18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
andariel 2009-09-08, 16:34
Agaliarept napisał/a:



Marihuana ma przyjemny zapach.



Wiesz, kwestia gustu. Niektorzy uwielbiaja smak whiskey, a dla innych to po prostu nieoczyszczona, niemilosiernie paskudna wodka. Tez zalezy od gandzi - czasami ma naprawde bardzo mily zapach, czasami smierdzi gorzej, niz polroczna kanapka.
Zgłoś
Avatar
Człapi 2009-09-08, 17:49
Wszystko jest dla ludzi! I mamy podobno instynkt samozachowawczy- także don't panic- zawsze znajdą sie jednostki które zdegenerują się na potrzebe bycia w swym nałogu ale podobno mamy rozum- tyle mojej wypowiedzi
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-09-08, 19:40
tekst trochę przekłamuje (przemilczając) niektóre fakty. oczywiście że Marihuana jest w większych ilościach i przy regularnym spożyciu szkodliwa, tak samo jak szkodliwa jest każda inna używka. gdy się z czymś przesadza to wszystko może być szkodliwe. ale daję piwo, bo poruszona została ważna kwestia, by nie wrzucać do jednego worka Marihuany i innych narkotyków. to trochę inna liga. jeśli ktoś jest przeciwko Marihuanie ma do tego święte prawo, ale chodzi mi o nie mieszanie pewnych pojęć.
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2009-09-08, 20:43
Nie ma takiej siły by nam palić zabronili!! fajnie mają na wsi w polu gdzieś pod lasem uprawę można zrobić bo oni i tak nie wiedzą co to ;]
Zgłoś
Avatar
axtxn 2009-09-08, 20:48
kolejne durne porownania przejaranych łbów. To właśnie przepalone glace piszą takie bzdury. Jarjcie wiecej tego, może sami sie wykoińczycie.
Tylko nie mowice nie palisz to nie wiesz ble ble ble. Paliłem i to duzo, jednak trzeba znac granice...
Zgłoś
Avatar
terrorystan 2009-09-09, 22:31
ja wam powiem jedno: jebać to! każdy ma swoje życie. jak ktoś lubi palić, zażywać to jest jego sprawa. tylko czemu jest to karalne skoro człowiek truje siebie. to jest tak, jakby ktoś za próbę samobójstwa poszedł do pierdla... ja nadużywam alkoholu, jestem nałogowym palaczem papierosów, łit czasami zapalę, czasami nawet kawę wypiję, chociaż wiem, że można się uzależnić... podsumowując wszystko jest dla ludzi [oczywiście z głową ] pozdro
Zgłoś
Avatar
R................x 2009-09-09, 23:11
Czasem popalam ale na szczęście coraz mniej. Marihuana nie uzależnia fizycznie ale psychicznie. Jestem stanowczo przeciwko legalizacji. Powód jest prosty; teraz kiedy jest nielegalna młodzi ludzie, poczynając od gimnazjalistów podniecają się tym że robią coś co jest zakazane. W Holandii po legalizacji przez 3 lata zbierano ogromne kokosy ze sprzedaży. A teraz? Sprawa wygląda jak z alkoholem i papierosami ale w podziemiu głównie sprzedaję się amfetaminę i heroinę. U nas ciężko dostać amfetaminę, chyba że mieszka się w Kaliszu, nie mówiąc o heroinie, a po legalizacji sytuacja by wyglądała tak jak w Holandii. Lepiej żeby młodzi bawili się marihuaną niż fetą.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-09-20, 22:03
Rhox napisał/a:

U nas ciężko dostać amfetaminę, chyba że mieszka się w Kaliszu,



Ty sobie chyba żartujesz? smutna prawda jest taka że amfetamina leży u nas na każdej ulicy każdego miasta. tak samo jest z marihuaną. legalizacja niewiele by tu zmieniła. ale przynajmniej ci, którzy palą, paliliby pełnowartościowy i atestowany towar a nie jakieś uliczne mixy.
Zgłoś
Avatar
Pomocnik Św. Mikołaja 2009-12-17, 16:35
eee macie problem. trzeba sadzić
Zgłoś
Avatar
k................k 2009-12-17, 18:14
Bezsensownie to porównałeś, nie wypisałeś bardzo wielu ważnych rzeczy na temat Marihuany, ale nie będe tego za Ciebie robił, poczytaj, popraktykuj więcej,a potem się wypowiadaj..
btw prędzej osiągniesz Legalizacje używając argumentów typu
' poprzez legalizacje;
zmniejszylo by sie uzywanie Nieletnich
mafia przestala by czerpac z tego ogromne zyski
budzet panstwa zarobilby poprzez nalozenie akcyzy
polskie wiezienia nie byly by przepelnione niewinnymi palaczami ;>
ludzie siegajac po marihuane, czesto pozniej siegaja po tzw. ciezkie narkotyki myslac sobie ; ' skoro marihuana to narkotyk, to co mi szkodzi wziasc sobie fety.. i tak jestem cpunem '
Zgłoś
Avatar
Everal 2009-12-19, 5:09
kouzak napisał/a:

Bezsensownie to porównałeś, nie wypisałeś bardzo wielu ważnych rzeczy na temat Marihuany, ale nie będe tego za Ciebie robił, poczytaj, popraktykuj więcej,a potem się wypowiadaj..
btw prędzej osiągniesz Legalizacje używając argumentów typu
' poprzez legalizacje;
zmniejszylo by sie uzywanie Nieletnich
mafia przestala by czerpac z tego ogromne zyski
budzet panstwa zarobilby poprzez nalozenie akcyzy
polskie wiezienia nie byly by przepelnione niewinnymi palaczami ;>
ludzie siegajac po marihuane, czesto pozniej siegaja po tzw. ciezkie narkotyki myslac sobie ; ' skoro marihuana to narkotyk, to co mi szkodzi wziasc sobie fety.. i tak jestem cpunem '


chyba kpisz, sam jaram juz od dluzszego czasu i proszę Cie nie pisz rzeczy takich jak te ' skoro marihuana to narkotyk, to co mi szkodzi wziasc sobie fety.' Typie byłeś na glodzie narkotykowym? Znalazłeś się na dnie? Co Ty Pier****sz Każdy z moich znajomych który raz spróbował fety a niektórzy nawet parę razy po pewnym czasie poszli po rozum do głowy i przestali walić w nos, i tylko jarają, nie masz doświadczenia życiowego a się wypowiadasz za ludzi którzy mają z tym większy kontakt niż Ty z wizytą w kiblu, uboczne skutki baki to mniejszy popęd seksualny, zahamowanie wzrostu testosteronu w organizmie, osłabienie refleksu, rozleniwienie, mniejsza koncentracja, proszę was, nie piszcie mi morałów, jarałem bake codziennie od początku wakacji, jak poszedłem do szkoły to nie wiedziałem co jest pięć, jeszcze mi każdy nawija o maturze to już była masakra, 90% ludzi którzy palą zielone "bierze"(LOL, BIERZE) tylko to, mają mózg aby zrozumieć że feta to jest początek a nie baka. Więc rada. Poznaj życie i wtedy praw morały. Mówi Ci to 18stolatek. A teraz
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-12-19, 10:32
6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny razism objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.
Tak dla przypomnienia
Zgłoś
Avatar
k................k 2009-12-19, 10:53
Everal napisał/a:


chyba kpisz, sam jaram juz od dluzszego czasu i proszę Cie nie pisz rzeczy takich jak te ' skoro marihuana to narkotyk, to co mi szkodzi wziasc sobie fety.' Typie byłeś na glodzie narkotykowym? Znalazłeś się na dnie? Co Ty Pier****sz Każdy z moich znajomych który raz spróbował fety a niektórzy nawet parę razy po pewnym czasie poszli po rozum do głowy i przestali walić w nos, i tylko jarają, nie masz doświadczenia życiowego a się wypowiadasz za ludzi którzy mają z tym większy kontakt niż Ty z wizytą w kiblu, uboczne skutki baki to mniejszy popęd seksualny, zahamowanie wzrostu testosteronu w organizmie, osłabienie refleksu, rozleniwienie, mniejsza koncentracja, proszę was, nie piszcie mi morałów, jarałem bake codziennie od początku wakacji, jak poszedłem do szkoły to nie wiedziałem co jest pięć, jeszcze mi każdy nawija o maturze to już była masakra, 90% ludzi którzy palą zielone "bierze"(LOL, BIERZE) tylko to, mają mózg aby zrozumieć że feta to jest początek a nie baka. Więc rada. Poznaj życie i wtedy praw morały. Mówi Ci to 18stolatek. A teraz



hahahahaahha, stary nie pierdol.. prosze Cie ;D
nie widziales zadnego przypadku glupiego 18latka ktory biorac od dealera polowke zielonego, zostal zapytany czy nie chce bialego ? bo uwierz mi ja osobiscie widzialem takich przypadkow kilka. i myslenie takiego czlowieka wlasnie tak wyglada, jak to wyzej napisalem.
Zgłoś
Avatar
Everal 2009-12-19, 16:39
kouzak napisał/a:



hahahahaahha, stary nie pierdol.. prosze Cie ;D
nie widziales zadnego przypadku glupiego 18latka ktory biorac od dealera polowke zielonego, zostal zapytany czy nie chce bialego ? bo uwierz mi ja osobiscie widzialem takich przypadkow kilka. i myslenie takiego czlowieka wlasnie tak wyglada, jak to wyzej napisalem.

Zalecam dokładne czytanie, co więcej, dokładne czytanie ze zrozumieniem "Każdy z moich znajomych który raz spróbował fety a niektórzy nawet parę razy po pewnym czasie poszli po rozum do głowy i przestali walić w nos." Czy ja mówię że nie kreskują? Mówię że feta to jest oddzielny rozdział, wiecie jakie nastawienie mają ludzie którzy jarają to tych którzy walą w żyłę, wciągają klej itd? Nap*******ją ich, tyrają po całości, nikt nie tyknie tego gówna bo chłopaki wiedzą jak mogą skończyć, a) z rąk kolegów b) z rąk policji(jak psy złapią z baką to jest lipa po całości, ale jak masz helene to twoje życie zmienia się w jedno wielkie gówno)c) raz walniesz po drutach, nie przestaniesz, chyba że będziesz walił fete i jarał beke po całości, od tego jedyną ucieczką jest zrozumienie. Chcesz palić bake, to pal, dojdziesz do wniosku że chcesz walnąć bielinki to walniesz, zobaczysz jak jest i podejmiesz decyzję czy jeszcze to kiedyś zrobisz czy nie, po 1 razie nie da się uzależnić.
Zgłoś
Avatar
Arysto 2009-12-20, 3:42 1
A kto mi powie o ile wzrósł odsetek narkomanów w krajach z "legalizacją"?

Już nie wiedziałem, którego idiotę zacytować.

kopiko19 napisał/a:

jezeli zalegalizowali by marihuane wlasnie tak jak z alkoholem by bylo, kupowaliby tylko pelnoletni, pozatym nie wiesz ze zakazany owoc lepiej smakuje?? kazdy dzieciak jak ma kase to moze isc do pseudo dilera i wziasc sobie tyle matu na ile ma ochote.



Czyli wg Ciebie dzieciak nie kupi tego w sklepie tak jak to jest z alkoholem?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie