18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Pech motozwieracza
~Velture • Wczoraj 12:24
Najpierw ujęcie z perspektywy moto a potem kamerka z auta.

Komentarze zostawiam wam

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Flodzia Wczoraj 12:29 17
Zgłoś
Avatar
JestemNajlepszy Wczoraj 12:30 21
Jeden ślepa pała, a drugi zapi3rdala w zabudowanym.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT Wczoraj 12:32 7
JestemNajlepszy napisał/a:

Jeden ślepa pała, a drugi zapi3rdala w zabudowanym.



A ja tam nie rozumiem pojebanego przepisu o zachowaniu ostrożności. Miasto, podwójna ciągła. Dla mnie 100% wina pedała na motorze.

[ Dodano: 2024-10-21, 12:33 ]
Bez kierunku, z prawej krawędzi swojego pasa nagle z dupy wyjeżdża.
Zgłoś
Avatar
darek1234 Wczoraj 12:34 31
BambiPMT napisał/a:

A ja tam nie rozumiem pojebanego przepisu o zachowaniu ostrożności. Miasto, podwójna ciągła. Dla mnie 100% wina pedała na motorze.
Bez kierunku, z prawej krawędzi swojego pasa nagle z dupy wyjeżdża.



Nie ma podwójnej ciągłej. Wina samochodziarza, bo skręca z drugiego pasa
Zgłoś
Avatar
BambiPMT Wczoraj 12:36 7
darek1234 napisał/a:

Nie ma podwójnej ciągłej. Wina samochodziarza, bo skręca z drugiego pasa



Ty kurwa albo okulary kup, albo obejrzyj dobry film.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 12:39 9
Tak zapierdalał, nie więcej jak 60km/h... Znak poziomy P-8b umieszczany jest co 15m. Czas przejazdu tej odległości to ok 1sek, przy prędkości 1sek / 15m to daje 54km/h. Poza tym co z tego jakby zapierdalał? Mamy się dostosowywać do ułomności innych?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
darek1234 Wczoraj 12:40 9
BambiPMT napisał/a:

Ty kurwa albo okulary kup, albo obejrzyj dobry film.



W miejscu gdzie gość skręca nie ma podwójnej ciągłej. Sam kup okulary. Powtórzę: wina skręcającego, a mandat należy się również motopipie
Zgłoś
Avatar
BambiPMT Wczoraj 12:42 2
darek1234 napisał/a:

W miejscu gdzie gość skręca nie ma podwójnej ciągłej. Sam kup okulary. Powtórzę: wina skręcającego, a mandat należy się również motopipie



Kurwa w tym jednym drobnym miejscu, w którym skręt w lewo robisz. Motor chciał opuścić i wrócić na pas na podwójnej ciągłej.

[ Dodano 2024-10-21, 12:43 ]
Zjechał do lewej krawędzi w ostatniej chwili. W lewym lusterku go nie było widać.
Zgłoś
Avatar
darek1234 Wczoraj 12:46 6
BambiPMT napisał/a:

Kurwa w tym jednym drobnym miejscu, w którym skręt w lewo robisz. Motor chciał opuścić i wrócić na pas na podwójnej ciągłej.
Zjechał do lewej krawędzi w ostatniej chwili. W lewym lusterku go nie było widać.



Słuchaj: albo się doucz, albo nie wyjeżdżaj na drogi publiczne. Motopipa zareagował na manewr skręcającego kierowcy, a to że zapierdalał to inna sprawa
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 12:47 2
BambiPMT napisał/a:

Kurwa w tym jednym drobnym miejscu, w którym skręt w lewo robisz. Motor chciał opuścić i wrócić na pas na podwójnej ciągłej.
Zjechał do lewej krawędzi w ostatniej chwili. W lewym lusterku go nie było widać.



Ty kurwa jakiś inny film masz? Motopipa od początku była bliżej lewej, a ślepy w samochodzie stał kurwa w poprzek ulicy to co on kurwa mógł widzieć we wstecznym lusterku? Krowy na polu?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT Wczoraj 12:58 6
darek1234 napisał/a:

Słuchaj: albo się doucz, albo nie wyjeżdżaj na drogi publiczne. Motopipa zareagował na manewr skręcającego kierowcy, a to że zapierdalał to inna sprawa



Nie wiem czy masz prawko. Ale jak jedziesz za kimś i on skręca, to zwalniasz i pozwalasz mu na to.
Widać że z was kryptopedały, tak swojej cioty bronicie. Zawsze, bezwzględnie powinna być wina tych pedałów na motorach.
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja Wczoraj 13:04 10
Jak widać, zdania ekspertów są podzielone.

______________

Cześć. Szukam tutaj koleżanek i kolegów.
Zgłoś
Avatar
Dżepetto Wczoraj 13:10
Przynajmniej wyzdrowiał 😂
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel Wczoraj 13:13 1
BambiPMT napisał/a:

Nie wiem czy masz prawko. Ale jak jedziesz za kimś i on skręca, to zwalniasz i pozwalasz mu na to.
Widać że z was kryptopedały, tak swojej cioty bronicie. Zawsze, bezwzględnie powinna być wina tych pedałów na motorach.



🍺
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów