18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
pelus222 2012-01-10, 9:02 1
NuclearBlast napisał/a:

Dla tego nie nawidze kurwa hanysów pierdolą po swojemu a później krzywią ryja że ich nie rozumisz ... jebany odłam germańców.



Dlatego nie lubie takich pierdolonych napinaczy jak ty. Jedynie co potrafi to sie pruc na necie, pizda jedna.

NuclearBlast napisał/a:



Jastrzębie Zdrój i ze wszystkich wiosek przy jastrzębiu się zbierali .



Jest taki miejsce na ziemi kaj hanysów ni ma za to goroli jest w chuj to jastrzebie zdroj
Zgłoś
Avatar
John Deere 2012-01-10, 10:21
NuclearBlast napisał/a:



Jastrzębie Zdrój i ze wszystkich wiosek przy jastrzębiu się zbierali .



Gdzie mieszkasz w tym Jastrzębiu ? Centrum czy obrzeża ?
Jastrzębie Zdrój to mieszania wszystkich ludzi z całej Polski, jak to godają niektórzy "Gorolowo". Ja niestety też z Jastrzębia. Ale czysty hanys.
Zgłoś
Avatar
krokus 2012-01-10, 11:41 1
Ma ktoś polskie napisy?
Zgłoś
Avatar
Cienió 2012-01-10, 13:06
grysek napisał/a:

Jestem hanysem, pracuję na kopalni, mam 8 ton węgla za darmo na rok, w co zupełności wystarcza, jako pracownik fizyczny zarabiam 3000zł miesięcznie, w moim regionie są 2 autostrady, dostaję Barbórkę (3800zl) , Czternastkę (3500zł) Pozdrawiam zazdrośników



Szkoda, że w przeciągu 20 lat umrzesz ale i tak się jaram
Zgłoś
Avatar
jestemnatak 2012-01-10, 14:41
Zgłoś
Avatar
John Deere 2012-01-10, 14:55 2
Poloki godajom że my som Niymce, Niymce godajom że my som Poloki a my som Ślonzoki, a przede wszystkim to my som ludzie !
Zgłoś
Avatar
grysek 2012-01-10, 16:02
Cytat:

Gdzie mieszkasz w tym Jastrzębiu ? Centrum czy obrzeża ?
Jastrzębie Zdrój to mieszania wszystkich ludzi z całej Polski, jak to godają niektórzy "Gorolowo". Ja niestety też z Jastrzębia. Ale czysty hanys.

A Może na rynku, którego nie macie?
Zgłoś
Avatar
radeck00 2012-01-10, 17:01
a ja chce więcej Tych jego opowieści
Zgłoś
Avatar
bono13 2012-01-11, 11:13
ludzie sobie mogą wjeżdżać na Ślązaków, bo debile bo zapatrzeni na siebie itp, na Śląsku jest dużo prostych ludzi którzy żyją wielkimi wartościami, Ślązacy zawsze stali za sobą. Taki ten Śląsk zły, a w połowie mieszkają tu gorole bo od ponad wieku zjeżdżały tu za pracą nie rozumiejąc innej kultury, stąd te złe opowieści o Śląsku . Za PRL wiele goroli dostawało stanowiska kierowicze w państwowych spółkach bo Hanys pedzioł że nie pójdzie na swoich nadawać i chuj. To jest ta Śląska solidarność, gdziekolwiek jestem a poznam Ślązka to zawsze darzę go szacunkiem, hejterzy powiedzą że na chuj to komu a to właśnie jest wspaniałe. Jestem Ślązakiem i jestem z tego dumny.

Poza tym przez swoje życie poznałem bardzo wiele ludzi którzy urodzili się w innych częściach kraju ale przeżyli tutaj ileś lat i czują się Ślązakami, wiele z nich godo i są z tego dumni, także hejterzy, nie taki Śląsk straszny
Zgłoś