
Nie popieram tej kampani chodź uważam że zielone nie jest złe.
Dlaczego ?
Bo w Polsce nawet gdyby baka leczyła raka i tak by jej nie zalegalizowali.
Zresztą nie owijajmy w bawełne gdyby zalegalizowali bake pokolenie JP 100% nie było by tak tru przeciw policji...
To jej dodaje uroku.
W kraju gdzie zioło jest rozpowszechnione można palić tylko po kryjomu i moim zdaniem właśnie to sprawia że jest bardziej undergrandowo i mamy kolejną czynność która obrazuje stosunek do systemu.
Baka stała się nie tylko upodobaniem ale też zaczeła mówić coś o człowieku.
Wiadomo znajdą się pozerzy którzy będa palić dla szpanu ale to i tak występuje wszędzie...
A co do fety to raz na jakiś czas nie jest zła (nie do nauki bo się skupić nie można)
ale jak masz pomóc przy domku i mieszkasz na wsi to lepszego boostera nie ma wszystko dla ludzi..
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-12-20, 12:17
Temat rzeka...
Zgłoś
Avatar
Arysto 2009-12-20, 12:36
konio167, sam się pogrążyłeś
Zgłoś
Avatar
Zubar 2010-01-23, 16:25
Ja jestem za legalizacją , dlaczego panstwo mowi nam co jest dla nas lepsze ? Ja tego nie potafie zrozumiec , gdyby ganja byla legalna to naprwde myslicie ze zwiekszyla by sie liczba cpunow itp ? Wlasnie nie , to jest bledne myślenie poniewaz kazdy ma swoj rozum i to czy bedzie palil i czy nie to zalezy od niego , niechce to nie wezmie przecież swoj rozum ma. POlacy zawsze byli ograniczeni myslowo na taki sposob jaki zarzucił im system , naprawde myslicie ze jak jakis koles jest kochajacym meżem i ojcem dzieci i pracuje jako prezez w jakies firmie i po dniu pracu odpali sobie lolka dla relaksu to jest CPUN ? ludzie otwórzcie sie na świat....
Zgłoś