18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
Hrabia Drapula 2018-06-05, 15:59 16
jak stali z tyłu rozjechał bym skurwiłychsynów
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2018-06-05, 16:02 43
Co kieruje ludźmi, którzy mają pod nogą dwie tony żelastwa i dają się okraść na własnym podwórku? Do tyłu, do przodu, w górę i w dół i po problemie.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-06-05, 18:06 1
Psy obczaiły, że mogły zginąć więc wybrały lepsze zło
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-06-05, 18:38
Ciekawe ile minut po odjechaniu przestępców właściciel zajebał te psy pałką
Zgłoś
Avatar
traf 2018-06-05, 19:00
ciekawe jaką karmę dostają?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-05, 20:29 8
Pogłaskal by tego psa. On się tak kurewsko ucieszył że ich odwiedził. Taki słodki piesel.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2018-06-05, 20:48 3
koty przynajmniej mają na wszystko wyjebane
Zgłoś
Avatar
Res0r 2018-06-05, 20:59 2
Napastnicy bardzo dobrze znali te psy jak również gdzie stoi telewizor.
Zgłoś
Avatar
KACPEROWY 2018-06-05, 23:37
Po takiej akcji nie miałbym tych psów i warto też dodać że gościa stać na takie auto a na byle jaką bron już nie i to w kraju dzikusów...
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-06, 5:47 14
Jeżeli któryś z was myśli że labrador obroni waszego domu bo to pies i ma stróżować i koniec kropka to ja pierdole nie mam siły pisać dalej......
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-06-06, 6:26
"Są potomkami człowieka, który dał się złapać w siatkę na własnym podwórku..."
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-06-06, 14:04 13
Labradory to chyba najbardziej pierdołowate i głupie z psów z jakimi kiedykolwiek miałem styczność. Moja była miała dwie sztuki i te psy nawet nie udawały że będą bronić domu. Warknąć im się zdarzyło dopiero jak się z nimi droczyłem, ale o jakimś gryzieniu nie ma mowy. Ojciec się śmiał że w razie włamu psy jeszcze pomogą wynosić rzeczy i będą się cieszyć że ktoś przyszedł w nocy przez wybite okno.
A weź się spóźnij z wypuszczeniem na dwór... to walił takiego kloca na środku salonu że szło się zarzygać. Aha zapomniałem dodać że psy musiały być trzymane w domu bo ciągle spierdalały- i nie wróciły do póki ktoś po debili nie pójdzie bo dla przykładu 3 ulice dalej już się zadomowiły u kogoś i miały wyjebane.
W dodatku spierdalały przed siebie jak się tylko uchyliło bramę wjazdową- po prostu biegły, między samochodami, wesoło merdając ogonkami do klaksonów i pisków opon- ciągle miałem nadzieje że któryś się w końcu pod ten samochód wpierdoli i będzie po kłopocie. Bo mnie serio już te psy wkurwiały.
Natomiast inny znajomy miał pekińczyka to skurwysyn był taki cięty że wystarczyło podejść pod drzwi i psu odpierdalało. To zwierze miało chyba coś nie tak z głową bo rzucało się na inne większe psy, ludzi, koty, konie i potrafiło to odstraszyć wszystko i wszystkich co się zbliżyło do jego terenu. Zresztą wyglądało to jak poczwarka demona i taki sam miało charakter. Przed śmiercią na zawał w podzięce obsrał cały dom.
Zgłoś
Avatar
zakmen 2018-06-06, 16:01 1
@speakniew

Nie niem kurwa, może zdrowy rozsądek? Myślisz że taka szyba samochodowa cię uratuje przed debilem z klamką z czarnego rynku? W takiej sytuacji ty i 26 kozaków którzy dali ci piwo za te kretynizmy skończyła by z rozjebaną głową na swojej własnej posesji.
Zgłoś
Avatar
Tomf 2018-06-06, 19:58 1
@zakmen - brawo - bardzo dobry komentarz. Lepiej oddać bo może naćpani byli? Stracić życie dla samochodu - a bierzcie se razem z telewizorem, biedaki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie