18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
PaJJoNK 2013-12-10, 22:12 1
Jebnal to jebnal na chuj drazyc temat ?
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-12-10, 22:12
Brak wychowania przez rodziców i sa efekty.

Chociaz w sumie to odróżnia ludzi od zwierząt że potrafią myśleć.

Widać nie każdy rodzi się z mózgiem i nie potrafi wywnioskować prostych rzeczy typu lód, śnieg i samochód = zagrożenie.

Więcej kurwa czasu niech siedzą te bachory przed ajfonami i PS.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-10, 22:12
flourishman napisał/a:

Zaraz posypie się lawina komentarzy, że kierowca debil, kretyn, chuj mu w dupę i na stos z nim. Fakt może debilem jest, ale nie jest jasnowidzem. Jak dziecko z autyzmem wybiega na jezdnię, to samo jest sobie winne. Ja rozumiem, że zima, śnieg, jest fajnie. Ale trzeba brać pod uwagę, że może się zdarzyć właśnie taka sytuacja. Jak rodzice nie nauczyli, to teraz będą uczyli dzieciaka od nowa chodzić o ile przeżyło. Widać, że gościu ładnie zapierdzielał. Ni chuja nie zdążyłby zahamować. Ja zawsze jak wchodzę na jezdnię to się rozglądam i nie ważne czy jestem na pasach, czy na sygnalizowanym przejściu dla pieszych. Zawsze się rozglądam. Taki kurwa nawyk mam. Nigdy nie zdarzyło mi się wbiec na ulicę, tak o na pizdę. "Jebać system, mam ochotę wbiec na ulicę bez rozglądania. Jebać kierowców.".

P.S.
Droga gimbazo, zróbcie najpierw prawo jazdy, a później sypcie komentarzami, że szkoda dziecka, rozjebany kierowca i w ogóle



Dokładnie. Mam taki sam nawyk. Tak mnie uczono już w szkole podstawowej za "złej komuny". Patrz w prawo, w lewo i jeszcze raz w prawo. To z jaką prędkością jechał kierowca nie ma w takich warunkach znaczenia. Domyślam się że teren zabudowany ale jak ktoś wybiega na jezdnie nie masz szans wyhamować. To tak jak z sarną w lesie. Podoba mi się reakcja kierowcy. Wzruszająca.
Zgłoś
Avatar
lith 2013-12-10, 22:19 13
Większość osób nie zwraca na to uwagi, ale bardzo często ma miejsce wyprzedzanie pojazdu, który właśnie wyjeżdża z podporządkowanej, a zaraz za tym wyjazdem jest przejście. I teraz ten na drodze z pierwszeństwem albo nieprzepisowo wyprzedzi/ominie, albo zazwyczaj musiałby wyrzucić kotwicę za okno. Jest to na swój sposób wymuszenie na nim pierwszeństwa, bo gdyby chciał postąpić zgodnie z przepisami to jest zmuszony do bardzo gwałtownej zmiany prędkości.

Łatwo jest się zatrzymać i puścić pieszego w momenecie kiedy właśnie wjechaliśmy na drogę i poruszamy sie 10 km/h mając w dupie, że na pozostałych 2-3 pasach jadą samochody kilka razy szybciej (często przepisowo) i tak łatwo jak my w miejscu nie staną. Dlatego wpuszczanie w takiej sytuacji pieszego to zamach na niego... a szczególnie małego dzieciaka. Ja bym na miejscu tego z kamerką czuł sie chujowo mimo, że formalnie to nie on jest winny. Jak dla mnie nie 2, a 3 niemyślących sie spotkało w 1 miejscu. Kumulacja.
1. Kamerzysta, bezmyślnie wpuścił dzieciaka przed siebie, na drodze na którą dopiero wjechał i cała reszta pojazdów nie była na to przygotowana
2. Dzieciak, który bezmyślnie wbiegł prosto pod maskę
3. Zapierdalacz, który nie dostosował prędkości do warunków.
Zgłoś
Avatar
w................5 2013-12-10, 22:25 1
No niestety, jednostki nieprzystosowane lub słabsze giną. Chwała Darwinowi!

