18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
mooogen 2011-10-21, 12:31 12
co za śmieć
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-10-21, 12:33 9
mooogen napisał/a:

co za śmieć



Racja, też takiego białego, szczekającego gnoja bym nie chciał na oczy widzieć, nawet w sąsiedztwie.
Zgłoś
Avatar
liz4rd 2011-10-21, 12:41 16
A ja bym takich kuta....ów również skopał. I wszystkich, którzy mają podobne podejście. Wierność psa wykorzystywana jest przez jakiegoś pierdo.... bydlaka. Po chu..... brał psa do domu skoro ma zryty łeb...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-10-21, 13:12 24
jębnięty właściciel faktycznie chuj takiemu w dupe i wiadro gwożdzi i dwa dzikie kaktusy,dwie cegły szamotki.
Zgłoś
Avatar
szturm 2011-10-21, 14:25 10
Dajcie adres cwela .....wszystko zniese nawet dymanie zwłok ale qrwa zwierze???? zal chuja i obladry jebanej..ja bym go nie skopał tylko slo0nia w rui na szmate nasłał
Zgłoś
Avatar
vass 2011-10-21, 14:29 19
Mnie tylko zastanawia po co takim ludziom pies, żeby go napierdalać i leczyć kompleksy ?
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-10-21, 15:03 2
Wcale nie widać, żeby pies narzekał
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2011-10-21, 15:11 22
Nic mnie nie rusza... Oprócz 3 rzeczy: gwałtu, ludzkiej głupoty oraz znęcania się nad zwierzętami. Tego rodzaju filmy budują mi tak kurewsko wielkie ciśnienie, że tętno rozpierdala żyły, a niecenzuralne słowa pchają się na usta jak pojebane. Chciałbym takiego skurwysyna dopaść i skatować.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-10-21, 15:17 2
Ryuk napisał/a:

Tego rodzaju filmy budują mi tak kurewsko wielkie ciśnienie, że tętno rozpierdala żyły, a niecenzuralne słowa pchają się na usta jak pojebane.



Lubisz to

Inaczej byś nie oglądał

Ryuk napisał/a:

Chciałbym takiego skurwysyna dopaść i skatować.



I tak dobrze wiesz, że chuja zrobisz. Niepotrzebnie się napinacie.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2011-10-21, 16:02 1
Lubię? Nie, nie lubię. Wręcz nie trawię. Filmik piwa nie powinien dostać, ale dałem i chuj, w końcu to sadol. Może trafi na główną, może nie, może niektórym zmięknie serce/fiut (jak kto woli) i zastanowi się choć przez chwilę, może ktoś się wkurwi, tak jak ja ... W zasadzie, to kogo ja oszukuje. Chuj większość obchodzi ten pies pewnie, mnie też w sumie, ale na prawdę takiego zachowania nie toleruje. I tak, zdaje sobie sprawę, że gówno zrobię. Napisałem, że CHCIAŁBYM i pewnie ZROBIŁBYM to gdyby ten knur był moim sąsiadem.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2011-10-21, 16:14 9
Mam nadzieje, ze autor filmiku nagral go po to, zeby biegusiem podpierdolic ta pizde na policji, a nie po to, zeby pokazywac kolegom z ichniego odpowiednika gimbazy.

Byl tu w nocy taki filmik o jakichs meksykancach z obcinanymi glowami, moglby sie z nimi ten cwel zamienic, z radoscia bym popatrzyl.

Psa trzeba wychowac, ale nie wpierdolem.
A szczesliwy pies = kupa radosci
Zgłoś
Avatar
(................) 2011-10-21, 17:37 1
Pies w domu. To nie dom tylko jakas pierdolona suterena. Bierze taki skurwol pieska bo mały ładny puchaty, może dzieci chciały, a potem jak się znudzi niech spierdala.
Zgłoś
Avatar
groch777 2011-10-21, 19:39
huj z tym. wielki sadyzm.... mojego psa ogoliłem zimą i zabrałem na spacer po prysznicu
Zgłoś
Avatar
grot 2011-10-21, 20:14
Powinni go zamknac w celi z wielkim murzynem, a jak bedzie chcial wyjsc to napierdalac go bejsbolem po mordzie jak on tego psa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie