18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Partner
DelcikV2 • 2015-09-14, 21:07
Oto część wklejona z twojej biografii
Odkąd mieszkam ze swoim partnerem, niemalże każdy mój dzień wygląda tak samo. O godzinie siódmej wstajemy, bo musimy zdążyć zjeść śniadanie zanim ON wyjdzie do pracy. A przed śniadaniem koniecznie szybki lodzik, bo tak bardzo to uwielbia.
Po śniadaniu wychodzi i w domu nie ma nikogo poza mną.
Zawsze trochę posprzątam, coś ugotuję, coś wyprasuję czy wypiorę. Kiedy wraca z pracy, jego humor jest nie do przewidzenia. Czasem pieprzymy się do wieczora, czasem leżymy w milczeniu. Kiedy ma gorszy dzień, potrafi uderzyć mnie za to, że śmieci są niewyniesione, że obiad taki a taki, że ubrania pogniecione. Porażka. Ale na szczęście nieczęsto się to zdarza. Kiedy się zdarza, to zawsze mówię mu, że też jestem mężczyzną i wolałbym pracować jak on zamiast być kurą domową.
Ludzie twierdzą, że to, co robimy, jak się zachowujemy, jest chore i że zgłoszą to na policję czy powiadomią jakąś specjalną instytucję zajmującą się takimi sprawami jak nasza. Ale co ludzie wiedzą o życiu? Pełno teraz tych homofobów. My się ich nie boimy a ich groźby nas nie ruszają. Co w końcu mogą zrobić parze gejów?
Sam przecież mam już prawie 11 lat i wiem co robię. Mam prawo o sobie decydować.
I nawet pomimo dużej różnicy wieku, nie zmienię GO na nikogo innego.
Kocham Cię tato
Zgłoś
Avatar
Daedra 2015-09-14, 21:20 5
Zajebisty dowcip, uśmiałem się
Zgłoś
Avatar
nickname010 2015-09-14, 21:30 17
Książki dla dzieci na zachodzie już pomału tak wyglądają
Zgłoś
Avatar
krzyks 2015-09-14, 21:31 2
W świetle obecnych problemów... promowanie takiego gówna jest... osłabianiem naszej pozycji. Nie dość, że kozojebcy najeżdżają UE, to jeszcze promocja pedofilii, kazirodztwa i pedalstwa w jednym... JAK KURWA MAĆ ta Europa ma się odrodzić, i nie zostać EURABIĄ?
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2015-09-14, 22:11
@up trzeba być idiotą żeby nie zrozumieć prawdziwego przesłania tekstu, i nie chodzi tu o pedofilie zwyrolu!
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2015-09-14, 22:59 8
@up to jest sadistic, my tu własnie takie rzeczy promujemy, i żaden ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych nie powie nam, że jest inaczej
Zgłoś
Avatar
8michal7 2015-09-14, 23:22 1
a niech Cie zjadą na głównej 20 piwo podano.
Zgłoś
Avatar
Górnik_Roku 2015-09-14, 23:35
Brakuje końca:
"Ps. Dzisiaj jest "Matrix" w Tv, więc zamknij mnie w piwnicy po północy."
Zgłoś