@flourishman piwko! Człowiek zatrzyma się na maksymalnie 2m, nawet jak biegnie. Dla półtoratonowej masy żelastwa, nawet przy 40kmh, na takiej nawierzchni jest to co najmniej 20x taka odległość...
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2013-12-10, 22:52
@velture
czy to naprawdę jakaś wielka filozofia?
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-12-10, 22:54 6
Ja to z przyzwyczajenia nawet na jednokierunkowej rozglądam się w obie strony.
Zgłoś
Avatar
flourishman 2013-12-10, 23:14
Dziecko postąpiło bezmyślnie i to nie ulega wątpliwości. Choć w takim przypadku ja osobiście winą obarczyłbym rodziców dziecka. Ile ten szczyl może/ mógł mieć lat? 5? 6? Sądząc po wzroście? Dziecko, to jest dziecko. Ma swój tok myślenia, rozumowania i postrzegania świata. Jeżeli rodzice nie nauczyli, to mogą obwiniać jedynie sobie. Jeżeli uczyli, a do dziecka nie docierało, to teraz łepek będzie ponosił tego konsekwencje w postaci kalectwa, bądź długiej rehabilitacji, o ile przeżył. Mam nadzieję, że nigdy nie będę świadkiem takiej sytuacji, a już tym bardziej uczestnikiem, sprawcą
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-12-10, 23:19 1
Cytat:

Ja zawsze jak wchodzę na jezdnię to się rozglądam



Ja zawsze rozglądam się przed wejściem na jezdnię, no ale można i tak....
Zgłoś
Avatar
aktom 2013-12-10, 23:25
Mnie na kursie na prawko koleś nauczył, żeby nigdy nie puszczać pieszych jadąc lewym pasem,( na 2 pasmowej drodze oczywiście), bo osoba na pasie obok może nie ogarnąć sytuacji.
Zgłoś
Avatar
WPIRKO 2013-12-10, 23:50
Ja pierdole, czy wy ludzie nie macie co robić?
Ładnie jebną i tyle
Zgłoś
Avatar
Aleqsjej47 2013-12-11, 0:29
Z prawnego punktu widzenia wina leży po obu stronach i tak samo patrząc z logicznego punktu widzenia, jednak bardziej dojebało dziecko, facet jechał za szybko no ale kuźwa... dzieciak sam mu wbiegł przed maskę, co z tego że przejście, widać że auto zapierdala to po co kusić los...
Zgłoś
Avatar
borys_ru 2013-12-11, 1:50
Kurde mnie baba na zielonym by zabiła, dobrze ze się rozglądam i się cofnąłem, a co dopiero Ci prości ludzie co popierdzielaja po drodze trzy pasmowej na hura.
Zgłoś
Avatar
Faith955 2013-12-11, 2:21
flourishman napisał/a:

Zaraz posypie się lawina komentarzy, że kierowca debil, kretyn, chuj mu w dupę i na stos z nim. Fakt może debilem jest, ale nie jest jasnowidzem. Jak dziecko z autyzmem wybiega na jezdnię, to samo jest sobie winne. Ja rozumiem, że zima, śnieg, jest fajnie. Ale trzeba brać pod uwagę, że może się zdarzyć właśnie taka sytuacja. Jak rodzice nie nauczyli, to teraz będą uczyli dzieciaka od nowa chodzić o ile przeżyło. Widać, że gościu ładnie zapierdzielał. Ni chuja nie zdążyłby zahamować. Ja zawsze jak wchodzę na jezdnię to się rozglądam i nie ważne czy jestem na pasach, czy na sygnalizowanym przejściu dla pieszych. Zawsze się rozglądam. Taki kurwa nawyk mam. Nigdy nie zdarzyło mi się wbiec na ulicę, tak o na pizdę. "Jebać system, mam ochotę wbiec na ulicę bez rozglądania. Jebać kierowców.".

P.S.
Droga gimbazo, zróbcie najpierw prawo jazdy, a później sypcie komentarzami, że szkoda dziecka, rozjebany kierowca i w ogóle



Zawsze rozpierdalają mnie tego typu komentarze. Ty też nie jesteś jasnowidzem jak widać, a próbowałeś strzelić, że takowa lawina komentarzy się pojawi. Nikt jeszcze nie zdążył nic takiego napisać, wręcz przeciwnie, ale pierdolniesz sobie taki komentarz, a jak ktoś wspomni, że się myliłeś to masz plan awaryjny stwierdzając "bo dzięki mojemu komentarzowi nikt tak nie pisał".

I jeszcze ten "ps", chyba najzabawniejszy fragment. Wdajesz się w dyskusję która nawet się nie zaczęła
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2013-12-11, 4:19
ani wina dziecka ni kierowcy raczej rodzicow za czesto z dziecmi biegaja do marketow na promocje polecam stanac pod jakims i popatrzec jak rodzice prowadza dzieci na zakupy zallll az sie ma chec takiej matuli kopow najebaccc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie