18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Może nikt tu nie ginie a film aż prosi się o kosz za epicką muzyke czy brak sadystycznej treści aczkolwiek pokazuje on właśnie naszego ducha do walki, zapału Narodowego jaki żywimy do kibicowania i do sportu w którym sami odnosimy wielkie sukcesy, chociażby w siatkówce

Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-07-09, 18:49
No Polaczki można fapować
Zgłoś
Avatar
tribal216 2012-07-09, 18:50 4
od 2:50 jest najlepsze podsumowanie całego tego euro
Zgłoś
Avatar
Cebe 2012-07-09, 19:00 25
Mimo tego, że nam nie poszło, w nożną jesteśmy słabi, to każdy nasz mecz był czymś wielkim, ta atmosfera. Oglądając ten filmik... ciary na całym ciele.
Zgłoś
Avatar
wiktor4024 2012-07-09, 19:42
Cebe napisał/a:

Mimo tego, że nam nie poszło, w nożną jesteśmy słabi, to każdy nasz mecz był czymś wielkim, ta atmosfera. Oglądając ten filmik... ciary na całym ciele.



Gdybys byl Hiszpanem to chyba bys sie zesral ze szczescia.
Zgłoś
Avatar
Alik 2012-07-09, 20:24 8
Oj tam pierdolicie smuty. Ja do polskiej reprezentacji podchodziłem bardzo sceptycznie. Ale powiem szczerze ze jestem w szoku chłopaki naprawdę ładnie grali i nie pierdolcie, że nie, bo z taką grą powinniśmy wyjść z grupy. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia.
Zgłoś
Avatar
tribal216 2012-07-09, 20:50 3
up
huj że ładnie grali jak przejebali całe to euro i skończyli jako najgorsi ze wszystkich. a szczęścia to zabrakło grekom żeby nas totalnie upokorzyć. też z nadziejami patrzyłem na to wszystko ale po prostu się strasznie rozczarowałem. jak i reszta narodu pewnie
Zgłoś
Avatar
tommy30 2012-07-09, 21:42
Miało być tak pięknie,a skończyło się kurwa jak zawsze..Jebać pzpn!!!
Zgłoś
Avatar
hosemorales 2012-07-10, 1:12
PZPN, PZPN jebać jebać PZPN !!!!!
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-07-10, 12:24 1
A i tak Rosja największym przegranym naszej grupy, więc nie chrzańcie. BTW: za to siatkarze to mistrzostwo galaktyki i okolic.
Zgłoś
Avatar
farfaraway 2012-07-10, 17:14
Ale to już było i nie wróci więcej... a można było!!!
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-07-10, 20:00 6
Alik napisał/a:

Oj tam pierdolicie smuty. Ja do polskiej reprezentacji podchodziłem bardzo sceptycznie. Ale powiem szczerze ze jestem w szoku chłopaki naprawdę ładnie grali i nie pierdolcie, że nie, bo z taką grą powinniśmy wyjść z grupy. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia.



No rozjebałeś system. Ładnie grali ? Tą bezradność nazywasz ładną grą ? Nasz zespół grał tragicznie, choć było kilka dobrych momentów. Wytlumacz mi skoro grali tak ładnie to czemu zajęli ostatnie miejsce w najsłabszej grupie ? Szczęscie mówisz ? Szczęścia to może zabraknąć przy strzale karnego a nie przy kurwa 3 meczach. Po chuj ich usprawiedliwiacie na siłe ?. Zjebali, grali chujowo i tyle, stało się. Po co na czarne mówić białe....
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-07-10, 20:00
proteusx,
Cytat:

pokazuje on właśnie naszego ducha do walki



Duch walki objawiający się w dopingowaniu, a nie w samej walce... Mógłbym prosić o wytłumaczenie? W dopingowaniu to się objawia raczej wsparcie dla "swojej" drużyny moim zdaniem.
Zgłoś
Avatar
piernik666 2012-07-10, 20:07 1
Alik napisał/a:

Oj tam pierdolicie smuty. Ja do polskiej reprezentacji podchodziłem bardzo sceptycznie. Ale powiem szczerze ze jestem w szoku chłopaki naprawdę ładnie grali i nie pierdolcie, że nie, bo z taką grą powinniśmy wyjść z grupy. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia.



sory Ty pewny jestes ze ogladales te same EURO co reszta kraju? Polacy ladnie grali przez pierwsze 20-40min kazdego meczu a pozniej to totalna klapa co pokazali... strasznie duzo osob spiewalo nic sie nie stalo.. wlasnie ze sie kurwa stalo polacy zjebali to tak koncertowo ze masakra.... nie rozumiem czemu dalej sie tak jaracie tym mnie osobiscie wkurwilo ze pilkarze wzieli ta wyplate... powinni oddac ja na jakas szkolke dla mlodzierzy albo zainwestowac w sprzet dla najbardziej potrzebujacych klubow... otworzcie oczy polska pilka jest na fatalnym poziomie a teraz jak jeszcze fornalik zostal trenerem to ja pierdole nie chce ogladac nastepnych porazek....
Zgłoś
Avatar
furion 2012-07-10, 20:09
Naród zajebisty, tylko PZPN chujowy.... :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie