18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Wiewór 2017-10-04, 9:25 138
Jeśli to jest prawdziwie to jest załamujące.
Podejście prawdziwego polskiego prywociorza do klienta i jeszcze 64 kretynów, którzy się cieszą z chamstwa faceta, który żyje z ich pieniędzy.
Motto amerykańskich sprzedawców brzmi "jeden klient niezadowolony to dziesięciu straconych. Dziesięciu zadowolonych to jeden zyskany".
Szkoda, że polscy usługodawcy jeszcze tego nie odkryli.
Pewnie wyszynk klasy "Speluno".
Zgłoś
Avatar
overgod 2017-10-04, 9:43 10
Jeżeli to prawdziwy wpis i prawdziwa sytuacja to niech ich skarbówka dojedzie, chamów prze paskudnych.
Zgłoś
Avatar
pkh 2017-10-04, 9:55 31
Widać po prostu do jakiej grupy docelowej jest adresowany ten lokal.
Zgłoś
Avatar
lukasoon 2017-10-04, 10:19 1
Niezwykle krótki research oraz ćwierć pracującego mózgu na linii informacja-wniosek i spiny nie doświadczy się. Parana to lokal wyjęty z PRL'u. Obsługa po 50-tce (bezalko), ceraty na stolikach, paprocie, no jebaniutki PRL. Podejście również. Młody jestem, ale historię gastronomii przeruchałem and Sins I do not have.
Zgłoś
Avatar
S4ndal 2017-10-04, 10:19 3
Pub dla sebixow i karyn.
Zgłoś
Avatar
Krawiec87 2017-10-04, 10:30 37
Żeby zrozumieć ten wpis, trzeba choć raz odwiedzić ten "wspaniały" przybytek.

Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2017-10-04, 10:43 4
@Abraxus

Akurat jak widać na obrazku powyżej ludzie przyklaskują chamskim akcjom także takimi komentarzami raz na jakiś czas zyskają klientów, tak jak napisałeś że w Ameryce to by nie przeszło my żyjemy w Polsce czyli kraju absurdów wystarczy zobaczyć na stand up gdy prowadzący program przyczepi się do jednego kolesia i może nawet sypać chamskimi dowcipami na jego temat a inni myślą "całe dobrze że to nie ja" się cieszą śmieją i klaszczą, Abelard Giza fajnie to podsumował własnie.
Zgłoś
Avatar
overgod 2017-10-04, 10:54 1
@Krawiec87 Tak światowo widać, że Madzia robiła im rewolucje.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-10-04, 10:56
Na jedno piwo to cioty ida, jeszcze pewnie z sokiem. Swoją droga skoro widac jaka renoma to niech pizdy tam nie chodzą. U nas jak w miescie była taka speluna to tez grzecznie dziekowano "licealistom" za pobyt w przybytku, tak jak dresiwu w klubach rockowych. Każdy lokal ma swoja klientele i dba o nia, a powiedzonka płace i wymagam można sobie w buty wsadzić trzeba jeszcze pasowac do danego miejsca.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-10-04, 11:07 25
lukasoon napisał/a:

Niezwykle krótki research oraz ćwierć pracującego mózgu na linii informacja-wniosek i spiny nie doświadczy się. Parana to lokal wyjęty z PRL'u. Obsługa po 50-tce (bezalko), ceraty na stolikach, paprocie, no jebaniutki PRL. Podejście również. Młody jestem, ale historię gastronomii przeruchałem and Sins I do not have.


Pisanie składnią jak Yoda i używanie angielskich wyrazów w momencie gdy mamy polskie odpowiedniki absolutnie nie wzbudza wrażenia, że piszący jest erudytą tylko zwykłym imbecylem.
Zgłoś
Avatar
beegos 2017-10-04, 11:12 1
Cenię szczerość a nie dupolizanie , stołował bym się .
Zgłoś
Avatar
Budziar 2017-10-04, 11:20 1
Raczej że pizdy, jedno piwo to się w plombę wlewa żeby kanał zębowy przeczyścić. Jedyne prawdziwe jedno piwo to 2.5 litrowy dzban.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-10-04, 11:26 3
Budziar napisał/a:

Raczej że pizdy, jedno piwo to się w plombę wlewa żeby kanał zębowy przeczyścić. Jedyne prawdziwe jedno piwo to 2.5 litrowy dzban.



No ale pizdeczki mysla ze maja kase to moga wszystko "płace wymagam" do tego jeszcze jakies marketingowe stawki. Na studiach "stołowałem" sie w jeszcze gorszej spelunie, smród przepoconych ciał, pełno dymu, klientela to robole i lokalny "element". Ale nikt tam nie sprzedawał rozwodnionego piwa z piana na dwa palce ale w dół, bo by barman pląbe wyłapał za taki numer.
Zgłoś
Avatar
lukasoon 2017-10-04, 11:30
Abraxus napisał/a:


Pisanie składnią jak Yoda i używanie angielskich wyrazów w momencie gdy mamy polskie odpowiedniki absolutnie nie wzbudza wrażenia, że piszący jest erudytą tylko zwykłym imbecylem.



Używanie nie angielskich wyrazów, a Amerykańskiego nazwiska jako smaczek wypowiedzi (by nie wyjść na co najmniej niedoinformowaną osobę, a tak na prawdę, i w skrócie, na idiotę) wystarczyło kliknąć w odnośnik o pomarańczowym kolorze czcionki. Skoro nie rozgryzłeś tego (współczuję uzębienia) to gdybym użył polskiego odpowiednika-Jan Grzech- za skurwesyna byś się nie połapał jak Nick Vujicic

Abraxus napisał/a:

Podejście prawdziwego polskiego prywociorza do klienta


HatakeIV napisał/a:

tak jak napisałeś że w Ameryce to by nie przeszło my żyjemy w Polsce czyli kraju absurdów



A to ciekawe. Bo informacja z linku nt. całej sieci gastronomicznej w Ameryce świadczy zgoła odmiennie...
Zgłoś