18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
juniorohw 2013-12-10, 12:58 1
Za "ciężki stan" zawsze PIFKO !
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-12-10, 13:09 48
Głupie dziecko.
Zgłoś
Avatar
rosomak12345678 2013-12-10, 13:35 3
głupi EdmundKemper
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-12-10, 13:39 1
gdyby samochód jechał wolno to też by powiózł tego tępego bachora, co za różnica czy jechał 40 czy 70, na lodzie to jeden pies.
Zgłoś
Avatar
rosomak12345678 2013-12-10, 13:43
otworzyć oczy tępe pały..tam jest przejście dla pieszych
Zgłoś
Avatar
flourishman 2013-12-10, 13:45 102
Zaraz posypie się lawina komentarzy, że kierowca debil, kretyn, chuj mu w dupę i na stos z nim. Fakt może debilem jest, ale nie jest jasnowidzem. Jak dziecko z autyzmem wybiega na jezdnię, to samo jest sobie winne. Ja rozumiem, że zima, śnieg, jest fajnie. Ale trzeba brać pod uwagę, że może się zdarzyć właśnie taka sytuacja. Jak rodzice nie nauczyli, to teraz będą uczyli dzieciaka od nowa chodzić o ile przeżyło. Widać, że gościu ładnie zapierdzielał. Ni chuja nie zdążyłby zahamować. Ja zawsze jak wchodzę na jezdnię to się rozglądam i nie ważne czy jestem na pasach, czy na sygnalizowanym przejściu dla pieszych. Zawsze się rozglądam. Taki kurwa nawyk mam. Nigdy nie zdarzyło mi się wbiec na ulicę, tak o na pizdę. "Jebać system, mam ochotę wbiec na ulicę bez rozglądania. Jebać kierowców.".

P.S.
Droga gimbazo, zróbcie najpierw prawo jazdy, a później sypcie komentarzami, że szkoda dziecka, rozjebany kierowca i w ogóle
Zgłoś
Avatar
Qbas 2013-12-10, 13:53 11
Przejście dla pieszych może i jest ale nie uczą w szkole, że się patrzy w lewo i w prawo przed wejściem na ulicę? To nie było potrącenie i nieumyślne spowodowanie śmierci tylko to była próba samobójcza
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-12-10, 14:31 1
Debilne dziecko. Po 1wsze powinno się rozejrzeć a po 2gie nie przebiega się przez przejście.
Wina rodziców bo nie nauczyli albo najpewniej sami tak robili i dziecko stąd brało wzorce.
Szkoda dzieciaka ale również szkoda kierowcy.
Zgłoś
Avatar
quark 2013-12-10, 14:59 1
Myśle, że wina leży po obu stronach.

Kierowca nie powinien zapierdalać w taką pogodę. Przepisy mówią żeby dostosować prędkość do warunków panującyh na drodze. Widać jaką miał drogę hamowania.

Z drugiej strony dziecko nie powinno na pałe przebiegać przez ulice. Ja sie zawsze rozglądam oceniając odległość i prędkość pojazdów na drodze zanim przejde.

Winny jest kierowca i dziecko i tyle.
Zgłoś
Avatar
Plast80 2013-12-10, 15:07
Przez przejście dla pieszych się przechodzi a nie biegnie, z drugiej strony kierowca też cierpi na biedę umysłową
Zgłoś
Avatar
Sinus 2013-12-10, 15:40 2
Coś mi mówi, że ta droga to dwupasmówka. Zauważcie znak przejście po lewej stronie drogi. Facet z którego kamerki mamy nagranie zatrzymał się przed przejściem. Dzieciak stał na chodniku w chuj daleko od drogi. Jeśli mam rację to sprawca wyprzedzał z prawej strony na przejściu czyli zjeb i tyle. Mogę się mylić oczywiście. No a dzieciak szybko już sobie tak nie pozapierdala.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2013-12-10, 18:03
swojemu dziecku, kiedy będzie jeszcze małe, pokażę zbiór takich i podobnych filmików
nauczy się raz do końca życia uważać na drodze
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-12-10, 20:29
@up
Sugerujesz ,że niby jakąś dupe zaruchasz kiedyś i dzieciaka zrobisz?
Zgłoś
Avatar
ooip 2013-12-10, 22:08 1
widac ze celowal bo nie dal uciec poboczem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie