18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pejsy
Tigron • 2013-12-27, 12:34
Siedzi trzech rabinow i dyskutują, co zrobic by zydki nie bzykaly sie przed slubem.

- Powiedzmy, że nie można się golić! - mowi pierwszy. - Malo kobiet chciałoby pocałować takiego brodacza.

- Dobre, dobre! ale znajdą się takie, które uznają ich za męskich. Trzeba jeszcze coś dorzucić! - odparł drugi.

- To powiedzmy, że co tydzień w szabas trzeba najeść się do syta i pić alkohol bez umiaru! Będą wtedy grubi co obniży ich samoocenę i nie poderwą żadnej laski!

- Niezłe! Lecz wciąż się znajdzie 1% kobiet, które lubią spaślaków. Trzeba jeszcze coś wykombinować.

- Ja wiem! - odparł trzeci kręcąc włosy przy uchu.

I tak powstały pejsy u żydów. Bo żadna laska nie poleci na pejsy.



Swoją drogą zastanówcie się który żyd wstaje rano podchodzi do lustra i mówi:
- Ale jestem zajebisty!
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-12-27, 12:43 7
Tigron napisał/a:

I tak powstały pejsy u żydów. Bo żadna laska nie poleci na pejsy.



Pamiętaj, że żydy mają pierdyliard sztuczek na to jak poderwać sobie stado laseczek, hyh

Zgłoś
Avatar
Lędźwiowy 2013-12-27, 12:53 3
rudy, ślepy, piegowaty żyd

CCC combo
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-27, 12:55
Drwalu, Żydzi są bogaci a 90% panienek samo to wystarczy żeby rozłożyły nogi
Zgłoś
Avatar
Qbiini 2013-12-27, 15:12
"Swoją drogą zastanówcie się który żyd wstaje rano podchodzi do lustra i mówi:
- Ale jestem zajebisty!"

A nasi decydenci?
Zgłoś
Avatar
Tigron 2013-12-27, 15:23
Przez niemal rok pracowalem u zydkow i wiem, ze pomimo swoich pieniedzy to strasznie zakompleksione sukinsyny. Ci bogatsi - jak najbardziej mają zajebiste żydóweczki z najwyższych półek, ale zdziwilibyście sie ilu jest biedaków! Po małżeństwie tato sobie naruch*ł 11scie młodych i nie jest w stanie ich wyżywić. A ani to ładne, ani bogate więc nie porucha sobie panienek bo mama mu karze pejsy nosić.
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2013-12-27, 16:33
Lędźwiowy napisał/a:

rudy, ślepy, piegowaty żyd

CCC combo



zapomniałeś dodać, że gruby i z krzywymi zębami teraz to dopiero przejebane
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-12-27, 19:46
taaa żyd nie chodzi do lustra. Patrzy na wyciąg z konta i mówi ze jest zajebisty.
Zgłoś
Avatar
slawek361 2013-12-28, 13:31 4
Ja pierdole, na Harda z tym zdjęciem do działu fekalia ;/
Zgłoś
Avatar
j................3 2013-12-28, 13:45
Pewnie jakiś obrzydliwie bogaty albo będący politykiem pełno takich w TVN na wizji i zarządzie
Zgłoś
Avatar
konował 2013-12-28, 14:03
I taka ruda kurwa żydowska śmie twierdzić że jest lepsza od kogoś ??? Nóż się w kieszeni otwiera.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2013-12-28, 16:31
No to prawie sukces...
Wystarczy żeby jeszcze był czarny i żeby był gejem... w stanach dostanie każdą robotę....
Zgłoś
Avatar
michal2000 2013-12-28, 16:38
Mówicie o żydach co chcecie ale kurwa chciałbym, żeby Polacy byli dla siebie tacy jacy są dla siebie żydzi. Każdy żyd na całym świecie nie ważne skąd by pochodził na pierwszym miejscu zawsze stawia Izrael i innych żydów. A jak jakiś żyd potrzebuje pomocy to ją zawsze znajdzie u innego żyda. Jak myślicie, dlaczego tylu żydów odniosło sukces? Jakim cudem udało im się zajebać ziemie Palestyńczykom i zbudować swoje Państwo? A Polaczki ledwo przekroczą Polską granicę i już zapominają, że są Polakami.

Tymczasem Polak Polakowi zawsze będzie wilkiem.

PS. Kiedyś jak byłem w górach syn właścicielki pensjonatu wyjeżdżał do USA i znajomi dali mu radę: "Nie zadawaj się z Polakami bo źle na tym wyjdziesz. Nigdy nie szukaj pracy u Polaków, nie rób interesów z Polakami i nie proś o pomoc Polaków".
Zgłoś
Avatar
L................R 2013-12-28, 17:18
wstaw ktoś gida/obrzek z drop the pejs
Zgłoś
Avatar
Revolver 2013-12-28, 17:22
Tigron napisał/a:

Swoją drogą zastanówcie się który żyd wstaje rano podchodzi do lustra i mówi:
- Ale jestem zajebisty!


Tusk.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie