18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
pierdole, nie robię
Mindfuck • 2017-02-24, 17:16
Na skutek wiatru dmuchania z prędkością znaczną śmigła wiatraka mocniej niż zwykle zapierdalają, co bezpośrednio do ich widowiskowego rozpadu prowadzi ku gapiów uciesze
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-02-24, 17:21 88
Sam Fantastico by się nie powstydził takiego opisu, ale może zostawmy to jemu?
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-02-24, 17:53 1
Tak się chyba musi kręcić turbina jak ktoś odpali benchmark n 4 Titanach X i Xeonie
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-02-24, 18:29 7
0:50 czy to tak kurwa ciężko napisać
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2017-02-24, 18:53 5
krzyks napisał/a:

Sam Fantastico by się nie powstydził takiego opisu, ale może zostawmy to jemu?



Dałem mu przypominacza
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2017-02-24, 19:06 2
@up

Jesteś taki silny i władczy, że przepełniłeś mnie w tej chwili żalem za mój podły występek.
Nigdy więcej nie będę trollować trolskich opisów
Zgłoś
Avatar
Voleyko 2017-02-24, 19:09 1
A nu dlatego się tak stało bo każda ta turbina ma ograniczenia prędkości bo inaczej właśnie stanie się to co na filmiku, większe prędkości przyczyniają się do zużycia samych komponentów, hałasy (a zielone ludziki na to narzekają najczęściej hehe) itp.. Mniejsza z tym albo zjebał pracownik co nie sprawdził czy blokada działa albo wada fabryczna choć ta druga opcja mniej prawdopodobna.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-02-24, 20:10
Kurwa.... prawie dałem się nabrać i myślałem że fantastico zmienił awatar.
Zgłoś
Avatar
leon444 2017-02-24, 20:47 3
Zwie się to zjawisko "rozbieganiem turbiny" i zdarza się w tedy gdy turbina jest nie obciążona czyli nie "zapięta" do sieci a dodatkowo hamulce nie są włączone lub śmigła nie były w pozycji stop-u.
i wychodzi w tedy coś takiego... W sumie nakłada się kilka przyczyn na takie rozbieganie turbiny...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-02-24, 20:47 15
Mindfuck napisał/a:

Na skutek wiatru dmuchania z prędkością znaczną śmigła wiatraka mocniej niż zwykle zapierdalają, co bezpośrednio do ich widowiskowego rozpadu prowadzi ku gapiów uciesze



Coraz więcej na Sadisticu idiotów kopiujących idiotów i myślących, że są zabawni.
Zgłoś
Avatar
Edek88ful 2017-02-24, 20:58 2
Piatek, wyjebany po tyg pracy po kilku browarkach czytasz opis zeby zobaczyc o co zapierdala, odpalasz filmik, juz nie pamiętasz co tam bylo nagryzdane, pauza i czytasz drugi raz odpalasz i juz ogladasz ale huja sie dzieje to poskladasz jeszcze szybko te wypociny w calosc moze cos pomoze ale huja trzeba obejrzec. Gosciu ktorego na sile próbujesz kopiowac daje opisy od dupy strony ale jak sie raz przeczyta to odrazu wiadomo czy warto poswiecic te kilka minut zycia na odpalenie filma czy nie. Bajo
Zgłoś
Avatar
arkulik 2017-02-24, 21:06
Brakuje jeszcze "allachu akbar". Naśladujesz fantastico czy te opisy to postępujące upośledzenie umysłowe i jest zaraźliwe przez internet?
Zgłoś
Avatar
Lee225 2017-02-24, 21:07 3
Cytat:


Mindfuck

Na skutek wiatru dmuchania z prędkością znaczną śmigła wiatraka mocniej niż zwykle zapierdalają, co bezpośrednio do ich widowiskowego rozpadu prowadzi ku gapiów uciesze



Czy was już całkiem pojebało z tymi opisami? Jeden od drugiego zrzyna jak jakiś totalny pajac z przedszkola bo inaczej tego nie mogę nazwać. Zajebiście mnie to wkurwia, zamiast napisać jak człowiek to pierdoli jakieś bzdury. Czy administracja już w ogóle nie kontroluje tej strony? Przecież za takie debilne opisy powinno być ostrzeżenie za pierwszym razem, a za drugim już całkowita blokada konta. Napisałem to prosto z serca... bo ile można. Ile ty masz kurwa lat... 15 czy 16?
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-02-24, 21:18
Lee225 napisał/a:



Czy was już całkiem pojebało z tymi opisami? Jeden od drugiego zrzyna jak jakiś totalny pajac z przedszkola bo inaczej tego nie mogę nazwać. Zajebiście mnie to wkurwia, zamiast napisać jak człowiek to pierdoli jakieś bzdury. Czy administracja już w ogóle nie kontroluje tej strony? Przecież za takie debilne opisy powinno być ostrzeżenie za pierwszym razem, a za drugim już całkowita blokada konta. Napisałem to prosto z serca... bo ile można. Ile ty masz kurwa lat... 15 czy 16?



A komentarze czytasz? Wiesz, gdzie są ostrzeżenia?
Zgłoś
Avatar
Lee225 2017-02-24, 21:23
krzyks, Tak mnie wkurwił ten opis ,że nie byłem w stanie czytać komentarzy i szperać po ostrzeżeniach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie