18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
wolo 2009-09-07, 21:02
Fajny pomysł.
Tylko popraw "w Niemcach" na "w Niemczech".
L*it!
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-09-07, 21:05 5
Pieprzenie, przynajmniej w przypadku gandzi. Poczytaj sobie raport WHO o marihuanie.
Zgłoś
Avatar
Sonka 2009-09-07, 21:15 7
A gdzie negatywne skutki substancji powstających podczas spalania trawy? Zero poparcia dla kłamliwych porównań
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-09-07, 21:16 4
Przede wszystkim czy tworząc to porównanie korzystałeś z wyników badań czy własnej wizji działania ww. używek? Pytam, bo mam pewne zastrzeżenia.

Oprócz wspomnianych przez Ciebie negatywnych skutków picia alkoholu istnieją też pozytywne (udowodnione naukowo). Co do zapachu to nie ma co dramatyzować. Zależy co pijesz i w jakich ilościach. "Agresor" po alkoholu nie jest regułą dla każdego. To zależy od danego osobnika. Poza tym nie zawsze wszystko jest piękniejsze po spożyciu. Czasem bywa odwrotnie.

Ogólnie mam wrażenie, że gdybyś zamiast tego porównania wstawił tu wielki banner "PALCIE ZIOŁO" to by na jedno wyszło.
Zgłoś
Avatar
Acho 2009-09-07, 21:20 3
Sonka, możesz palić, a możesz też jeść, czy odparowywać, więc...

A co do śmierci z przedawkowania nikotyny wystarczy wypić wywar z tytoniu z dwóch papierosów
Zgłoś
Avatar
Robson.K6 2009-09-07, 21:22 1
Zawsze jak sobie wypije robię się potulny jak baranek. Zero agresji.
Nie wiem może wyjątek potwierdza regułę... Co do marihuany to nie wypisałeś skutków ubocznych dłuższego zażywania.
Zgłoś
Avatar
Acho 2009-09-07, 21:23
Nie dotyczy Polaków i Rosjan... Zastanów się, czy chcesz zrobić coś poważnego czy robisz sobie jaja...

lol FF mi podkreślił Rosjan z małej litery ale Polaków już nie ;]

Robson też tak mam, włącza mi się taki altruizm, że chuj
Zgłoś
Avatar
Skoczek 2009-09-07, 21:34 1
racjonalista.pl/kk.php/s,666
Cała prawda, pisze tam o raporcie WHO z 1995, o zatajaniu jego części przez 3 lata do 1998 roku itp. Jak już czytacie to przeczytajcie całe! Na początku może się wydawać, iż wymienia on straszne skutki uboczne typu "debilizm", ale spójrzcie niżej, dopiero potem przygląda się im w świetle badać i większość neguje. Co do wpisu "Nie dotyczy Polaków i Rosjan" można go znaleźć w niektórych Encyklopediach. Co do pozytywnego skutku to dobry pomysł, ale tutaj znowu dla zioła - W niektórych krajach jest stosowana jako lek i działa na wiele dolegliwości. Idealna na kaca
Zgłoś
Avatar
hubSSon 2009-09-07, 21:38 3
brak fizycznego uzależnienia od marihuany? każdy ćpun zaczyna od niej, a kończy na najgorszym.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-09-07, 21:44 10
Palacze Marihuany chwaląc jej nieszkodliwość popełniają pewien błąd.

W Polsce z racji nielegalności trawa jest "przemycana" do dilerów którzy ją u siebie "wzbogacają" o zlewki z innych woreczków (z hashem itp) i różne smoliste substancje. To co palicie jest mieszanką która o wiele łatwiej uzależnia i z całą pewnością jest bardziej szkodliwa niż się Wam wydaje.
Zgłoś
Avatar
Robson.K6 2009-09-07, 21:44 2
hubSSon, kłamiesz! mój kumpel zaczął od koksu ;P
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-09-07, 21:59 7
Centurion napisał/a:

Palacze Marihuany chwaląc jej nieszkodliwość popełniają pewien błąd.

W Polsce z racji nielegalności trawa jest "przemycana" do dilerów którzy ją u siebie "wzbogacają" o zlewki z innych woreczków (z hashem itp) i różne smoliste substancje. To co palicie jest mieszanką która o wiele łatwiej uzależnia i z całą pewnością jest bardziej szkodliwa niż się Wam wydaje.



I tylko z tego powodu jestem za legalizacją. Skoro marihuana i tak jest dostępna, to niech to będzie czysty sprawdzony towar.
Zgłoś
Avatar
Skoczek 2009-09-07, 22:00 2
hubSSon, to też jest często podawany powód, ale to już głupota ludzka pomyśleć, iż jak Marihuana nie szkodzi to koka pewnie też nie -.- Centurion, co fakt to fakt, jednak z papierosami jest jeszcze gorzej, ponieważ są już sprzedawane w takiej formie. Przecież tam wszystko, każda substancja, jej ilość i nawet tubka jest po to byś się uzależnił. Stąd sprawdzony diler to błogosławieństwo, tak jak własna roślinka.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-09-07, 22:05 14
Ja też jestem za legalizacją, chociaż sam ścierwa nie tykam Kto chce i tak będzie palił, ale lepiej żeby dzieciaki paliły coś co spełnia jakieś normy niż chujowe dilerskie mieszanki. Poza tym trawa jest mniej szkodliwa, zwłaszcza dla otoczenia, niż papierosy no i mógłby to być ładny zastrzyk dla budżetu z akcyzy i, przy rozsądnej cenie, pozbylibyśmy się dużej części narkotykowych gangów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie