18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Pedator 2024-06-09, 19:41 59
I bardzo dobrze. Kopa w ryj i na kwadrat.
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2024-06-09, 19:52 5
Patus nie patus głodny Polak zawsze wkurwiony
Zgłoś
Avatar
jawox 2024-06-09, 19:53 11
Patus napinacz - pięknie wyjaśniony.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-06-09, 20:19 1
A mógł sobie wsadzić w dupe i dopiero mu dać
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-09, 20:28 20
Czy tylko my z "baronturbina" widzimy na tym portalu co się dzieje ? Znowu Ukrainiec

U mnie na osiedlu Ukraińcy wieczorami łapią świeże powietrze do reklamówek, następnie ładują to na busy i pod osłoną nocy wywożą busami do siebie na Ukrainę

Ostatnio tyle powietrza zabrali, że w nocy ludzie spać na osiedlu nie potrafili, bo tak duszno się zrobiło
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-06-09, 20:46 13
Driver19cm napisał/a:

Czy tylko my z "baronturbina" widzimy na tym portalu co się dzieje ? Znowu Ukrainiec
U mnie na osiedlu Ukraińcy wieczorami łapią świeże powietrze do reklamówek, następnie ładują to na busy i pod osłoną nocy wywożą busami do siebie na Ukrainę
Ostatnio tyle powietrza zabrali, że w nocy ludzie spać na osiedlu nie potrafili, bo tak duszno się zrobiło



Widać tyle, że jebiecie te same nieśmieszne głupoty jak płatne trolle, jakby sadol był sirjus byznez. To przygnębiające jak oglądanie porozcinanych kutasów.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-09, 20:57 14
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Widać tyle, że jebiecie te same nieśmieszne głupoty jak płatne trolle, jakby sadol był sirjus byznez. To przygnębiające jak oglądanie porozcinanych kutasów.



Raczej wyśmiewamy to, jak dzisiaj ludźmi można manipulować, jak wszyscy są podatni na ruską propagandę, jak szybko z pomocy, szacunku do narodu, ktory walczy za wartości demokracji, przechodzimy w nienawiść, jak można nam wszystko wmówić, jak osadzamy innych, bo jest tak wygodniej i prościej 😉

ps. Ale akurat z tymi reklamówkami, to całkiem serio. Osobiście się temu przyglądałem
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-06-09, 21:19 11
Driver19cm napisał/a:

Raczej wyśmiewamy to, jak dzisiaj ludźmi można manipulować, jak wszyscy są podatni na ruską propagandę, jak szybko z pomocy, szacunku do narodu, ktory walczy za wartości demokracji, przechodzimy w nienawiść, jak można nam wszystko wmówić, jak osadzamy innych, bo jest tak wygodniej i prościej 😉
ps. Ale akurat z tymi reklamówkami, to całkiem serio. Osobiście się temu przyglądałem



Czy Ty Sobie typie kpisz? Pluć na ukrów w wieku poborowym, co uciekli ze swojego kraju jak szczury. Ten patus jest lepszy od was. Hatfuuuuuuu. Tak, założyłem konto specjalnie po to, żeby wam sprzedać ten przekaz. Ruska propaganda? Wy Sobie tu, śmiecie, ukrzą siejecie. I co, to jedyna słuszna? Mam cichą nadzieję, że was pedałki rzeczywiście w kamasze wezmą.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-09, 21:22 5
Wyjątkowo stanę po stronie ukra....
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2024-06-09, 21:24
jeszcze pięknie głosem Spejsona wyrażone, nie ma takiego bicia kurwa raz dwa trzy co to ty kurwa mać robisz co?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-09, 21:37 9
nikt1982 napisał/a:

Czy Ty Sobie typie kpisz? Pluć na ukrów w wieku poborowym, co uciekli ze swojego kraju jak szczury. Ten patus jest lepszy od was. Hatfuuuuuuu. Tak, założyłem konto specjalnie po to, żeby wam sprzedać ten przekaz. Ruska propaganda? Wy Sobie tu, śmiecie, ukrzą siejecie. I co, to jedyna słuszna? Mam cichą nadzieję, że was pedałki rzeczywiście w kamasze wezmą.



Założyłeś konto, bo jesteś ruskim trollem
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-09, 21:46 5
Driver19cm napisał/a:

następnie ładują to na busy i pod osłoną nocy wywożą busami do siebie na Ukrainę



Tak naprawdę, to chodzi o reklamówki. One nie wracają do nas, tylko zasilają ich gospodarkę. Dlatego teraz musimy płacić za reklamówki, a oni mają je za darmo.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-09, 21:54 2
Tu się patusowi należało kurwa tak to se może do konkubiny polecieć
Zgłoś
Avatar
b................e 2024-06-10, 1:06 9
nikt1982 napisał/a:

Czy Ty Sobie typie kpisz? Pluć na ukrów w wieku poborowym, co uciekli ze swojego kraju jak szczury. Ten patus jest lepszy od was. Hatfuuuuuuu. Tak, założyłem konto specjalnie po to, żeby wam sprzedać ten przekaz. Ruska propaganda? Wy Sobie tu, śmiecie, ukrzą siejecie. I co, to jedyna słuszna? Mam cichą nadzieję, że was pedałki rzeczywiście w kamasze wezmą.



ja tam bije brawo za ukraincow co uciekli , przynajmniej nie umieraja za politykow. Tylko maja normalne życie. Jeszcze jak by ci politycy wysylali swoje dzieci czy rodzinny to wtedy bym też plul na uciekinierów z frontu. Ale po chuj elektryk ma umierac za oligarche czy posła . Przestalem byc patriota w momencie jak mialem 19 lat i zarejestrowałem sie w urzedzie pracy i mi panstwo zaproponowalo staz za 800 zlotych na budowie a jak odmowilem to wyjebali zebym ubezp;ieczenia nie miał
Zgłoś