18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
Reptile 2009-09-07, 22:37 4
oczywiście jestem za legalizacją, lecz:
marihuana może spowodować problemy z pamięcią, czego nie ma tam wyszczególnionego...
jeżeli chodzi o alkohol, to nie do końca on wywołuje agresję...
alkohol niszczy wszelkie moralne ograniczenia...
przez co dużo łatwiej o bójkę, mimo, że przed napiciem się wcale nie chcesz się bić...
oczywiście co nie znaczy, że każdy po piwku, lub dwóch zaczyna mordować wszystkich wokół
poza tym: marihuana NIGDZIE nie jest legalna...
jedynie została zdepenalizowana/zdekryminalizowana w wymienionych tam krajach...
w przypadku Holandii pozwolono dodatkowo na handlowanie małymi ilościami, w specjalnych punktach (coffeeshopy)
Zgłoś
Avatar
Skoczek 2009-09-07, 22:44
Liść koki musisz przetworzyć i nie zrobisz tego w domowych warunkach, piłem herbatę z liścia koki, jest coś jak zielona i nie ma żadnych efektów. Marihuane jest naturalna, zasadzić ją nie jest trudno, jeden "zabieg" podczas hodowli i masz pewność, że roślina będzie zdatna do palenia, a nie tylko nasiona da. Chodzi mi o to, że jak przesadzasz z solą na kanapkach i będziesz codziennie tak jeść to wyrządzisz sobie więcej szkód niż paląc trawkę, wszystkie legalne używki wyrządzają więcej szkód, a paląc razem papierosy i trawkę będziesz miał zdrowsze puca od osoby palącej tylko papierosy. Dobrze, że tu napisałem, bo chodź nie ma to zachęcać do palenia trawki to zostało tak odebrane... Musze to uzupełnić o źródła i cytaty z WHO, o zatajeniu jego "niewygodnej" części itp., bo w Polsce, w innych krajach jest łatwiej, trudno komuś wytłumaczyć, że większość info o czymś to bzdury i by się sam przekonał... Dzięki za posty, postaram się to poprawić
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-09-07, 22:54
Robson , przypadkowo Ci piwo dałem ale chyba się nie obrazisz...

Cent , dokładnie tak , kto chce i tak będzie palił więc nie ma co się wydurniać i problemów robić w okół a polskie zioło to jest czysta chemia(sam nie palę , może nawet bym palił ale czystą a nie to ścierwo) po za tym przez to że jest nielegalna to dochodzą ceny nawet to 50złoty za grama , ludzie...
Zgłoś
Avatar
kordas 2009-09-07, 22:57 1
Takie ni w pizdę, ni w oko... dla mnie ani to śmieszne, a ni to na serio, ot konopna propaganda.

Obecne przepisy są pojebane, więcej szkód niż pożytku z nich. Powinni albo powrócić do przepisów sprzed zaostrzenia ustawy, albo zalegalizować, opodatkować, nałożyć na producentów obowiązki takie jak dla każdego producenta żywności i dodatków, a drogówce na wyposażenie obok alkomatów dać narkotesty, których używać się będzie wraz z alkomatem + zakaz spożywania w miejscach publicznych.
Zgłoś
Avatar
posel1990 2009-09-07, 23:06 1
co za pierdolenie...
kto nie jest pewien tego co mówi polecam ten film: the-union.pl/
wiem że może wydawać się tendencyjny (zwłaszcza przeciwnikom tzw teorii spiskowych ) ale wyczerpuje znaczą część tematu i dostarcza sporo wiedzy merytorycznej, a już na pewno bazy do sensownej dyskusji.
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2009-09-07, 23:09
Mam znajomą w holandii. Tam co widziała to nie chciała by zobaczyć tego w pl.
Palę, ale nie jestem za legalizacją, jak patrzę na przejaranych kumpli z osiedla
Zgłoś
Avatar
Acho 2009-09-07, 23:24 1
clio napisał/a:

Mam znajomą w holandii. Tam co widziała to nie chciała by zobaczyć tego w pl.


Tylko dla tego, że brak jej tolerancji i nie podoba jej się, że dwóch mężczyzn idzie za rękę, czy jest jeszcze jakiś inny powód?
Zgłoś
Avatar
Daab89 2009-09-08, 2:03 2
andariel napisał/a:

Pieprzenie, przynajmniej w przypadku gandzi. Poczytaj sobie raport WHO o marihuanie.



Jeśli ktokolwiek ma łeb na karku i używa gandży rozsądnie to nie wiem gdzie się bać..... przykładowo na imprezie rozsądnie wziąć kilka buchów i tyle.... Nie widze w tym absolutnie nic złego a jeśli ktoś mówi że to narkomania, ćpanie i cholera wie co to faktycznie jest hipokrytą.... Marihuana wprawia w dobry nastrój, a po 4-5 machach już widać efekty a wpływ na płuca jest mniej szkodliwy niż jeden papieros w takim przypadku......

clio napisał/a:

Mam znajomą w holandii. Tam co widziała to nie chciała by zobaczyć tego w pl.
Palę, ale nie jestem za legalizacją, jak patrzę na przejaranych kumpli z osiedla



bo żeby zalegalizować marihuanę trzeba by mądrego narodu. Wszystko jest dla ludzi pod warunkiem że się wie kiedy przestać
Zgłoś
Avatar
Ojecik 2009-09-08, 2:35
a moim zdaniem legalizacja to błąd. Jeśli coś jest legalne to będzie jak z piciem, wszyscy zaczną palić i wiele dzieciaków po prostu spróbuje, żeby być modnym i zdobędzie to legalnie. A jeśli jest tak jak teraz to Ci co chcą palić to palą, ale jednak jest ogromna część młodzieży która nie spróbuje ze strachu, że to nielegalne, uzależnia, że to NARKOTYK! I dzięki temu, że to dalej jest towar nielegalny uważam, że jest ogromna część społeczeństwa, która tego w życiu nie spróbuje, ale spróbowałaby gdyby to stało na półkach jak alkohol...
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-09-08, 7:00
Daab89 napisał/a:



Jeśli ktokolwiek ma łeb na karku i używa gandży rozsądnie to nie wiem gdzie się bać..... przykładowo na imprezie rozsądnie wziąć kilka buchów i tyle.... Nie widze w tym absolutnie nic złego a jeśli ktoś mówi że to narkomania, ćpanie i cholera wie co to faktycznie jest hipokrytą.... Marihuana wprawia w dobry nastrój, a po 4-5 machach już widać efekty a wpływ na płuca jest mniej szkodliwy niż jeden papieros w takim przypadku......

bo żeby zalegalizować marihuanę trzeba by mądrego narodu. Wszystko jest dla ludzi pod warunkiem że się wie kiedy przestać



Oczywiscie, i marihuana jest dobra, mila, misiowa i nieszkodliwa. -.- I oczywiscie, bo wszyscy by palili po kilka buchow (swoja droga, niektorzy i po 2 kulach nic nie czuja, wiec argument z dupy). Ciekawa jestem, kto wynajdzie argument nie wstylu "mam 16 lat, pale, nic mi sie nie dzieje wiec to jest zdrowe, zreszta kolega mi tak mowil, i gandzia jest fajnaaaaa". Zreszta, nie wiem, czy zauwazyles, ale kazdy narod to glownie idioci. Jesli z alkoholem (naszym, polskim, tradycyjnym, itp, itd) sa takie problemy, nie wyobrazam sobie, co mogloby sie dziac po legalizacji.

Zeby nie bylo - swieta nie jestem, po prostu argumenty przebakanego gimnazjalisty do mnie jakos nie trafiaja.
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2009-09-08, 13:06
Skoczek napisał/a:

Szarpnąłem się na małe porównanie... Ciekawi mnie jak wyszło i co o tym myślicie? Legalize it!
Obrazek



mi sie wydaje ze skutki uboczne po ganji to tez te z papierosow (kwestia dymu, moze sie myle)
Zgłoś
Avatar
kopiko19 2009-09-08, 13:20
mam 21lat jestem studentem, czasem pale marihuane. spotykalem nieraz ludzi ktorzy mowili ze sie uzaleznie i takie bzdety ale jakos jeszcze w nalog nie wpadlem. pale moze raz na 2-3 miesiace przewaznie na imprezach. niech ktos mi powie gdzie tu uzaleznienie. kolego Ojecik Twoj argument jest jakis dziwny "a moim zdaniem legalizacja to błąd. Jeśli coś jest legalne to będzie jak z piciem, wszyscy zaczną palić i wiele dzieciaków po prostu spróbuje". jezeli zalegalizowali by marihuane wlasnie tak jak z alkoholem by bylo, kupowaliby tylko pelnoletni, pozatym nie wiesz ze zakazany owoc lepiej smakuje?? kazdy dzieciak jak ma kase to moze isc do pseudo dilera i wziasc sobie tyle matu na ile ma ochote. nie rozumiem ludzi ktorzy mowia o szkodliwosci marihuany ale ryj trzymaja na klodke jak ktos pyta o szkodliwosc alkoholu czy papierosow. jak wam tak szkodzi marihuana to po zalegalizowaniu niech sobie pisze na paczkach (tak jak w przypadku papierosow) o szkodliwosci!! ja bym napisal na paczce m.in. powoduje niemoc sexualna i wielki usmiech na twarzy!! zgadzam sie ze wszystkimi ktorzy mowia ze sa efekty uboczne bo sa. naprawde ma sie "dziury" czlowiek robi sie leniwy (czyt. ciezko sie uczyc) ale chyba ze wszystkim jest tak ze w nadmiarze szkodzi!! pij alkohol codziennie... pal dzinnie dwie paczki papierosow... nawet jedz 2-3 tabliczki czekolady, baa jedz dwa kilo owocow ktore sa takie zdrowe, tez bedziesz mial srake, taki efekt uboczny. ludzie zrozumcie ze to nadmiar szkodzi a nie substancja!!!
Zgłoś
Avatar
Arni. 2009-09-08, 14:01
Jedna mała prowokacja a sadistic już drży porównanie fana zielska -imo FAIL
Zgłoś
Avatar
pennywise37 2009-09-08, 16:13 1
Poza tym co opisala juz reszta to dodam jeszcze jedno : Przyjemny zapach marichuany? Przeciez to gowno smierdzi na kilometr ze rzygac sie chce....
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-09-08, 16:14 3
pennywise37 napisał/a:

Poza tym co opisala juz reszta to dodam jeszcze jedno : Przyjemny zapach marichuany? Przeciez to gowno smierdzi na kilometr ze rzygac sie chce....



Marihuana ma przyjemny zapach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie