18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
rah.im 2012-01-09, 22:00 14
@Nuclear
Czemu sie czepiasz Hanysow? Tylko na slasku maja swoja gware? Ja jakos nie mam nic przeciwko np. góralom. Tez maja swoja gware ktore za ni huj nie rozumiem, ale cenie ich za to. Przynajmniej sie czyms wyrozniaja i to jest fajne.
Warto popatrzec tez na to ze takie osoby czy to ze slaska czy z innych regionow ktore maja swoja gware potrafia mowic takze ''po polsku'', a ty co? Poza tym gdybys sie zainteresowa historia swojego kraju jakim jest polska nie pierdolil bys takich glupot... hehe, jebany odlam germancow. Tacy jak ty wlasnie psuja opinie ludziom z poza slaskiego regionu.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-01-09, 22:02 1
Powiem szczerze, jak za tym Panem nie przepadam w Rak'u to tutaj pierwszy naprawdę fajny "skecz"/stand up
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-01-09, 22:02 1
grysek napisał/a:

Jestem hanysem, pracuję na kopalni, mam 8 ton węgla za darmo na rok, w co zupełności wystarcza, jako pracownik fizyczny zarabiam 3000zł miesięcznie, w moim regionie są 2 autostrady, dostaję Barbórkę (3800zl) , Czternastkę (3500zł) Pozdrawiam zazdrośników



I tak umrzesz.
Zgłoś
Avatar
Kolba515 2012-01-09, 22:13 10
izeltaz napisał/a:



I tak umrzesz.



ty tez ale przed kompem z powodu napromieniowania mozgu scierwem z internetu
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-01-09, 22:14
grysek napisał/a:

Jestem hanysem, pracuję na kopalni, mam 8 ton węgla za darmo na rok, w co zupełności wystarcza, jako pracownik fizyczny zarabiam 3000zł miesięcznie, w moim regionie są 2 autostrady, dostaję Barbórkę (3800zl) , Czternastkę (3500zł) Pozdrawiam zazdrośników



Choopie w jakim swiecie ty zyjesz? "Zazdrosnikow"? Paanie teraz to sie "Hejterzy" nazywa
Zgłoś
Avatar
Koniu HH 2012-01-09, 22:21
"i co? przeżyłeś?"
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-01-09, 22:30
Siemek napisał/a:



Ty kurwa debilu. Wyzywasz hanysów a nawet po polsku nie potrafisz pisać....

"NIE NAWIDZE"



jesteś iinteligentny jak losowy kamień znaleziony na ziemi . Człowiek wpisał o jedną spacje za dużo a ty wyzywasz od debili . Sądząc po twoich wypowiedziach jesteś jebanym losowym gimbusem który w szkole był popychadłem dziewczyn a teraz w internecie możesz poczuć się jak koks bo wiesz że przez kabelki żadna dziewczyna cię pobije . Good luck .

rah.im od urodzenia mieszkam na śląsku ale jakoś potrafie mówić po polsku . I nie staram się na chama pokazać jaki to jestem zajebisty mimo tego że gówno wiem o danym temacie . A przez 3 lata chodziłem z hanysami do szkoły i wiem że 80% z nich to ludzie pokroju Paris Hilton . Głupi i w chuj zapatrzeni w siebie , są oczywiście takie osoby które lubię mimo że to hanysy bo potrafią się zachować jak należy a nie odpierdalaja szopek.
Zgłoś
Avatar
rah.im 2012-01-09, 22:56 1
nie gadaj ze 80%... tez jestem ze slaska i caly czas mieszkam w tym samym miejscu. Niestety jak wszedzie znajda sie debile i nie ma znaczenia tutaj skad kto jest. Tylko po prostu to jest glupie oceniac ludzi po tym skad sa, a nie kim sa. Drazni mnie to strasznie jak ktos chce robic z siebie bohatera i wypisuje glupoty typu ''jebac hanysow'' albo ''huj w dupe kaszubom''. Nie uwazasz ze to jest chore? Nie lubiec to co najwyzej mozna niemcow za ich tok myslenia o polakach, mimo ze po czesci sie im nie dzwie ale o tym mozna ksiazki pisac...
Zgłoś
Avatar
Kolba515 2012-01-09, 23:00
@up chyba o jedna spacje za mało ;/

Nie wydaje mi się żeby ślązacy byli zapatrzeni w siebie, może trafiłeś w chujowe otoczenie. Gdzie na tym ślasku mieszkasz?
Zgłoś
Avatar
kuber89 2012-01-09, 23:02 1
NuclearBlast napisał/a:

Dla tego nie nawidze kurwa hanysów pierdolą po swojemu a później krzywią ryja że ich nie rozumisz ... jebany odłam germańców.



Twoja była to odłam
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-01-09, 23:08
Kolba515 napisał/a:



Nie wydaje mi się żeby ślązacy byli zapatrzeni w siebie, może trafiłeś w chujowe otoczenie. Gdzie na tym ślasku mieszkasz?



Jastrzębie Zdrój i ze wszystkich wiosek przy jastrzębiu się zbierali .
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-10, 0:05
kurwa juz ktorys kurwa raz przypominam baby do jebanych garow a jak kurwa sie ze smyczy urywaja to lancuchem i kratami zabic je w kuchni kurwa zeby nie wyszly ... dlatego tez obejrzalem tylko 37 sekund bo po 2 kurwa tepym jak na te pizdy komentarzu brzytwa mi sie sama otworzyla i zaczela lewitowac
Zgłoś
Avatar
�................1 2012-01-10, 0:06
Nie mam takich szklanek
Zgłoś
Avatar
Adam1394 2012-01-10, 2:06 1
grysek napisał/a:

Jestem hanysem, pracuję na kopalni, mam 8 ton węgla za darmo na rok, w co zupełności wystarcza, jako pracownik fizyczny zarabiam 3000zł miesięcznie, w moim regionie są 2 autostrady, dostaję Barbórkę (3800zl) , Czternastkę (3500zł) Pozdrawiam zazdrośników



A zdychaj 1000m pod ziemią "szczęściarzu".

Wole zarabiać we własnym biznesie.

(Nie, nie w biznesie waszej matki)
Zgłoś
Avatar
marsel 2012-01-10, 7:16
NuclearBlast

A Ty ciulu gorolski, naucz się ortografii jak taki pOLAK jesteś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie