18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
kris1978 2024-06-11, 15:03
nikt1982 napisał/a:

O popatrz - z trzecim zdaniem zdaniem Twojej wypowiedzi zgadzam się w stu procentach (poza deklaracją, że nie masz z tym bydłem nic wspólnego, bo tego na 100% stwierdzić nie potrafię). Jeśli dojdzie do wojny z rucholami, to dlatego i wtedy, kiedy banderystan padnie, a więc pośrednio z winy tych szczurów co siedzą tutaj. Brzydzisz się ukrami, ale jak ktoś po nich jedzie, bo ma tej pierdolonej swołoczy zwyczajnie dość, to wyzywasz od ruskich onuc? Pokrętna logika.
Proponuję bliżej przypatrzyć się działalności debili, którzy kolportują ich propagandę w dziale "wojna na Ukrainie". Właśnie dlatego usunąłem swoje poprzednie konto na tym portalu - ze względu na przyzwolenie na jej szerzenie. Z resztą to także zamierzam usunąć po zakończeniu dyskusji w tym temacie, bo brzydzę się zarówno ukrzymi dekownikami, jak i Polakami, którzy bezrefleksyjnie kopiują wypociny ich propagandy. Nie omieszkam podkreślić, że rucholami również się brzydzę, bo to dokładnie takie samo bydło jak ukry. Jedyna ich zaleta to fakt, że ich u nas tylu nie siedzi. Moim zdaniem cały eks ZSSR i sieroty po tym raku (może poza Bałtami), kwalifikują się do ucywilizowania, albo wymazania z mapy. Wystarczy popatrzyć, jak dzielnie gruzy konkurują z ukrami w sianiu zamętu w Polsce. I jak podobna jest mentalność tych dzikusów.



Polak patriota nigdy nic dobrego nie powie o ukrach. I nie pochwali kacapa który po nich jedzie.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-11, 17:02
kris1978 napisał/a:

Polak patriota nigdy nic dobrego nie powie o ukrach. I nie pochwali kacapa który po nich jedzie.



Z tym też się zgodzę. Problem polega na tym, że taki ze mnie kacap, jak z Ciebie obywatel Burkina Faso.
Zgłoś
Avatar
Vegeta13 2024-06-12, 6:50 1
Driver19cm napisał/a:

Raczej wyśmiewamy to, jak dzisiaj ludźmi można manipulować, jak wszyscy są podatni na ruską propagandę, jak szybko z pomocy, szacunku do narodu, ktory walczy za wartości demokracji, przechodzimy w nienawiść, jak można nam wszystko wmówić, jak osadzamy innych, bo jest tak wygodniej i prościej 😉
ps. Ale akurat z tymi reklamówkami, to całkiem serio. Osobiście się temu przyglądałem



xDD tobie też ładnie wmówili hahah banderowcy walczą za europejska DEMOKRACJE HA HA HA dobre sobie. Obydwie nacje sa siebie warte . Jedyny sposób na te kraje to Atomica i reszte co zostanie to spychami zepchać do oceanu
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-06-13, 4:25
@nikt1982: słuchaj to przecież nie Twoja wina że jesteś Kretynem.podstawa informacja jest taka że leży u Ciebie edukacja.Wolyn Bandera etc to skutek .Polacy sami sobie to zrobili albo inaczej Polska władza zrobiła to Polakom.ale Ty edukację skończyłeś z wyróżnieniem na poziomie 3 klasy podstawówki. U C8ebie jest tak.jak Polacy traktują ludzi jak szmaty ścierwo ludzi drugiej trzeciej kategorii to fajno. Ale jak jak upodleni przez kilkadziesiąt lat Ukraincy mówią stop i sprawdzam to ukry ty tępi ryju.zapoaznaj się z geneza to pogadamy.poczytaj o decyzjach i obietnicach Pilsudzkiego .o tym jak zamykał uniwersytety zamykał cerkwie wyganiał rdzennych ukraincow kozaków z Lwowa etc poczytaj o tulipanach czyli gwalconych i wieszanych młodych Ukrainkach za nogi którym falbany opadały na twarz. Przez Polskie wojsko.o pomorach polskich poczytaj.nastepnie wbij s9bie do łba że t9 nigdy historycznie cw9ku pierdolony nie był Polskie ziemię.
Kukt.Bandery istnieje ale nie z takich powodów jak myślisz. Ogarniasz w ogóle cw9ku jakie obywatelstwo miał Bandera? Kurwa co cwok. Duzo tu Was .za dużo.Bandera taki sam skurwysyn jak Pilsudzki. Wbij s9bie do łba. Książkę poczytaj albo podcastu posłuchaj. Bo w dupie byłeś i gowno widziałeś. Patrząc na ilość twoich wysrywow to Ty nieźle pierdoln8ety jesteś ergo tu nawet lekarz nie pomoże.mysisz kogoś nienanw8dzic a że jesteś glupi i ohranic9ny to łatwo jest Cie omamić i zmanipulować. TY nie jesteś za8ntwresowany prawda historią. Jesteś owieczka kirwa.dzizas co za ścierwo
Zgłoś
Avatar
Borsuk_00 2024-06-13, 8:37
no jeszcze powinien mu kopa zajebac miał okazję albo chuja połamać i podpalić
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-13, 13:44
Rajesh napisał/a:

@: słuchaj to przecież nie Twoja wina że jesteś Kretynem.podstawa informacja jest taka że leży u Ciebie edukacja.Wolyn Bandera etc to skutek .Polacy sami sobie to zrobili albo inaczej Polska władza zrobiła to Polakom.ale Ty edukację skończyłeś z wyróżnieniem na poziomie 3 klasy podstawówki. U C8ebie jest tak.jak Polacy traktują ludzi jak szmaty ścierwo ludzi drugiej trzeciej kategorii to fajno. Ale jak jak upodleni przez kilkadziesiąt lat Ukraincy mówią stop i sprawdzam to ukry ty tępi ryju.zapoaznaj się z geneza to pogadamy.poczytaj o decyzjach i obietnicach Pilsudzkiego .o tym jak zamykał uniwersytety zamykał cerkwie wyganiał rdzennych ukraincow kozaków z Lwowa etc poczytaj o tulipanach czyli gwalconych i wieszanych młodych Ukrainkach za nogi którym falbany opadały na twarz. Przez Polskie wojsko.o pomorach polskich poczytaj.nastepnie wbij s9bie do łba że t9 nigdy historycznie cw9ku pierdolony nie był Polskie ziemię.
Kukt.Bandery istnieje ale nie z takich powodów jak myślisz. Ogarniasz w ogóle cw9ku jakie obywatelstwo miał Bandera? Kurwa co cwok. Duzo tu Was .za dużo.Bandera taki sam skurwysyn jak Pilsudzki. Wbij s9bie do łba. Książkę poczytaj albo podcastu posłuchaj. Bo w dupie byłeś i gowno widziałeś. Patrząc na ilość twoich wysrywow to Ty nieźle pierdoln8ety jesteś ergo tu nawet lekarz nie pomoże.mysisz kogoś nienanw8dzic a że jesteś glupi i ohranic9ny to łatwo jest Cie omamić i zmanipulować. TY nie jesteś za8ntwresowany prawda historią. Jesteś owieczka kirwa.dzizas co za ścierwo



Mam się rozpłakać nad smutną historią Twoich smierdzących przodków, tłuku? To jest Polska - tu, jako cudzoziemiec szanujesz nawet najgorszego patusa, bo jesteś tylko gościem. A jak coś nie pasi, to wyjedź do Swojego kraju wprowadzać Swój porządek i Swoją wersję historii, obroń ojczyznę przed rucholami, zamiast tu strugać cwaniaka. Jesteście narodem prymitywnym, roszczeniowo nastawionym i macie zupełnie sprzeczne z jakąkolwiek obiektywną prawdą, niczym nieuzasadnione poczucie wyższości. Najbardziej bawi mnie to, jak szczekają właśnie takie tępe pizdeczki, zadekowane w Polsce. Zwykłe, pierdolone, nic nie warte szczury. Kolejna kwestia: naucz się pisać po polsku, bo widzę, że jak wchodzą emocje, to wychodzi z Ciebie brak znajomości tego języka. I historii. Śmieciu. Inna sprawa: wy się, kurwy, niczym mentalnie nie różnicie od rucholi. Jesteście dokładnie tak samo sprzedajni, bezsensownie okrutni i tępi. Przez 30 lat nic sensownego ze Swoim gównianym krajem nie zrobiliście, a teraz zwalacie się tutaj z gadką albo "ja poliak", albo "slawa ukrainu", żądając nie wiadomo czego. A jeśli, czego perspektywa mnie przeraża, jesteś Polakiem, to słuchaj, nikt nie broni Ci jechać do banderlandu bronić tego syfu zamiast tych upadlińskich szczurów, co tu siedzą zadowoleni.
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-06-13, 14:34
@nikt1982: prowadzenie jakiegokolwiek dyskursu z tobą niema sensu.usun konto.koncz Wasc. Wstydu sobie oszczędź. Na niepodważalne historyczne argumenty merytoryczn6ch kontrargumentów brak.
P.S. na takie ścierwo szkoda czasu na korekcje t9.
Każda nacja ma swoje ścierwo.i Ukraincy i Polacy.gratki za bycie przewodnikiem grupy numer zwei.fur deustchland kurwo.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-13, 16:30
Rajesh napisał/a:

@: prowadzenie jakiegokolwiek dyskursu z tobą niema sensu.usun konto.koncz Wasc. Wstydu sobie oszczędź. Na niepodważalne historyczne argumenty merytoryczn6ch kontrargumentów brak.
P.S. na takie ścierwo szkoda czasu na korekcje t9.
Każda nacja ma swoje ścierwo.i Ukraincy i Polacy.gratki za bycie przewodnikiem grupy numer zwei.fur deustchland kurwo.



O, argument ad personam Znak, że oponent czuje, że jego argumenty są gówno warte Źródła mi podaj, prymitywie. I nie jakieś ukrze wypociny, tylko jakąś poważną pracę naukową. A teraz w ramach pracy domowej odrób lekcję na temat: "Bunty ukrów w roku 1939". Ograniczony chamie. I wiesz co: zaczynam się zastanawiać nad tym, czy aby tego konta nie zachować, tylko po to, żeby wam cisnąć, szczury. Bo to się robi zabawne
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-06-14, 6:50
@nikt1982: ad personan Cwoku?Ja z tobą nie dyskutuje.Ja cie wyjaśniam. Stay in ur lane bitch.na dyskurs że Mną Cwoku to trzeba zasłużyć. A teraz grzecznie wypierdalaj. Poświeciłem ci około 8 minut. Znaj gest Pana
I doceń bo więcej nie dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-14, 15:10
Rajesh napisał/a:

@: ad personan Cwoku?Ja z tobą nie dyskutuje.Ja cie wyjaśniam. Stay in ur lane bitch.na dyskurs że Mną Cwoku to trzeba zasłużyć. A teraz grzecznie wypierdalaj. Poświeciłem ci około 8 minut. Znaj gest Pana
I doceń bo więcej nie dostaniesz.



Oj, boli dupka, boli ukrze Ja naprawdę nic od Ciebie nie chcę (no, może poza tym, żebyś wrócił do Swojego śmierdzącego kraju) - ot mam Ci ochotę pocisnąć. No chyba, że jesteś po prostu głupim Polakiem - wtedy będę Ci cisnął jeszcze bardziej, bo na nic innego nie zasługujesz Zycie nauczyło mnie nie przejmować się opinią bezwartościowych śmieci Twojego pokroju, także tego ...
Zgłoś
Avatar
xxxbastrado122 2024-06-14, 16:15
Jebać równiutko ukrainę i ruskich tak samo, a teraz skończcie te wypociny.
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-14, 21:11 1
xxxbastrado122 napisał/a:

Jebać równiutko ukrainę i ruskich tak samo, a teraz skończcie te wypociny.



Popieram tą tezę w 100% - tylko odnośnie wcześniejszego interlokutora - albo jest ukrem, albo jest zwyczajnie głupi, a głupoty nie trawię, z resztą ukrów też
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-06-16, 15:20
nikt1982 napisał/a:

Popieram tą tezę w 100% - tylko odnośnie wcześniejszego interlokutora - albo jest ukrem, albo jest zwyczajnie głupi, a głupoty nie trawię, z resztą ukrów też



A ja nie trawię prawilnych sebastianków twojego pokroju, którzy przeczą sami sobie. Nie trawisz głupoty, ale założyłeś konto tylko po to aby wypisywać swoje patridiotyczne farmazony, co jak najbardziej jest przejawem owej głupoty..
Zgłoś