18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
kawior2007 2024-08-20, 10:47 4
Tak się zgina piesek Tina
Zgłoś
Avatar
Jobanysos 2024-08-20, 10:52 10
Darz bór xD bambinistom to takie coś powinno się pokazywać, żeby im uświadomić, że natura to nie jebany disnej
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-20, 11:50 6
Super, niech kurwa wszystkie te jabane kundle zajebią w ten sposób. Może to dość bezpośrednie stwierdzenie, ale mam dość jazgotu tego ścierwa i psich gówien na każdym kroku.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-08-20, 12:34 8
Prostactwo myśli, że jak sobie kupi drogiego, rasowego, szczekającego szczura to go wychowywać nie trzeba.
Dlatego cały dzień, wesoło piłują mordy w bloku na wszystko, uszczęśliwiając sąsiadów dookoła
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-08-20, 12:50 5
Tak to się właśnie kończy jak się puszcza tępego bachora z jeszcze głupszym psem bez smyczy
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-20, 13:35 4
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Nawet solidniejszy bo słupki grube betonowe.. Przecież dziki za jakimiś żołędziami to pół metra potrafią podkopać, a jak trochę na górce to płot leży 😀



niektórzy tego nie ogarniają, a z tymi żołędziami to już zburzyłeś cały światopogląd tego, że dzik byle co wpierdoli i nosi w sobie więcej syfu niż mięso w supermarkecie
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-20, 15:12 5
lysymisio6969 napisał/a:

jeden z drugim nie wyobrażajcie sobie myślistwa a właściwie szerzej gospodarki łowieckiej a poczytajcie i popytajcie a potem pomyślcie i napiszcie.
posłuchajcie:
1 zwierzęta w polsce w stanie wolnym są własnością państwa,
2 koła łowieckie dzierżawią obwody łowieckie od państwa wnosząc za nie czynsz,
3 po strzeleniu zwierza przechodzi ono na własność koła łowieckiego (nie myśliwego najczęściej później myśliwy płaci za tą tuszę i robi pyszne kiełbaski, wędzonki, tatara z jelenia lub sarny, gulasz i inne pyszności),
4 koła łowieckie mają obowiązek płacić odszkodowania za szkody których dokonała zwierzyna łowna w uprawach
5 koła łowieckie nie mają żadnych dotacji, utrzymują się z tego co zarobią ze sprzedaży tusz zwierząt i na organizacji polowań komercyjnych po to właśnie, żeby można było płacić odszkodowania rolnikom
"W ostatnich latach narasta problem szkód łowieckich. Kwoty odszkodowań, wypłacanych rolnikom przez koła łowieckie są coraz większe. W łowieckim roku gospodarczym 2017/2018 kwota wypłaconych odszkodowań wyniosła 90 850,3 tys. zł, tj. o 13 687,4 tys. zł (17,7%) więcej niż w roku gospodarczym 2016/2017 oraz o 17 339,5 tys. zł (23,6%) więcej w porównaniu z rokiem 2015/2016. Zdecydowaną większość odszkodowań (ponad 85%) wypłacił Polski Związek Łowiecki. Pozostałe środki wypłaciło PGL Lasy Państwowe."
nik.gov.pl/aktualnosci/szkody-lowieckie.html
wypadki ze zwierzyną łowną - w stanie wolnym zwierz jest własnością państwa więc o odszkodowanie powinieneś zwracać się do skarbu państwa tylko zauważ, że praktycznie po wyjeździe z miasta masz znak A-18b Zwierzęta dzikie, Ostrzega o możliwości napotkania na drodze zwierząt dzikich i państwo umywa ręce
na marginesie dzik przez przednią szybę nie wpadnie, za niski jest i nie skacze, szybciej wpadnie jeleń, sarna albo daniel.. po raz kolejny pokazuje jaki z ciebie ignorant i ekolook i ćwok
nie ma za co



O widzisz. Piwerko dla Ciebie, bo ja się lubię dowiadywać stanów faktycznych i wychodzić z błędów w których żyłem
Do tej pory myślałem że to myśliwi są utrzymywani przez Państwo, teraz mam jaśniejszy obraz sytuacji.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-20, 19:07 1
To jeden z tych wkurzających małych kundli które na wszystko się rzucają z zębami, pewnie nie raz startował do większych psów, tak i tym razem wystartował do dzików, tylko że o ile tamte psy były na smyczy to tym razem piesek dowiedział się że jak jest mały to lepiej się na większego zwierza tak nie rzucać.

[ Dodano: 2024-08-20, 19:11 ]
PsikutaBezS napisał/a:

Rozorały taki płot?



u mnie dziki przegryzły zwykłą siatkę i wlazły do ogrodu, następnego dnia kupiłem takie metalowe panele ogrodzeniowe, przeciąłem je na pół (poziomo), wkopałem kawałek w ziemię i w ten sposób wzmocniłem siatkę tak że dziki więcej nie dały rady się dostać do mojego ogrodu.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-08-20, 19:55 1
Brawo dziki jednego gówna mniej.
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-08-20, 20:07 1
Pies, który nie słucha poleceń, powinien zginąć, zanim narobi kłopotów.
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2024-08-20, 20:20
Suki chyba?Tina czy coś.
Zgłoś
Avatar
adny123 2024-08-20, 20:42
Masz niewychowanego psa hokuppokus azjatycki pasztet.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-08-20, 21:51 2
Kundla nie szkoda. I tak za dużo smalcu z niego by nie było.
Zgłoś
Avatar
Wrumwrum777 2024-08-20, 22:30
Biedny piesek, nawet pewnie nie wzięli go do weterynarza uspać ToT. Myślałam, że dziki zaatakują tą laske a tu takie rozczarowanie szkoda
Zgłoś
Avatar
Teddy75 2024-08-20, 22:48 1
smc napisał/a:

To chyba Świnoujście, tam dzików jest więcej, niż straży miejskiej. Choć i to i to są świnię.


za chlanie Cię jebli czy zaparkowałeś jak pizda?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów