18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
Pieszy wchodzi pod tira.
hejcior • 2013-08-17, 17:23
Wygląda na fatality.


Zbyt dużo nie widać, więc na harda się raczej nie nadaje, ale w razie czego proszę przenieść.
Materiał z dzisiaj, po tagach nie znalazłem

Żródło: www.liveleak.com
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-08-17, 17:25 15
szkoda tej babki ale z drugiej strony to co wyczyniaja piesi na pasach woła o pomstę do nieba
Zgłoś
Avatar
kendzior1995 2013-08-17, 17:52 3
A już myślałem, że piwa nie będzie
Dla niecierpliwych 1:10.
Mogłeś odrazu od 1:10 zrobić.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-08-17, 18:13 16
Szkoda babki? Szkoda kierowcy, bo "babka" nie wie, że kierowca TIR-a siedzi wysoko i nie widzi jak ktoś przechodzi tak blisko machy (chyba, że ma dodatkowe lusterka)
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-08-17, 18:50 1
Trup jak chuj.

a co do tirów i widoczności to ja nie rozumiem dlaczego nie mają obowiązkowo montowanych lusterek - przecież niektórzy takie mają i mogą widzieć WSZYSTKO dookoła (o ile kierowca popatrzy w odpowiednie lusterko )
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-08-17, 19:24 3
ajajaj, aż koło zablokowało i poślizg był na ciele. Faktycznie tutaj RockyWood dobrze mówi, są chyba takie lusterka co montuje się na środku nad szybą czołową i pokazuje widok bezpośrednio z przed pojazdu. NIe zmienia to faktu, że piesi muszą wiedzieć, że to oni są gośćmi na drodze i wchodzą w ruch pojazdów, więc powinni uważać i przewidywać pewne rzeczy.. Dziwić się że ktoś zostaje potrącony na przejściu to tak jak dziwić się że ktoś został postrzelony biegając po strzelnicy przed tarczami.
Gdzie się da powinny być budowane proste kładki, lub przejścia podziemne, to znacząco zmniejszyło by wypadki pieszych.. A nie idiotyczne ograniczenia na kierowców, co jakiś mądrółek miał pomysł aby był obowiązek jazdy na zimowych oponach przez jakiś tam okres, bez znaczenia na pogodę, bo piesi giną.... nic tylko takiemu po mordzie dać.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-08-17, 19:58
kendzior1995 napisał/a:

A już myślałem, że piwa nie będzie
Dla niecierpliwych 1:10.
Mogłeś odrazu od 1:10 zrobić.



Oglądnij jeszcze raz, w 5. sekundzie dzieje się całe zajście, później jest nawrotka i przejazd koło tira.
Zgłoś
Avatar
RB28DET 2013-08-17, 22:03
I to właśnie jest Sadistic !
Zgłoś
Avatar
k0rek 2013-08-17, 22:08 1
chyba biegła po emeryturę
Zgłoś
Avatar
Drahus 2013-08-17, 22:16 1
Nie tir tylko ciężarówka kurwa.
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-08-17, 22:27 19
Drahus napisał/a:

Nie tir tylko ciężarówka kurwa.



Nie cieżarówka tylko ciągnik siodłowy z naczepą kurwa.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-08-17, 23:02 2
no...straszne...nareszcie coś na ten portal a nie śpiewające ptaszki i inne hujemuje...
Zgłoś
Avatar
m................z 2013-08-17, 23:32
Trochę ją rozsmarował po asfalcie, całkiem szybko więc chyba się babka nie męczyła.
Koleś spędzi pewnie z 10lat za kratkami.
Może i wina kierowcy ale głupota babki że się tak ustawiła. Ja tam mam respekt to takich sytuacji, często zdarza mi się w pracy przechodzić koło ciężarówek jak je naprawiają i zawsze idę ze dwa metry z przodu i patrzę czy nie rusza żeby spier***ić
Zgłoś
Avatar
Kwiatek20 2013-08-17, 23:46 2
Uwaga, jestem ekspertem. W Scania'ch (i nie tylko, ale to jest Scania) montuje sie lusterka przed przednia szyba, tylko nie na srodku, tak jak MudPie powiedzial, a w prawym rogu. Jest tez lusterko przy bocznej prawej szybie, wiec kierowca nie widzi tylko co sie dzieje bezposrednio za naczepa. Dziekuje za uwage
Zgłoś
Avatar
oroboros 2013-08-18, 0:39 3
Cóż ja jestem z zawodu akurat kierowca kamiony i moge powiedzieć tylko tyle, ze też trzeba patrzeć do przodu a nie tylko 100% siedziec w lustrach i patrzeć do tylu LoL. Co 10-15 sekund sie zerka po lustrach wszystkich. Zobaczcie w ile czasu on wlazła pod to koło... 5 sekund. Według mnie to nie dała kolesiowi szans.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie