18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pato-Westerplatte
Henboh • 2022-09-29, 13:37
Seba bronił swoich "racji", dłużej niż można było się spodziewać, no ale rozum i patola nie idą w parze.
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2022-09-29, 17:54
Suchoklates myślał, że trafił na ukra w bolcie a tu suprajsik
Zgłoś
Avatar
r................s 2022-09-29, 18:07 1
HenrykS. napisał/a:

Ja pierdolę, co za ciota jebana. Z gazem na takiego patyczaka



A jaki chuj ma sobie ręce brudzić takim jebanym ścierwem?
Zgłoś
Avatar
mCreydon 2022-09-29, 19:03
Wczoraj miałem taką sytuację że siedzę sobie na ławce i piję piwo i i w pewnym momęcie przechodzi taki sebiks jak na filmiku I spojrzałem naniego a on "Co kurwa się patrzysz masz jakiś problem"I kurwa wyjołem gaz i wypsikałem go po ryju i uciekł sebiks jebany z płaczem

Wczoraj miałem taką sytuację że siedzę sobie na ławce i piję piwo i i w pewnym momęcie przechodzi taki sebiks jak na filmiku I spojrzałem naniego a on "Co kurwa się patrzysz masz jakiś problem"I kurwa wyjołem gaz i wypsikałem go po ryju i uciekł sebiks jebany z płaczem
Zgłoś
HenrykS. napisał/a:

Ja pierdolę, co za ciota jebana. Z gazem na takiego patyczaka



A czym? Jebniesz zajebie głową o krawężnik i idziesz grzać puche. Gazem godzinę poszczypie i seba przemyśli błąd

HenrykS. napisał/a:

Jaki błąd? Gówniak nie wadził nikomu, to spedalony szeryf zaczął szczekać, a mógł normalnie przejechać. Z gazem to się wychodzi na kilku, szkoda, że mu łebek kosy nie sprzedał, odechciałoby się pedałowi pajacowania.



Pojebany jesteś i nie znasz się na przepisach.
Zgłoś
Avatar
olbrzym 2022-09-29, 20:00 1
Halman napisał/a:

szczurek w dresiku na raz



Ciebie pewnie miałby na raz
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-09-29, 20:33 4
HenrykS. napisał/a:

Jaki błąd? Gówniak nie wadził nikomu, to spedalony szeryf zaczął szczekać, a mógł normalnie przejechać. Z gazem to się wychodzi na kilku, szkoda, że mu łebek kosy nie sprzedał, odechciałoby się pedałowi pajacowania.



Zgadzam sie, jakis zakompleksiony zjebek z brzuszkiem kupil sobie gaz i chcial poszeryfowac.. Oczywiscie gdyby sebkow bylo 3 lub wiecej to zamknalby morde i przejechal dalej a tak pozgrywal bohatera i uleczyl kompleksy z dziecinstwa, startujac z gazem do szczyla 30 kg lzejszego od siebie.

Adae napisał/a:

Kierowca to najgorszy rodzaj pizdy, wzmocniony przez ogolno dostepne srodki samoobrony. Taka pasywna agresja, w ktorej lamus eskaluje konflikt bo chce sie "bronic" gazem czy palka teleskopowa.
Jakbym to zobaczyl z boku i uslyszal malolata to bym sie wbil w tego lamusa z gazem.



Dokladnie ja tak samo mimo, ze sam nie jestem Sebkiem to wkurwiaja mnie takie prowokacje jakiejs cipy. Gnoj nikomu nie wadzil a sam nagrywajacy nieraz i niedwa przechodzil na poznym zoltym a zesral sie do dzieciaka jakby chuj wie co zrobil. Wykurwilbym mu w leb az milo a gaz sobie zachowal
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-09-29, 21:03 1
edek_kotek napisał/a:

Dwa głupie koguciki, przecież kierowca mógł sobie spokojnie przejechać bo dresiarz był praktycznie za połową przejścia.



I tak i nie - mógł jechać inny samochód i wjechać na prawy pas (np taksówka po klienta) i wtedy pyk prosto w Sebę, którego się tam nie spodziewał (bezkolizyjne zielone) i nie mógł też widzieć. Warto zwrócić uwagę, bo Seba ryzykuje przede wszystkim swoim życiem i może nie jest do końca tego świadomy. Bycie Sebą nie zwalnia z myślenia i przestrzegania przepisów.
Zgłoś
Avatar
Funfeel 2022-09-29, 21:43
Lublin, na 100%
Zgłoś
Avatar
outline 2022-09-29, 22:01 3
021ku napisał/a:

Tu nie potrzeba nikogo napakowanego. Szczyl na tzw strzała prewencyjnego.



Iluż to już za życia w szkole i na studiach widziałem co tak niedoceniało suchuteńkich, a potem zdziwko jak wyłapali pierwsi w pysk i prąd gasł D

A takich historii jest od zajebania, wystarczy popytać po znajomych ;D

Także wcale nie zdziwiłbym się jakbyś wyłapał wpierdol od takiego, na którego szedłeś na pewniaka bo suchy
Zgłoś
Avatar
szlovak 2022-09-30, 0:11 1
Co za cwel kierowca. Jak ja gardzę takim typem ludzi, będzie pouczać innych. Sebiks nic mu nie wadził. Ale pedałek z samochodu pewnie niedługo się sam doigra, trafi na lepszego cwaniaka bo przecież tacy piesi trafiają się co chwile, pewnie co moment wysiada z samochodu.
Zgłoś
Avatar
julek1947 2022-09-30, 0:11
Hehe z hulajnogi chciał mu zajebać.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2022-09-30, 0:40 1
Taksiarska spierdolina vs. sebix. Łącznie mają 7 szarych komórek.

Ps. Czytam te komentarze tutaj. Wy chyba nie pokapowaliście się że to taksiarz. Kto wozi dwie kamery w aucie? Widać też jakieś coś dojebane do szyby (taksometr, legitka uj wie co). No i kreme de la kreme czyli wjazd drugiego półgłówka na chodnik "z pomocą". Pierdolic debila. A sebix to sebix, z takim iq to pewnie sam taksiarzem zostanie.
Zgłoś
Avatar
Marcmich 2022-09-30, 9:08
Widzimy tutaj jeszcze sebusia w formie larwy, dopiero uczy się i skilluje...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-09-30, 9:20
Kriski napisał/a:

Ja siedem i się nie chwalę.


Ja mam 500m do całodobowego. Licytujemy się dalej?
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2022-09-30, 12:14
Miałem podobną sytuację kiedyś przed Cieszynem, fiut w starej audi a3 próbował wyłudzić odszkodowanie, nagłe hamowanie na prostej. Pod jednym z marketów później mnie ganiał, próbował wyrwać drzwi...krzyczał, że mnie zabije Jedno psiknięcie, dres obsrany i spierdololo, przyjechała kawaleria milicyjna to poleciał do nich, że został zaatakowany (koleś miał odebrane prawko, dobrze znany niebieskim) po tym, jak okazało się, że mam kamerkę to przepraszał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie