18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jebaniutki sobie pozwala.
później policjant spyta:
Pił pan?
- Panie wladco, tyylko jedno pjjiwko psysiegam...

Dla niecierpliwych 7:05


A gdyby się wjebał w rodzinkę z 3 dzieciaków??

A inni uczestnicy ruchu mieli radochę (nie mam im za złe sam bym śledził rozwój "wypadków") a żaden nawet nie zawiadomił policji.
Zgłoś
Avatar
Plast80 2014-01-04, 16:58
To cud że tą skodziną chłopcy zdążyli się zatrzymać, typowe zachowanie brudnego wąsa co to zdania w języku wroga sklecić nie potrafi i nie zadzwoni. Nawalony dzwonnik za takie atrakcje w swoim kraju odpowie w bolesny sposób a nie jak w naszym kraju cebulą kwitnącym...
Zgłoś
Avatar
oooouz 2014-01-04, 16:59 1
"awaryjne wlaczyc" -ja pierdole

tez dobry tuman ten kierowca nagrywajacego.
Zgłoś
Avatar
Emer88 2014-01-04, 17:02
prawie i byłaby zmiana działu
Zgłoś
Avatar
kurwiduplo 2014-01-04, 17:14
Kurwa, a tak liczyłem na to, że ten typek w żółtych portkach otwiera te drzwi po to, żeby ten z telefonem mu wkleił buta w ryj
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-01-04, 17:24
nie piłeś ! nie jedź !
Zgłoś
Avatar
kubsonello 2014-01-04, 18:05
@up
Piłeś ! jedź !
I zabij siebie lub kogoś
Zgłoś
Avatar
pawel6 2014-01-04, 18:52
Gdyby nagrywający nie był taką pizdą i miał normalny samochód a nie jakiegoś trupa to byśmy idealnie widzieli moment pierdolnięcia.
Zgłoś
Avatar
piotrekg03 2014-01-04, 19:27
"(...) co ty kurwa, on tam nie żyje..." - a jednak żyje
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2014-01-04, 19:39
dla tych co nie zakumali - to Szwecja a nie Polska
Zgłoś
Avatar
montalban 2014-01-04, 19:47
Topiony_serek napisał/a:



GPS? Ludzie po prawej stronie masz białe słupki z oznaczeniem na którym kilometrze drogi jesteś. Tylko najpierw trzeba wiedzieć na jakiej się jest drodze....



Chyba nie zauważyłeś, że takich słupków na filmie nie ma, bo akcja nie dzieje się w Polsce.
Zgłoś
Avatar
seraph88 2014-01-04, 20:09
@pawel6
Być może nagrywający jechał z/do roboty i miał samochód służbowy. Sam niedawno jeździłem trupem, który "sypał się, jak kurwa na zakręcie" a mimo to miał aktualny przegląd i trzeba jechać.

Co do policji, to widać, że podobnie jak u nas w Polsce. Niedawno miałem podobną sytuacje.
Gość jechał zygzakiem przede mną, więc nie jako konfident ( nie lubię podpierdalać, ale nie chciał bym, żeby taki kierowca wjechał mi na czołówkę) , tylko jak osoba myśląca zatelefonowałem do naszych służb (czytaj policja) i dokładnie opisałem sytuacje jaka trasa, który kilometr itp. Dyspozytor przyjął zgłoszenie (jeszcze się ucieszył, twierdząc - że niedaleko jest patrol policji) i co? Minąłem drogówkę, lecz była ona zajęta wypisywaniem mandatu... Za przekroczenie prędkości (Wiem, bo się zatrzymałem i zacząłem dociekać, o co chodzi.). Więc pytam się, skoro stróże prawa dostają coraz to nowe wozy do ścigania wykroczeń, czemu nie wykorzystujemy ich tak, jak należy? Maść na ból dupy zażyłem...
Zgłoś
Avatar
Topiony_serek 2014-01-04, 20:15
Słupki to standard co najmniej europejski, chyba nie sądzisz że tylko my Polacy wpadliśmy na to genialne rozwiązanie.
Zgłoś
Avatar
arturex198511 2014-01-04, 23:54
niezle to u mnie:D
Zgłoś
Avatar
P................A 2014-01-05, 0:58
@UP @UP @UP

Hmmmm...

Kapus nie kapus, jebie mnie to co myslicie gimbazyjne zjebusy. Jak ktos jest najebany i jedzie zygzakiem, to dozywotnio zabrac prawko, zabrac fure, dojebac ze 3-5 lat w puszce tak dla przestrogi. Nauczyc skurwysynstwo jak jezdzic, dlaczego ludzie musza ginac za jakiegos pierdolonego skurwysyna bo jechal NAJEBANY??? We lbach wam sie poprzewracalo od tej papczanej telewizji i dopalaczy? Wafel nie zadzwonil a mogl, pewnie nawet jezyka nie znal, nie wrzucil by pozniej filmiku na TUBE, bo by wstyd byl ze kaleczy i sie nie dogadal z wladzami. BURAK!!! Jeden z drugim, kurwa, kurwa, kurwa i ja pierdole, patrz jak lodka lata.
Mam WKURWA jak to zobaczylem, pierdolone VICEROJE zajebane na desce rozdzielczej, WONSATE STEFANY NA SAKSACH.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-01-05, 1:21
"- patrz synku patrz pijany jedzie, zaraz jebnie i zabije kogoś! patrz patrz!
- tato może zadzwonimy po policję?
- a tam pierdolisz synku, lajki na jutube same się nie zbiorą!"
Zgłoś