18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Aaltonen 2024-07-07, 8:26 4
Jak coś się głupiego odpierdala na drodze to 4/5 przypadków jest to kobieta.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 8:32 3
Aaltonen napisał/a:

Jak coś się głupiego odpierdala na drodze to 4/5 przypadków jest to kobieta.


Albo szczyl w 20 letnim BMW.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-07, 8:54 2
Kriski napisał/a:

Motopizdeusz długo się na tę skodę czaił.



To skoda czaiła się na motopizdę. Paczaj jak długo czekała aby go dobrze trafić.
Zgłoś
Avatar
MDR 2024-07-07, 9:03 5
Wiele lat temu, jak robiłem prawo jazdy, instruktor powiedział mi coś takiego: "Zapamiętaj bardzo ważną rzecz, jak zobaczysz za kierownicą kogoś z długimi włosami, to weź na poprawkę że ona może odpierdolić na tej drodze cokolwiek".
Zgłoś
Avatar
BazantSzary 2024-07-07, 9:07 4
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Zapierdalał i to go zabiło. Jakby jechał normalnie, to szanse na przeżycie by miał w chuj większe. Proste



Wiesz, że gdyby uderzył z prędkością 60km/h to uderzenie było by porównywalne do upadku z czwartego piętra? Tutaj dobrze, że górą poleciał.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-07, 9:21
jebaniutka jak wyszła i na szybko oceniała uszkodzenia swojego samochodu
Zgłoś
Avatar
Spasticink 2024-07-07, 10:05 1
Motopipka mogła szybciej zapierdalać, na pewno by wtedy kierowca Skody zdążył zauwazyć
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-07-07, 10:19 2
RobsoN napisał/a:

Zainpociłeś mi swoją inteligencją… jakby głupia pizda ustąpiła mu pierwszeństwa, to też by żył. Uwielbiam pierdolenie takie.



Jak można ustąpić NIEUSTĘPLIWEMU ?

[ Dodano: 2024-07-07, 10:21 ]
Spasticink napisał/a:

Motopipka mogła szybciej zapierdalać, na pewno by wtedy kierowca Skody zdążył zauwazyć



Nie dociera miałem takie sytuacje , nie jesteś wstanie zauważyć .. tylko słyszysz a on już pod Kostrzynem ..
Zgłoś
Avatar
motyliano91 2024-07-07, 10:28
Idealnie wyczekała
Zgłoś
Avatar
rowertdh 2024-07-07, 10:29 1
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Zapierdalał i to go zabiło. Jakby jechał normalnie, to szanse na przeżycie by miał w chuj większe. Proste


Tłumaczenie prawdziwe choć wyjątkowo stronnicze... Można tak samo powiedzieć że gdybya ślepa baba z prawkiem zdanym za 15 x bo w końcu pomyliła drążek zmiany biegów z drążkiem egzaminatora jechała jak należy to by się nic nie stało. Prawda jest taka że oboje są winni. On zwiększył ryzyko i konsekwencje wystąpienia tego typu sytuacji, a ona nie ustapila pierwszenstwa I chlopa skasowala.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-07-07, 10:33 6
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Zapierdalał i to go zabiło. Jakby jechał normalnie, to szanse na przeżycie by miał w chuj większe. Proste



Po co takie gdybanie. Równie dobrze można by gdybać, że jakby jechał wolniej to nie przeleciałby nad maską tylko wbił się prosto w słupek B lub C Wypadek spowodował chuj z cycami i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-07-07, 10:33 1
Wina motocyklisty od tego są ograniczenia prędkości.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-07, 10:36 4
misiekdiablo1 napisał/a:

Pechowa Škoda



Pecha miał motocyklista. Trafił na babę za kierownicą...
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-07-07, 10:38 5
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Zapierdalał i to go zabiło. Jakby jechał normalnie, to szanse na przeżycie by miał w chuj większe. Proste



Tak ale zabiła go ta glupia baba.
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-07-07, 11:07 4
Kobiety są najgorszymi kierowcami. Myśla że jak mają auto, i jadą to są królewnami, i jej przepisy nie obowiązują. Facet zawsze przepuści mnie na pasa. A kobieta nie jedzie, i nie patrzy. Czy ktoś idzię.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie