18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Pasażer pociągu pobił potrąconego mężczyznę, bo był zdenerwowany opóźnieniem

Śląscy policjanci zatrzymali 41-letniego pasażera pociągu relacji Wrocław - Warszawa, który znieważył funkcjonariuszy. Wcześniej mężczyzna użył siły wobec potrąconego przez pociąg pieszego i zaatakował interweniującego maszynistę.

Do nietypowego wypadku kolejowego doszło w niedzielę na częstochowskim dworcu kolejowym. Pociąg relacji Wrocław-Warszawa potrącił znajdującego się na torach 26-latka.

Jak wynika z ustaleń policji, pijany pieszy przechodził przez tory, zachwiał się schodząc z torowiska i uderzył o lokomotywę. Badanie trzeźwości wykazało, że ma ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W trakcie oczekiwania na służby, z pociągu wybiegł zdenerwowany pasażer, który podbiegł do leżącego na torach 26-latka i go zaatakował. Sprawca szarpał rannego i uderzał nim o torowisko. Na szczęście, szybko zainterweniował maszynista. W odwecie został jednak znieważony przez sprawcę, który użył wobec niego siły.

Ostatecznie agresywny pasażer wrócił do pociągu i jak gdyby nic się nie stało oczekiwał na wznowienie ruchu pociągów.

Pasażera zatrzymali policjanci. W trakcie czynności mężczyzna stawiał opór. 41-latek odpowie za znieważenie mundurowych.

źródło: interia.pl
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-04-11, 17:22 35
Maszynista chyba powinien być brawo, a nie się wpierdalać
Zgłoś
Avatar
cholonek 2016-04-11, 17:27 7
Nie dziwię się, że facetowi puściły nerwy. Pewnie zapierdalał do swojego korpo w "Wawce" z miasta kwadratowych, kresowych mord i wieżo-fallusa Czarneckiego. Klasyczny syndrom spoconych rąk. Nie wytrzymał...
Zgłoś
Avatar
zulpl 2016-04-11, 18:43 11
Moze to byl trzeci raz w tym tygodniu
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-04-12, 8:49 2
potrąciła go lokomotywa, która stała w miejscu?
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-04-13, 5:00
jakiś wykolejeniec, dalsze koleje jego losu nieznane
Zgłoś
Avatar
Zawulon 2016-04-13, 6:01 18
To najebane ścierwo powinno dostać piękny rachunek od PKP za opóźnienie + zapłacić odszkodowanie każdemu pasażerowi z osobna za opóźnienie ich podróży. Generalnie powinni go puścić z torbami na najbliższe 4 pokolenia. Najebane ludzkie gówno, nic mnie tak nie wkurwia.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-04-13, 10:23 2
Zawulon napisał/a:

To najebane ścierwo powinno dostać piękny rachunek od PKP za opóźnienie + zapłacić odszkodowanie każdemu pasażerowi z osobna za opóźnienie ich podróży. Generalnie powinni go puścić z torbami na najbliższe 4 pokolenia. Najebane ludzkie gówno, nic mnie tak nie wkurwia.



o już Cie policja zwolniła z aresztu?

z zastanawiałem się, który to z Was...
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-04-13, 10:54 1
Z jednej strony nie dziwię się gościowi, może miał ważne spotkanie w sprawie jakiegoś kontraktu życia.
Z drugiej mam przed oczami obraz pana-korpo-menago-z-warszawy w garniaku za 2krajowe co to jeździ pierwszą klasą pendolino i wszystkich innych traktuje jak gówno.
Nie żebym zazdrościł, daleko mi do tego, po prostu tacy wkurwiają mnie swoim aroganckim zachowaniem.
Zgłoś
Avatar
maudite 2016-04-13, 11:41 4
No już nie pierdolcie, że jakby lokalny obszczymur z 2,5 promilami przechodził przez torowisko i w konsekwencji zatrzymał pociąg, którym jedziecie, to byście się nie wkurwili. Do tego nie trzeba być zestresowanym korpo-szczurem. Znając życie, pewnie pijaczek jeszcze chojraczył po całym zdarzeniu. Pasażer niepotrzebnie szarpał maszynistę, to fakt. Jak by dał po mordzie lumpowi, to pewnie policjanci przymknęli by oko. Zresztą jak widać - oskarżyli go tylko o znieważenie mundurowego.
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2016-04-13, 14:13 1
Moim zdaniem takie pajace powinny odpowiadać za swoje czyny finansowo w pełni pokrywając straty. Samobójcy na torach również - cała masa spadkowa na poczet strat wynikłych z opóźnień. Tak samo ze sprawcami wypadków drogowych. Zapierdalał i się zabił, szkoda. Cały majątek na konta ludzi co czekali w korkach
Zgłoś