18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
banerr 2024-01-05, 19:30 2
Murzynowo europejskie. Kilka ton napalmu i teren odkażony.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-05, 19:45 16
banerr napisał/a:

Murzynowo europejskie. Kilka ton napalmu i teren odkażony.



Napalm to trzeba zrzucić na parlament jewroPejski i na Davos w trakcie zjazdu skurwysynów.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-05, 20:06 15
GeorgeHarvey1 napisał/a:


Piękno Nigerii
Niedługo też w Polsce



Mam nadzeję że wszystkie jebaćpisy już się doczekać nowych obywateli nie mogą... zaproszą ich do swoich domów, do swoich żon, córek , dzieci...

A zawsze kończy się tak samo, przykłady mamy na codzień na Sadolu z Niemiec, Francjii, Anglii, Hiszpanii.Jak widać jebaćpisy tez chca tego w Polsce...

Zgłoś
Avatar
ThunderZ 2024-01-05, 20:23 1
co oni tacy spokojni ? myslalem, że beda palić kogoś w oponie
Zgłoś
Avatar
cavern69 2024-01-05, 20:33 6
ThunderZ napisał/a:

co oni tacy spokojni ? myslalem, że beda palić kogoś w oponie



Bo biały Pan ich pilnuje - to gospodarstwo, nie enklawa
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-01-05, 21:24 5
Już wiem co znaczy określenie "polaczki". Wystarczy poczytać wyżej
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-05, 21:36 16
darek1234 napisał/a:

Już wiem co znaczy określenie "polaczki". Wystarczy poczytać wyżej



Bo do tej pory znałeś tylko określenie w swoim języku "paliaki". Prawie 10 lat w Polsce i jeszcze się uczysz.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-01-05, 21:51 4
motylekwbrzuchu napisał/a:

Bo do tej pory znałeś tylko określenie w swoim języku "paliaki". Prawie 10 lat w Polsce i jeszcze się uczysz.



Nie znam języka "paliaki", wiem, że tak mówią w twoich stronach. Pewnie ci głupio jak się czasem wyrwie w kasie w Biedrze, co? Nie przejmuj się, może się kiedyś wyuczysz.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Napalm to trzeba zrzucić na parlament jewroPejski i na Davos w trakcie zjazdu skurwysynów.



Źle ci, że dzięki prawu unijnemu, podlaskie krowy nie powinny być ujebane błotem i gównem? Nie ukrywam, że byłem w twoich stronach 6 lat temu w ramach delegacji i - niestety - prawo unijne tam nie działa, krowy nadal ujebane gównem i błotem, więc co ci się nie podoba?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-05, 21:59 13
darek1234 napisał/a:

Źle ci, że dzięki prawu unijnemu, podlaskie krowy nie powinny być ujebane błotem i gównem? Nie ukrywam, że byłem w twoich stronach 6 lat temu w ramach delegacji i - niestety - prawo unijne tam nie działa, krowy nadal ujebane gównem i błotem, więc co ci się nie podoba?



Musieli ci na tym Podlasiu porządnie obić banderowski baniak, że masz taki uraz

I dobrze

Zgłoś
Avatar
banerr 2024-01-05, 22:10 3
darek1234 napisał/a:

Nie znam języka "paliaki", wiem, że tak mówią w twoich stronach. Pewnie ci głupio jak się czasem wyrwie w kasie w Biedrze, co? Nie przejmuj się, może się kiedyś wyuczysz.
Źle ci, że dzięki prawu unijnemu, podlaskie krowy nie powinny być ujebane błotem i gównem? Nie ukrywam, że byłem w twoich stronach 6 lat temu w ramach delegacji i - niestety - prawo unijne tam nie działa, krowy nadal ujebane gównem i błotem, więc co ci się nie podoba?





Zgłoś
Avatar
kamuha 2024-01-05, 22:35 2
darek1234 napisał/a:

Już wiem co znaczy określenie "polaczki". Wystarczy poczytać wyżej



Uderz w stół a nożyczki się odezwą.
Na ojkofobię maść od bólu dupy nie pomaga, dlatego właśnie używacie gaśnicy.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-05, 22:45 6
GeorgeHarvey1 napisał/a:

A nie , sorry to Lizbona, Portugalia. Niedługo też w Polsce


psotny_fiutek napisał/a:

Mam nadzeję że wszystkie jebaćpisy już się doczekać nowych obywateli nie mogą... zaproszą ich do swoich domów, do swoich żon, córek , dzieci...
A zawsze kończy się tak samo, przykłady mamy na codzień na Sadolu z Niemiec, Francjii, Anglii, Hiszpanii.Jak widać jebaćpisy tez chca tego w Polsce...


Już od 15 października słyszę, że już do nas jadą i niedługo w Polsce, a tu kurwa nic. Zawiedziony jestem.
Za rok dalej będziecie tak pierdolić. I za pięć lat też.
Zgłoś
Avatar
Czester 2024-01-05, 23:30
Ciekawe czyja Alfa
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-01-06, 0:00 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

Musieli ci na tym Podlasiu porządnie obić banderowski baniak, że masz taki uraz



Którzy, ci co mówią po białorusku, czy łamaną polszczyzną? Ci pierwsi wspominają Burego i jego dzieła, w tym palenie kościołów z ludźmi. Z Żydami, którzy mają wspaniałe wspomnienia z twoimi rodakami z wiochy nie rozmawiałem... Kiedy twoja wiocha opowiedziała się ostatecznie za Polską, oczywiście mentalnie i narodowo, bo z tego co wiem to do Polski nie chcieli, a może się mylę?

TwójCzarnyPan napisał/a:

Już od 15 października słyszę, że już do nas jadą i niedługo w Polsce, a tu kurwa nic. Zawiedziony jestem.
Za rok dalej będziecie tak pierdolić. I za pięć lat też.



Typowe dla pisowskich durni
Zgłoś