18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
jkllll485 2024-06-10, 6:44
Ja bym mu jeszcze przekopanie zafundował.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-06-10, 9:10 1
I dobrze , było trzeba tam pijaczka jeszcze bardziej potraktować. By sie nauczył
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-06-10, 10:02
Chuj z takimi niekulturalnymi pr,ygłupami, ale jak wyjebal dla ukrainca czy ruska to chuj z nimi wwzystkimi
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-10, 10:21 5
nikt1982 napisał/a:

Czy Ty Sobie typie kpisz? Pluć na ukrów w wieku poborowym, co uciekli ze swojego kraju jak szczury. Ten patus jest lepszy od was. Hatfuuuuuuu. Tak, założyłem konto specjalnie po to, żeby wam sprzedać ten przekaz. Ruska propaganda? Wy Sobie tu, śmiecie, ukrzą siejecie. I co, to jedyna słuszna? Mam cichą nadzieję, że was pedałki rzeczywiście w kamasze wezmą.


Wolę ciężko pracujących Ukrów, niż takich tępych polaczków jak ty, albo takich patusów z nagrania, pracą nieskalanych.
Rozwożenie żarcia dla debili to ciężka i chujowo płatna praca. Szacun dla każdego, kto ją robi.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-10, 15:12 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Wolę ciężko pracujących Ukrów, niż takich tępych polaczków jak ty, albo takich patusów z nagrania, pracą nieskalanych.
Rozwożenie żarcia dla debili to ciężka i chujowo płatna praca. Szacun dla każdego, kto ją robi.



A ja przypuszczam, że sam jesteś ukrem i szukasz Sobie usprawiedliwienia na Swój pobyt tutaj, bo dobrze wiesz, że jak wrócisz do kraju, to Ci, którzy siedzą w okopach, naplują Ci w twarz. Tamtych przynajmniej mogę szanować, na takich jak Ty pluję.

brede napisał/a:

ja tam bije brawo za ukraincow co uciekli , przynajmniej nie umieraja za politykow. Tylko maja normalne życie. Jeszcze jak by ci politycy wysylali swoje dzieci czy rodzinny to wtedy bym też plul na uciekinierów z frontu. Ale po chuj elektryk ma umierac za oligarche czy posła . Przestalem byc patriota w momencie jak mialem 19 lat i zarejestrowałem sie w urzedzie pracy i mi panstwo zaproponowalo staz za 800 zlotych na budowie a jak odmowilem to wyjebali zebym ubezp;ieczenia nie miał



To znaczy, że jesteś albo idiotą, albo kolejnym ukrem szukającym Sobie usprawiedliwienia na pobyt w Polsce. Nie walczy się za polityków. Walczy się za przywilej posiadania własnej tożsamości, własnego języka , własnej kultury i za typa który stoi obok.

Driver19cm napisał/a:

Założyłeś konto, bo jesteś ruskim trollem



Taki ze mnie ruski troll, jak z Ciebie Polak.
Zgłoś
Avatar
b................e 2024-06-10, 17:51 3
@nikt1982: ja polak. Oczywiście że walczy się za polityków . To ty jesteś naiwny jak myślisz inaczej. Wszystko to kwestia pieniądza. Tobie mówią że walczysz za język za kulturę a naprawdę walczysz żeby pewne grupy ludzi dalej zarabiały. Ta wojna jest o surówce czyli kasę zwykłemu elektrykowi to wszystko jedno kto tym zarządza I tak nic z tego nie ma
Zgłoś
Avatar
PonczekDzikiej 2024-06-10, 19:46
On czekał za nim, jak sam powiedział, więc nie dziwne że dostawca nie mógł go znaleźć !!!!
Zgłoś
Avatar
badaboom 2024-06-10, 22:48
bezwzględu na pochodzenie kierowca zobowiązany był do połamania sebastiana. szacun za opanowanie
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-06-11, 4:29 2
@nikt1982: Waszmosc głupoty prawi.wroc.
Waćpan jesteś idiotą.Trocje za dużo tu idiotów szczerze powiedziawszy.glupi zacofany zakompleksiony pewnie też.n8e będzie mi kurwa mniejszości mówiła jak mam żyć.przeciez Ty się kurea niczym nie różnisz 9d tego lewackiego ścierwo.czemu ? Bo też jesteś glupi.ale nikt adekwatny.ergo wiesz ze jesteś śmieciem.kurwa.szmata.
Po prostu nikim.
Wez se te swoje fobie i nacjonalizm wsadzać w dupe.przeciez wiemy że jesteś pasywny.jak to mowi do Ciebie tfuj chłopak? Lubisz to suko
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-11, 7:40 2
Rajesh napisał/a:

@: Waszmosc głupoty prawi.wroc.
Waćpan jesteś idiotą.Trocje za dużo tu idiotów szczerze powiedziawszy.glupi zacofany zakompleksiony pewnie też.n8e będzie mi kurwa mniejszości mówiła jak mam żyć.przeciez Ty się kurea niczym nie różnisz 9d tego lewackiego ścierwo.czemu ? Bo też jesteś glupi.ale nikt adekwatny.ergo wiesz ze jesteś śmieciem.kurwa.szmata.
Po prostu nikim.
Wez se te swoje fobie i nacjonalizm wsadzać w dupe.przeciez wiemy że jesteś pasywny.jak to mowi do Ciebie tfuj chłopak? Lubisz to suko



Przyklaskujesz cichej inwazji szoszonów, opierających swoją tożsamość narodową o państwowy kult psychopaty i mordercy Polaków i masz czelność wyzywać innych od idiotów? No gratuluję, kurwa. Zapewne dla Ciebie "logika" to tylko takie dziwne słowo na "L.".
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-11, 8:42 2
nikt1982 napisał/a:

Czy Ty Sobie typie kpisz? Pluć na ukrów w wieku poborowym, co uciekli ze swojego kraju jak szczury. Ten patus jest lepszy od was. Hatfuuuuuuu. Tak, założyłem konto specjalnie po to, żeby wam sprzedać ten przekaz. Ruska propaganda? Wy Sobie tu, śmiecie, ukrzą siejecie. I co, to jedyna słuszna? Mam cichą nadzieję, że was pedałki rzeczywiście w kamasze wezmą.



Lepiej było nie zakładać konta, ruski trolu. Twoja przyszłość jest w okopach. No chyba że spierdolisz na zachód jak właśnie te ukry.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-11, 9:38
kris1978 napisał/a:

Lepiej było nie zakładać konta, ruski trolu. Twoja przyszłość jest w okopach. No chyba że spierdolisz na zachód jak właśnie te ukry.



Biorąc pod uwagę fakt, ile tych szczurów w wieku poborowym uciekło i ilu mamy ukrofilskich idiotów w tym kraju, to jest to całkiem realny scenariusz, przyszłość w okopach. Z flagą Polski na mundurze, pajacu. I wiesz co? Jak biorę wdech, to jakoś też mi tak dziwnie zalatujesz ukrzym dekownikiem.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-11, 11:44
nikt1982 napisał/a:

Biorąc pod uwagę fakt, ile tych szczurów w wieku poborowym uciekło i ilu mamy ukrofilskich idiotów w tym kraju, to jest to całkiem realny scenariusz, przyszłość w okopach. Z flagą Polski na mundurze, pajacu. I wiesz co? Jak biorę wdech, to jakoś też mi tak dziwnie zalatujesz ukrzym dekownikiem.



Pajac to cię zrobił a wypluła ruska onuca. Brzydzę się ruskim ścierwem, ponieważ wpoił mi to mój dziadek, który przeżył wojnę pod ruskim frontem. Z ukrami nie mam nic wspólnego i również nimi się brzydzę, ponieważ to te same geny co brudne kacapy. A wojna jak będzie, to nie z winy ukrów, tylko właśnie z winy onuc, bo nie potrafią patrzeć i myśleć, tylko łykają jak gęsi wszystko co mówi ich guru. Najlepiej pokazuje to historia.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-11, 13:22 1
nikt1982 napisał/a:

A ja przypuszczam, że sam jesteś ukrem i szukasz Sobie usprawiedliwienia na Swój pobyt tutaj, bo dobrze wiesz, że jak wrócisz do kraju, to Ci, którzy siedzą w okopach, naplują Ci w twarz. Tamtych przynajmniej mogę szanować, na takich jak Ty pluję.

To znaczy, że jesteś albo idiotą, albo kolejnym ukrem szukającym Sobie usprawiedliwienia na pobyt w Polsce. Nie walczy się za polityków.


To zabawne, jak wielu sadoli autentycznie wierzy, że na tym portalu siedzą jacyś Ukraińcy.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-11, 13:25 3
kris1978 napisał/a:

Pajac to cię zrobił a wypluła ruska onuca. Brzydzę się ruskim ścierwem, ponieważ wpoił mi to mój dziadek, który przeżył wojnę pod ruskim frontem. Z ukrami nie mam nic wspólnego i również nimi się brzydzę, ponieważ to te same geny co brudne kacapy. A wojna jak będzie, to nie z winy ukrów, tylko właśnie z winy onuc, bo nie potrafią patrzeć i myśleć, tylko łykają jak gęsi wszystko co mówi ich guru. Najlepiej pokazuje to historia.



O popatrz - z trzecim zdaniem zdaniem Twojej wypowiedzi zgadzam się w stu procentach (poza deklaracją, że nie masz z tym bydłem nic wspólnego, bo tego na 100% stwierdzić nie potrafię). Jeśli dojdzie do wojny z rucholami, to dlatego i wtedy, kiedy banderystan padnie, a więc pośrednio z winy tych szczurów co siedzą tutaj. Brzydzisz się ukrami, ale jak ktoś po nich jedzie, bo ma tej pierdolonej swołoczy zwyczajnie dość, to wyzywasz od ruskich onuc? Pokrętna logika.

[ Dodano 2024-06-11, 14:44 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

To zabawne, jak wielu sadoli autentycznie wierzy, że na tym portalu siedzą jacyś Ukraińcy.



Proponuję bliżej przypatrzyć się działalności debili, którzy kolportują ich propagandę w dziale "wojna na Ukrainie". Właśnie dlatego usunąłem swoje poprzednie konto na tym portalu - ze względu na przyzwolenie na jej szerzenie. Z resztą to także zamierzam usunąć po zakończeniu dyskusji w tym temacie, bo brzydzę się zarówno ukrzymi dekownikami, jak i Polakami, którzy bezrefleksyjnie kopiują wypociny ich propagandy. Nie omieszkam podkreślić, że rucholami również się brzydzę, bo to dokładnie takie samo bydło jak ukry. Jedyna ich zaleta to fakt, że ich u nas tylu nie siedzi. Moim zdaniem cały eks ZSSR i sieroty po tym raku (może poza Bałtami), kwalifikują się do ucywilizowania, albo wymazania z mapy. Wystarczy popatrzyć, jak dzielnie gruzy konkurują z ukrami w sianiu zamętu w Polsce. I jak podobna jest mentalność tych dzikusów.
Zgłoś