18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Heliar 2024-07-07, 11:10 3
Spasticink napisał/a:

Motopipka mogła szybciej zapierdalać, na pewno by wtedy kierowca Skody zdążył zauwazyć



Panie władzo, ale teściowa sama wlazła pod lufę, ja tylko w powietrze chciałem, to jej wina. Tłumaczenie typowego przegrywa.

Edit: jadę po kolei i teraz dopiero obejrzałem, ale na podsumowanie tego filmu najlepiej się nadaje.

sadistic.pl/nerwowy-kierowca-vt594580.htm
Zgłoś
Avatar
twójstary1969 2024-07-07, 11:15 4
Seligos napisał/a:

Fakt gościu zapierdala ..... ale za długo jeżdżę po drogach żeby uznać to za element dominujący. Kobieta za kółkiem powinna dostawać dodatkowe psychotesty. Jestem bardziej niż pewien że w aucie albo na telefonie albo w słuchawkach (największe skurwysyństwo jakie widzę to kierowca który prowadzi dynamicznie samochód i kurwa słuchawki na uszach). Niestety w kwestiach krzywych akcji na drogach , kobiety są absolutnymi dominatorkami. I zawsze zdziwiony zółw "ale co sie stało ??"



Potwierdzam. Jako Motocyklista (czy może dla części ortodoksyjnych sadoli- motopizdeusz, motocipka etc. etc. jak tam chcecie) Mam takich akcji więcej.99% Wymuszeń drogowych wobec mnie to oczywiście Baby .Akcje typu nieustąpienie pierwszeństwa-wyjechanie z podporządkowanej, niezatrzymanie się na Stopie i późniejsze wymuszenie-to powszechność i oczywiście tłumaczenia typu ''Bo ja pana nie widziałam'' albo inne teksty po których masz ochotę zapakować głupiej kurwie chuja do mordy, żeby była cicho. Żeby nie było-większość z tych akcji dzieje się w terenie zabudowanym 50 na Godzinę a czasami nawet mniej ze względu na duży ruch na drogach - BTW.nie mam przecinaka i preferuję jazdę typu ''Chillout'' więc teksty o tym ,że to dlatego, że zapierdalam proszę sobie odpuścić . No i przypadki ''Królowych lewego pasa''-raczej nie wymaga tłumaczenia. Jeszcze od siebie dodam sytuacje w której zatrzymałem się na strzałce, zaczęło się trąbienie ,a jak spojrzałem w lusterko to akurat Babiszon za kółkiem dostał ataku furii wymachując łapskami jak małpa w ZOO rzucająca gównem,''bO pRzEcIeŻ StRzAłKa tO TaK JaKbY ZiElOnE''. (Dla tych co nie wiedzieli-gratuluje ,ale trzeba się ''zatrzymać i rozejrzeć'' inaczej traktowane to jest jako przejazd na czerwonym i mandacik-100-500zł i 6-15 punktów). Tak wiem ,że zrobił sie z tego Jebany elaborat ,ale gdzieś trzeba było wylać swoje gorzkie żale. Pozdrawiam Sadoli
Zgłoś
Avatar
sartax 2024-07-07, 11:22 1
Babka włączając się do ruchu wymusiła pierwszeństwo!
Fakt gościu zapierdalał, ale możliwe że taki limit prędkości tam jest.
Gdyby babka miała więcej IQ niż robak to motocyklista by żył.
Teraz pozostanie JEJ mam nadzieje ZAKAZ prowadzenia pojazdu (troche gruba jest wiec wyujdzie na zdrowie) i odszkodowanie/renta dla rodziny zabitego.
Zgłoś
Avatar
Antyrion 2024-07-07, 12:31
blachopizda
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-07, 12:47
Mógł bardziej zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-07-07, 14:34 1
No, dlatego baby nadają siętylko do mycia garów.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-07, 15:28
Podobno nic mu się nie stało i potem wzięli ślub.
Zgłoś
Avatar
Nilfgardczyk 2024-07-07, 21:34
RobsoN napisał/a:

Zainpociłeś mi swoją inteligencją… jakby głupia pizda ustąpiła mu pierwszeństwa, to też by żył. Uwielbiam pierdolenie takie.



A ja uwielbiam podwójne standardy... Zapierdalać można, a zagapić się nie.
Zgłoś
Avatar
AlexUnder 2024-07-07, 22:04
RobsoN napisał/a:

Zainpociłeś mi swoją inteligencją… jakby głupia pizda ustąpiła mu pierwszeństwa, to też by żył. Uwielbiam pierdolenie takie.



Widzisz jełopie, po to są przepisy. Kierowcy są różni, mistrz prostej, weekendowy kapelusznik, 80 letni dziadzio ledwo ogarniający rzeczywistość i blond dziunia nie potrafiąca ocenić prędkości ścigacza mknącego z naddźwiękową. Są i inne przypadki i KAŻDY ma prawo poruszać się po publicznych drogach na takich samych zasadach. Nie stosujesz się do zasad - twoja wina.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-07-07, 22:47
Za to salto motorale jest piwko
Zgłoś
Avatar
Steq 2024-07-07, 22:52 2
RobsoN napisał/a:

Zainpociłeś mi swoją inteligencją… jakby głupia pizda ustąpiła mu pierwszeństwa, to też by żył. Uwielbiam pierdolenie takie.



Po to są ograniczenia prędkości, żeby kierowcy wiedzieli jakiej maksymalnej prędkości mogą sie spodziewać na danej drodze. Nie tak łatwo ocenić prędkość, gdy ktoś sunie wprost na ciebie i przekracza ją dwu-trzykrotnie . Ale tutaj wygląda jakby na ten moto bezczelnie polowała
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-07-07, 23:46 1
Eetam.
Cos mi się zdaje że jakby motopizdy tak nie zapierdalały to liczba śmiertelnych wypadków z ich udziałem spadła by o połowę.
...
No ale im się zawsze śpieszy.
Tak tak wiem że wina baby że wyjechała.
Sęk w tym skoro ta droga ma zaprojektowane skrzyżowanie, to pewnie jest one zaprojektowane dla prędkości około 90 km/h
Czyli np masz 100 m na zauważenie czy ktoś się zbliża.
Jak taka pizda na motorze robi 180 km/h to trzeba by mieś ze 300 ... bo patrzysz w lewo.... czysto, patrzysz w prawo.. .czysto...
ruszasz.... i kurwa "kliknij w pajacyka" się kręci nad maską.
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-07-08, 0:19
[ Dodano 2024-07-08, 00:21 ]
RobsoN napisał/a:

Zainpociłeś mi swoją inteligencją… jakby głupia pizda ustąpiła mu pierwszeństwa, to też by żył. Uwielbiam pierdolenie takie.



Pierdolisz to ty teraz stronniczo głupoty. Baba winna, motoryniarz sam sobie bat na dupę ukręcił.

[ Dodano 2024-07-08, 00:23 ]
juderaus napisał/a:

Po co takie gdybanie. Równie dobrze można by gdybać, że jakby jechał wolniej to nie przeleciałby nad maską tylko wbił się prosto w słupek B lub C Wypadek spowodował chuj z cycami i tyle w temacie.



Ile już takich akcji było, co motoryniarze zakurwiali po 200 w mieście a potem mielonka zostawała XD
Gdzieś napisałem, że baba jest bez winy? Ona wymusiła, on sobie sam bat na dupę nakręcił manetką.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-08, 9:53
Ona chyba do tej pory nie ogarnęła co się odjebało
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-07-08, 11:09
Nilfgardczyk napisał/a:

A ja uwielbiam podwójne standardy... Zapierdalać można, a zagapić się nie.



Podwójne standardy to są takie że ona dostanie dużo niższą karę niż w analogicznej sytuacji mężczyzna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie