18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
prawiebezglowy 2013-02-09, 16:22 39
Mavver57 napisał/a:


Ogólnie nie lubię graffiti (może dlatego, że wszędzie tylko kutasy i jakies ksywki)



bo namalowane kutasy i ksywki to nie graffiti.
Zgłoś
Avatar
Sowa1984 2013-02-09, 16:23 11
Jednak tatuaż robi większe wrażenie...
Zgłoś
Avatar
Witkovito 2013-02-09, 17:13 3
ta kladka to tak sobie patriotyczna bo jakby nie bylo to zydy tamtedy sie przemieszczaly
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2013-02-09, 17:16 4
I to jest graffiti, a nie jakieś kibicowskie gówno
Zgłoś
Avatar
sramnapolske 2013-02-09, 17:17 5
historia Polski, piękna... teraźniejszość - idź pan w chuj!!!
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2013-02-09, 17:17
W Poznaniu są ciekawe wrzuty przy pst
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-02-09, 17:21 14
kibicowskie, huliganskie, wandalskie...tak teraz ci mlodzi ludzie demoluja stadiony, bija sie miedzy soba
ale zobaczcie z drugiej strony, to wlasnie oni sa jednymi z lepiej przygotowanych do walki z wrogiem w razie konfiliku
jakos nie widze zeby spedalone studenciki rwaly sie do walki, pewnie za kase tatusia szybko by czmychnęli za granice zamiast stanąc w obronie Ojczyzny

stąd własnie ta nagonka na huliganów-kibiców, celowe działąnie mające na celu wyeliminowac najbitniejsze jednostki narodu

otwórzcie oczy Polacy
Zgłoś
Avatar
Sledziu_w 2013-02-09, 17:23 1
@up
Problem w tym, że taktyka "kupą, mości panowie, kupą" niewiele może tu zdziałać.
Ewentualny wróg nie będzie do nich strzelał z armatek wodnych, więc nie wiem, w jaki sposób kibole i wandale są lepiej przygotowani do walki w razie konfliktu.

Tępą siłą nie osiągniesz nic. Trzeba mieć jeszcze trochę mózgu.
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2013-02-09, 17:26 3
@borisklinga
Po części masz rację, ale tylko po części. Sprostuję moja wcześniejszą wypowiedz: jak widzę nabazgrane mazakiem rts, łks u mnie w Łodzi na odnowionych kamienicach i wyremontowanych budynkach to mnie taka złość bierze, że mam ochotę tych debili napierdalać bejzbolem po kolanach i nadgarstkach.
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-02-09, 17:32
Dla przypomnienia, ktoś wrzucał filmik o tej samej tematyce: sadistic.pl/graffiti-vt165566.htm1722692
Zgłoś
Avatar
hace 2013-02-09, 17:36 16
pozwolę sobie coś dorzucić :







Zgłoś
Avatar
-57- 2013-02-09, 17:37
no i to jest sztuka
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-02-09, 17:40 6
Sledziu,

Jak myslisz która jednostka będzie sprawniejsza bojowo

A. Kibole i huliganie dowodzeni przez jakiegoś wojskowego ktory zna sie na rzeczy

B. Banda emopedałow z liceum-technikum, gdzie polowa ma -3 z WF-sprawnosci fizycznej a reszta zwolnienia od lekarza bo "ma uczulenie na parkiet na sali gimnastycznej", ogolnie jakies anemiczne chuchra. Mam tu na mysli roczniki mlodsze niz 88, ktore juz nie łapał pobór. Skąd i gdzie oni mogli nabyc jakies tam nawyki, jedyny kontakt z przemoca fizyczna mieli w kiblu jak ich starsze roczniki "kociły"

innymi slowy pseudointelektualiscie, dla ktorych szczytem mozliwosci jest nakrecenie vloga i pierdolenie smutów przed kamera
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-02-09, 17:55
@borisklinga
Przeczytałem twoją wypowiedź, a za chwilę zjechałem niżej a tam filmik 'kibic cracovii'. I teraz sam nie wiem co o tym sądzić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie